Донецкий техникум промышленной автоматики

Відновлення системи iMac, Як обнулити iMac або відновити Mac OS X з резервної копії Time Machine

  1. Відновлення системи iMac Операційна система Apple славиться своєю стабільністю, проте в процесі її...
  2. ми в соціальних мережах
  3. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Відновлення системи iMac

Відновлення системи iMac

Операційна система Apple славиться своєю стабільністю, проте в процесі її використання цілком може виникнути необхідність відновити Mac OS з копії, або просто обнулити iMac до заводських налаштувань.

У Mac OS вже встановлена ​​досить функціональна система резервного копіювання, яка в зв'язці з зовнішнім сховищем (наприклад, Apple Time Capsule) забезпечує безпеку зберігання даних, розташованих на пристрої.

Утиліта Time Machine має кілька налаштувань. При першому запуску вона запропонує вибрати сховище резервних копій, яким може стати зовнішній жорсткий диск або розділ вінчестера iMac. Там же можна вибрати розділи iMac, до яких резервні копії створюватися не будуть. В такому випадку відкотити систему можливо не вдаючись до повної переуставноке.

Якщо потрібно обнулити iMac, то для відкату до заводських налаштувань необхідний завантажувальний диск або підключення комп'ютера до Інтернету. В останньому випадку буде встановлена ​​версія операційної системи Mac OS, спочатку поставляється з комп'ютером, і можливість її оновлення, з'явиться вже після настройки Mac. Відновлення системи iMac доступно через бездротову мережу Wi-Fi або маршрутизатор, при безпосередньому підключенні до мережі Ethernet підтримуються тільки протоколи WPA / WPA2.

Перевстановлення iMac починається з перезавантаження комп'ютера. Щоб отримати доступ до розділу відновлення, при завантаженні слід затиснути клавіші Command + R на клавіатурі. Якщо диск пошкоджений, замінений на новий або розділ відновлення з якихось причин недоступний, дана комбінація не дасть ніяких результатів: для відновлення буде потрібно завантажувальний образ OS X.

Нижчеописані дії призведуть до видалення всіх даних з диска, так що краще завчасно зробити копії важливих файлів. Коли з'явиться меню відновлення, слід вибрати дискову утиліту і відформатувати розділ з встановленою операційною системою. Для цього в лівому вікні потрібно вибрати необхідний розділ, після чого перейти в пункт "Стерти" і натиснути кнопку "Стерти ...".

Після того як диск виявиться вільний для переустановлення операційної системи, з відповідного пункту меню утиліти слід вибрати "перевстановлення Mac OS".

Коли перевстановлення iMac почнеться, на екрані з'явиться логотип операційної системи і її поточна версія. Після цього Apple перевірить комп'ютер на право завантаження і відновлення операційної системи і запропонує прийняти ліцензійну угоду.

Після виконання вищеописаних операцій система запропонує вибрати диск для установки. Слід вибрати той розділ, який був відформатований раніше, і натиснути кнопку "Встановити". Далі система попросить увійти в обліковий запис використовуючи Apple ID і пароль.

Після цього почнеться завантаження файлів операційної системи, після закінчення якої відбудеться автоматичне перезавантаження комп'ютера і продовжиться процес установки Mac OS.

Наступним кроком буде первинна настройка системи: вибір країни проживання і мови. Далі операційна система запропонує на вибір створення чистої Mac OS або відновлення системи iMac з копії Time Machine. У першому випадку потрібно прийняти ліцензійну угоду і створити новий обліковий запис комп'ютера, після чого, за бажанням, зареєструвати його. Також система запропонує підключитися до мережі Wi-Fi і заново ввести дані Apple ID, але цей крок необов'язковий.

Як тільки всі кроки будуть виконані, iMac отримає готову до роботи операційну систему.

Варто зазначити, що відновлення з копії Time Machine - не єдиний спосіб зберегти дані. Ви можете відновити (зробити повну копію) ОС безпосередньо перенесенням даних з робочого диска (наприклад, при апгрейді iMac) на новий накопичувач використовуючи все ту ж дискову утиліту з завантажувального системи.

Тому рекомендуємо Вам частіше робити резервні копії системи (через Time Machine або просто через дискову утиліту на знімний накопичувач), це дуже зручно і дозволяє уникнути повного переустановлення і налаштування всіх програм, а також не хвилюватися про свої дані. Максимум користі така процедура приность в тому числі і при заміні або пошкодженні HDD iMac .

Якщо у Вас виникли будь-які проблеми з відновленням з резервної копії або переутстановкой ОС, наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас по телефону, електронній пошті або в онлайн-чаті на сторінках нашого сайту.

Завжди з радістю чекаємо Вас!

команда MacPlus.ru

всі ціни

Вартість робіт по установці або настройці OS X

Актуально на 17.07.2019

Роботи Вартість Термін Гарантія Оновлення Mac OS X від 1000 руб. Детальніше Установка Mac OS X з диска клієнта від 1500 руб. Детальніше Налаштування операційної системи MacOS X від 1500 руб. Детальніше

ми в соціальних мережах

На Facebook ми регулярно публікуємо докладні матеріали та корисні замітки про ремонт і не тільки. Тут теж можна отримати швидкий і точний відповідь на будь-який технічний питання.

У групі VK ми ділимося корисними секретами і відповідаємо на питання. Тут Ви завжди знайдете оптимальне рішення проблеми і приклади нашої роботи.


Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

Антон
26 лютого

Питання: Добрий день. Підкажіть, будь ласка, скільки в вашому сервісному центрі коштуватиме апгрейд iMac. Цікавить ціна додавання в iMac жорсткого SSD диска. і двох планок оперативної пам'яті

Відповідь: Добрий день! Скажіть точну модель вашого пристрою, щоб ми могли визначити вартість послуг і запчастин. Який обсяг оперативної пам'яті цікавить і обсяг жорсткого диска?

Подивитися весь коментар Приховати

Андрєєв Анатолій
15 серпня

Питання: добрий день! Підкажіть будь ласка. Після запуску "Установка OS X" і нетривалої завантаження інформації установки з'являється вікно з інформацією: "При підготовці до установки сталася помилка. Спробуйте повторити запуск програми". Дякуємо!

Відповідь: Добрий день! Швидше за все у Вас проблеми з операційною системою, а точніше з браузером. Спробуйте його перевстановити.

Подивитися весь коментар Приховати

Лаптєва Олена Юріївна
18 червня

Питання: Добрий день. Мої Apple гаджети були зламані і Apple ID. Я відновила iPhone-и і iPad-и, але мій iMac не виходить скинути, він видає повідомлення хакерів і при перезавантаженні нічого іншого не пропонує. Як скинути iMac. Я вже зміряла з тим що втратила всю інфу з усіх гаджетів :(

Відповідь: Добрий день, Олена. Для початку спробуйте звернутися за допомогою в офіційну службу підтримки Apple. Якщо не зможуть допомогти, то необхідно намагатися перевстановити операційну систему. Будемо раді допомогти Вам! Працюємо щодня з 9:00 до 21:00

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
Який обсяг оперативної пам'яті цікавить і обсяг жорсткого диска?