Донецкий техникум промышленной автоматики

Відновлення Сторінки Вконтакте - Без Номери та Паролю

 1. Відновлення Сторінки Вконтакте З кожним може трапитися, зламали і видалили сторінку, забули пароль...
 2. Скористайтеся іншим браузером!
 3. Як подивитися збережений пароль від Вконтакте в браузері.
 4. Google Chrome
 5. Яндекс Браузер
 6. Mozilla Firefox
 7. Opera
 8. Якщо у вас є номер телефону або пошта.
 9. Чи ви не пам'ятаєте логін?
 10. Чи ви не пам'ятаєте пароль?
 11. Номер телефону в іншої людини або загублений.
 12. Немає номера і пошти - відновлення сторінки через підтримку.
 13. Причини відмови у відновленні сторінки службою підтримки.
 14. Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?
 15. Відновлення Сторінки Вконтакте
 16. Відновлення сторінки Вконтакте.
 17. Скористайтеся іншим браузером!
 18. Як подивитися збережений пароль від Вконтакте в браузері.
 19. Google Chrome
 20. Яндекс Браузер
 21. Mozilla Firefox
 22. Opera
 23. Якщо у вас є номер телефону або пошта.
 24. Чи ви не пам'ятаєте логін?
 25. Чи ви не пам'ятаєте пароль?
 26. Номер телефону в іншої людини або загублений.
 27. Немає номера і пошти - відновлення сторінки через підтримку.
 28. Причини відмови у відновленні сторінки службою підтримки.
 29. Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?
 30. Відновлення Сторінки Вконтакте
 31. Відновлення сторінки Вконтакте.
 32. Скористайтеся іншим браузером!
 33. Як подивитися збережений пароль від Вконтакте в браузері.
 34. Google Chrome
 35. Яндекс Браузер
 36. Mozilla Firefox
 37. Opera
 38. Якщо у вас є номер телефону або пошта.
 39. Чи ви не пам'ятаєте логін?
 40. Чи ви не пам'ятаєте пароль?
 41. Номер телефону в іншої людини або загублений.
 42. Немає номера і пошти - відновлення сторінки через підтримку.
 43. Причини відмови у відновленні сторінки службою підтримки.
 44. Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?

Відновлення Сторінки Вконтакте

З кожним може трапитися, зламали і видалили сторінку, забули пароль або втратили телефон. Що точно не варто робити, так це засмучуватися, адже з нашою допомогою ви зможете зробити відновлення сторінки і змінити пароль Вконтакте за умов нового дизайну 2017.

Давайте визначимося, який з варіантів відновлення доступу до Вконтакте вам підходить. Так як далі буде дуже довга стаття, і зовсім необов'язково читати все, виберіть Вас спосіб зі змісту в швидкої навігації.

Швидка навігація:

Відновлення сторінки Вконтакте.Найпершим що слід робити при втраті доступу до ВК, це звичайно ж скористатися інструкцією від першої особи, в даному випадку від команди розробників.

 • Перевірте, чи не натиснута Чи є у вас функція Caps Lock на комп'ютері, це клавіша зліва на клавіатурі комп'ютера, вона робить все введені знаки в верхньому регістрі, а букви великими. Відповідно якщо в паролі використовуються символи в нижньому регістрі, то такий введення пароля буде не вірним. Для відключення цієї функції, знову натисніть на кнопку Caps Lock і спробуйте ввести пароль знову.

Для відключення цієї функції, знову натисніть на кнопку Caps Lock і спробуйте ввести пароль знову

 • Другою причиною неправильного введення пароля може стати, не та мова обраний при введенні. Як правило, пароль містить в собі англійські букви, а якщо вводити їх на російській розкладці, відповідно такий пароль буде невірний.
  Для того щоб змінити мову, натисніть одночасно дві клавіші, Alt + Shift або натисніть на значок мови в нижній панелі.

Для того щоб змінити мову, натисніть одночасно дві клавіші, Alt + Shift або натисніть на значок мови в нижній панелі

 • Для правильності введення, можете скористатися рядком введення адреси в вашому браузері і після того як ви правильно там напишіть свій пароль, скопіювали й вставите його в поле введення. Користуйтеся правою кнопкою миші для того щоб з'явилося меню, де є функції копіювання і вставки.

Користуйтеся правою кнопкою миші для того щоб з'явилося меню, де є функції копіювання і вставки

Це були найпростіші маніпуляції при відновлення сторінки, якщо ви впевнені що справа не в них, то приступимо до інших способів відновлення, не втрачайте надії, ми обов'язково допоможемо повернути вам контроль над своєї сторінкою !

Скористайтеся іншим браузером!

Часто на комп'ютері встановлено кілька браузерів, це може бути стандартний Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera або інші, наприклад браузер від Яндекс. Такий спосіб допоможе увійти без логіна і пароля.

Можливо вдасться зайти в будь-якому з них, якщо ви раніше не виходили зі свого аккаунта Вконтакте, або ваш пароль був там збережений. Природно такий спосіб розрахований більше на удачу, далі будемо розбиратися як же зайти в ВК іншими методами.

Як подивитися збережений пароль від Вконтакте в браузері.

Сучасні браузери для зручності пропонують зберігати дані, що вводяться, логін і пароль і запам'ятовують їх для подальшого входу. ВКонтакте при вході пропонує поставити галочку «Чужий комп'ютер». Зроблено це як раз для того щоб на чужому комп'ютері не збереглися ваші дані.
Розглянемо як же подивитися збережені паролі в поширених браузерах і зробити відновлення сторінки:

Google Chrome

Як подивитися пароль, і зробити відновлення сторінки Вконтакте через браузер Google Chrome.

Для цього перейдіть в налаштування, прокручуючи екран сторінку до низу і натисніть «додатково»
Для цього перейдіть в налаштування, прокручуючи екран сторінку до низу і натисніть «додатково». Далі в розділі «Паролі та форми» натисніть «Налаштувати». Вгорі праворуч почніть вводити адресу vk.com і якщо раніше дані зберігалися, то в кінці рядка натисніть на три крапки, виберіть «Детальніше», далі навпаки пароля, клікніть по око, щоб відобразити його.

Можна і пройти за посиланням passwords.google.com ввести пароль від аккаунта Google, в списку знайти vk.com і так само натиснувши на око подивитися пароль.

Яндекс Браузер

Натисніть «Налаштування», в самому низу сторінки налаштувань, натисніть «відобразити додаткові настройки».
Перейдіть в пункт «Паролі та форми».

Mozilla Firefox

У вкладці «Захист» клікніть кнопочку «Збережені паролі», далі бачимо вікно зі списком сайтів у яких раніше зберігалися паролі, для того щоб їх подивитися натисніть «Показати».

Opera

Натисніть на кнопку Opera і виберіть «Налаштування», далі знайдіть розділ «Безпека» і натисніть кнопку «Управління збереженими паролями»,
знайдіть сайт vk.com і подивіться пароль.

Якщо у вас є номер телефону або пошта.Дуже спростить завдання відновлення пароля, якщо у вас під рукою той самий номер з якого реєструвалися або електронна пошта. Тут все елементарно для того щоб зробити відновлення сторінки VK, пройдіть по посиланню vk.com/restore і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Вас попросять вказати телефон або e-mail, далі запуститься процедура відновлення, це коли по SMS до вас прийде код підтвердження, або в листі посилання на відновлення пароля. Наступним кроком, буде запропоновано придумати новий пароль.

Щоб убезпечити від злому, підбору пароля до вашої сторінці зловмисниками, не варто вигадувати простий пароль, нехай він буде містити від восьми символів, де є букви і цифри на англійській мові. Рекомендується використовувати як рядкові, так і великі літери. Найголовніше знову не забути його, краще записати його у себе на листочку і покласти наприклад в обкладинку паспорта. Так ви будете завжди мати свій пароль під рукою і після кількох вдалих входів почнете запам'ятовувати його.

Чи ви не пам'ятаєте логін?

Тут знову нічого складного, логіном для Вконтакте є ваш номер телефону або адресу електронної пошти. Причому номер мобільного телефону в рядку логіна можна вказувати як з +7 так і з 8, обидва варіанти будуть правильними.

Далі якщо ви пам'ятаєте пароль, то зайти на свою сторінку не складе особливих труднощів. Інша справа якщо ви не пам'ятаєте і пароль ...

До речі, зараз реєстрація в ВК не може пройти тільки за однією адресою електронної пошти, обов'язково потрібно мобільний номер.

Чи ви не пам'ятаєте пароль?

Найпростішим способом тут знову ж буде не згадувати, а створити новий пароль, для цього пройдіть на сторінку відновлення vk.com/restore .

Звичайно тут є свої нюанси, для зміни пароля тут потрібен доступ до отримання SMS або e-mail листи. Але що робити якщо з якихось причин ці дані стали недоступні? Чи не втрачаємо надії і читаємо далі ...

Номер телефону в іншої людини або загублений.

Тут проблема делікатна і вимагає неординарного рішення.
Одним з варіантів буде, спробувати зателефонувати на цей номер, пояснити ситуацію. Що мовляв це ваша сторінка прив'язана до цього номеру. У вас є бажання відкріпити ВК, для цього попросіть людини назвати цифри які прийдуть йому по SMS. Потім, як і обіцяли, змініть номер, він же логін, на свій до якого маєте доступ. Звичайно не кожен погодитися що-небудь говорити, але якщо варіантів мало то варто спробувати.

Інший варіант, якщо номер сім-карта (сімка) загублений, то може є сенс відновити її в офісі компанії оператора стільникового зв'язку. Для цього потрібно мати свій паспорт і невелику суму грошей для пере випуску сім-карти. На це йде як правило трохи часу, все робиться менеджером в онлайн режимі.

Якщо варіанти вище вам не підходять, то залишається вдатися до допомоги фахівців підтримки Вконтакте, про це далі ...

Немає номера і пошти - відновлення сторінки через підтримку.

Це можна вважати як повну втрату доступу і необхідно зробити відновлення сторінки. Тут залишається лише звернутися по допомогу до фахівців підтримки, для вашої зручності, скопіюйте та пройдіть за посиланням:

https://vk.com/restore?act=return_page&mid=76889766

Цифри [76889766] потрібно замінити на свій id - це цифри з адреси вашої сторінки, якщо у вашому адресу немає ай ді, він був замінений буквами, то дивіться як дізнатися свій id .

Далі вам буде запропоновано ввести діючий, ваш номер телефону і зробити фотографію на тлі своєї сторінки, до якої ви втратили доступ. Завантажити фото на комп'ютер і потім відправити його в підтримку, перевірка буде йти в ручному режимі.

Слідом зробіть фотографію вашого паспорта в розгорнутому вигляді, фото повинно бути хорошої якості. Якщо ваша сторінка не містила справжнього імені і прізвища, то при успішному відновленні вони будуть змінені на справжні з документа.

Залиште свій коментар, коли і за яких умов ви втратили доступ. Не думаю що конкретне число ви згадайте, пишіть приблизну дату, причиною можете вказати наприклад, що ваш телефон був вкрадений.

Як написано в одному з блогів по цій темі, фахівці тех. підтримки не дарма їдять свій хліб і зобов'язані вам допомогти отримати доступ до своєї сторінки Вконтакте, інша справа що на це піде не мало часу, тому що бажаючих отримати допомогу величезна кількість.

Причини відмови у відновленні сторінки службою підтримки.

Не рідко буває так, що вам можуть відмовити у відновленні, причинами можуть бути:

 • Недостатні дані, наприклад не читані фотографії або вами надано неіснуючий телефонний номер.
 • Помилково намагаєтеся відновити доступ до чужої сторінці. Уважно перевірте що просите отримати доступ саме до свого облікового запису.
 • Ви не в повному обсязі доклали необхідні фотографії. Потрібно зробити фотографії на тлі сторінки відновлення і знімок вашого документа, їм може бути ваш паспорт. Зображення не повинні бути низької якості, інакше такі заявки будуть відхилені.
 • Не підробляють знімки в редакторах, наприклад в Photoshop або Paint, це дуже легко розпізнається фахівцями служби підтримки. Такі заявки претендента будуть дискваліфіковані.
 • На вашій сторінці не присутні видимі ознаки розпізнавання для вашої ідентифікації, наприклад фотографій з вами або справжнього імені. Якщо ім'я даний то фото можуть і не знадобитися, так само як і якщо ім'я не справжнє а на фото ви є, будьте готові до того що його змінять і приведуть у відповідність вашим даними з документа.
 • Так само будьте готові отримати відмову у відновленні якщо ваша сторінка була заблокована за порушення правил сайту. Це не відноситься до тимчасове заморожування за спам.

Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?

Ви не зможете завантажити знімки поганої якості для перевірки. Якщо ви використовуєте мобільний додаток VK , Для передачі фото, то воно має властивість стискати зображення. Вимкніть стиснення і тоді фото будуть мати оригінальний вигляд, без втрати якості.

Налаштування - Основні - Пересуньте повзунок «Стискати фотографії».

Налаштування - Основні - Пересуньте повзунок «Стискати фотографії»

Якщо причина не в тому як ви передаєте знімки на свій комп'ютер, причина в поганому девайсе, застаріла камера, телефон з фотоапаратом який має маленьке дозвіл. Те спробуйте проявити винахідливість, в прямому сенсі цього слова)). Може є хтось поблизу, хто допоможе вам і дасть скористатися своєю камерою смартфона.

Вдалого відновлення! І надалі користуйтеся нашою порадою (Див. Як убезпечити свою сторінку Вконтакте ).

Відновлення Сторінки Вконтакте

З кожним може трапитися, зламали і видалили сторінку, забули пароль або втратили телефон. Що точно не варто робити, так це засмучуватися, адже з нашою допомогою ви зможете зробити відновлення сторінки і змінити пароль Вконтакте за умов нового дизайну 2017.

Давайте визначимося, який з варіантів відновлення доступу до Вконтакте вам підходить. Так як далі буде дуже довга стаття, і зовсім необов'язково читати все, виберіть Вас спосіб зі змісту в швидкої навігації.

Швидка навігація:

Відновлення сторінки Вконтакте.Найпершим що слід робити при втраті доступу до ВК, це звичайно ж скористатися інструкцією від першої особи, в даному випадку від команди розробників.

 • Перевірте, чи не натиснута Чи є у вас функція Caps Lock на комп'ютері, це клавіша зліва на клавіатурі комп'ютера, вона робить все введені знаки в верхньому регістрі, а букви великими. Відповідно якщо в паролі використовуються символи в нижньому регістрі, то такий введення пароля буде не вірним. Для відключення цієї функції, знову натисніть на кнопку Caps Lock і спробуйте ввести пароль знову.

Для відключення цієї функції, знову натисніть на кнопку Caps Lock і спробуйте ввести пароль знову

 • Другою причиною неправильного введення пароля може стати, не та мова обраний при введенні. Як правило, пароль містить в собі англійські букви, а якщо вводити їх на російській розкладці, відповідно такий пароль буде невірний.
  Для того щоб змінити мову, натисніть одночасно дві клавіші, Alt + Shift або натисніть на значок мови в нижній панелі.

Для того щоб змінити мову, натисніть одночасно дві клавіші, Alt + Shift або натисніть на значок мови в нижній панелі

 • Для правильності введення, можете скористатися рядком введення адреси в вашому браузері і після того як ви правильно там напишіть свій пароль, скопіювали й вставите його в поле введення. Користуйтеся правою кнопкою миші для того щоб з'явилося меню, де є функції копіювання і вставки.

Користуйтеся правою кнопкою миші для того щоб з'явилося меню, де є функції копіювання і вставки

Це були найпростіші маніпуляції при відновлення сторінки, якщо ви впевнені що справа не в них, то приступимо до інших способів відновлення, не втрачайте надії, ми обов'язково допоможемо повернути вам контроль над своєї сторінкою !

Скористайтеся іншим браузером!

Часто на комп'ютері встановлено кілька браузерів, це може бути стандартний Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera або інші, наприклад браузер від Яндекс. Такий спосіб допоможе увійти без логіна і пароля.

Можливо вдасться зайти в будь-якому з них, якщо ви раніше не виходили зі свого аккаунта Вконтакте, або ваш пароль був там збережений. Природно такий спосіб розрахований більше на удачу, далі будемо розбиратися як же зайти в ВК іншими методами.

Як подивитися збережений пароль від Вконтакте в браузері.

Сучасні браузери для зручності пропонують зберігати дані, що вводяться, логін і пароль і запам'ятовують їх для подальшого входу. ВКонтакте при вході пропонує поставити галочку «Чужий комп'ютер». Зроблено це як раз для того щоб на чужому комп'ютері не збереглися ваші дані.
Розглянемо як же подивитися збережені паролі в поширених браузерах і зробити відновлення сторінки:

Google Chrome

Як подивитися пароль, і зробити відновлення сторінки Вконтакте через браузер Google Chrome.

Для цього перейдіть в налаштування, прокручуючи екран сторінку до низу і натисніть «додатково»
Для цього перейдіть в налаштування, прокручуючи екран сторінку до низу і натисніть «додатково». Далі в розділі «Паролі та форми» натисніть «Налаштувати». Вгорі праворуч почніть вводити адресу vk.com і якщо раніше дані зберігалися, то в кінці рядка натисніть на три крапки, виберіть «Детальніше», далі навпаки пароля, клікніть по око, щоб відобразити його.

Можна і пройти за посиланням passwords.google.com ввести пароль від аккаунта Google, в списку знайти vk.com і так само натиснувши на око подивитися пароль.

Яндекс Браузер

Натисніть «Налаштування», в самому низу сторінки налаштувань, натисніть «відобразити додаткові настройки».
Перейдіть в пункт «Паролі та форми».

Mozilla Firefox

У вкладці «Захист» клікніть кнопочку «Збережені паролі», далі бачимо вікно зі списком сайтів у яких раніше зберігалися паролі, для того щоб їх подивитися натисніть «Показати».

Opera

Натисніть на кнопку Opera і виберіть «Налаштування», далі знайдіть розділ «Безпека» і натисніть кнопку «Управління збереженими паролями»,
знайдіть сайт vk.com і подивіться пароль.

Якщо у вас є номер телефону або пошта.Дуже спростить завдання відновлення пароля, якщо у вас під рукою той самий номер з якого реєструвалися або електронна пошта. Тут все елементарно для того щоб зробити відновлення сторінки VK, пройдіть по посиланню vk.com/restore і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Вас попросять вказати телефон або e-mail, далі запуститься процедура відновлення, це коли по SMS до вас прийде код підтвердження, або в листі посилання на відновлення пароля. Наступним кроком, буде запропоновано придумати новий пароль.

Щоб убезпечити від злому, підбору пароля до вашої сторінці зловмисниками, не варто вигадувати простий пароль, нехай він буде містити від восьми символів, де є букви і цифри на англійській мові. Рекомендується використовувати як рядкові, так і великі літери. Найголовніше знову не забути його, краще записати його у себе на листочку і покласти наприклад в обкладинку паспорта. Так ви будете завжди мати свій пароль під рукою і після кількох вдалих входів почнете запам'ятовувати його.

Чи ви не пам'ятаєте логін?

Тут знову нічого складного, логіном для Вконтакте є ваш номер телефону або адресу електронної пошти. Причому номер мобільного телефону в рядку логіна можна вказувати як з +7 так і з 8, обидва варіанти будуть правильними.

Далі якщо ви пам'ятаєте пароль, то зайти на свою сторінку не складе особливих труднощів. Інша справа якщо ви не пам'ятаєте і пароль ...

До речі, зараз реєстрація в ВК не може пройти тільки за однією адресою електронної пошти, обов'язково потрібно мобільний номер.

Чи ви не пам'ятаєте пароль?

Найпростішим способом тут знову ж буде не згадувати, а створити новий пароль, для цього пройдіть на сторінку відновлення vk.com/restore .

Звичайно тут є свої нюанси, для зміни пароля тут потрібен доступ до отримання SMS або e-mail листи. Але що робити якщо з якихось причин ці дані стали недоступні? Чи не втрачаємо надії і читаємо далі ...

Номер телефону в іншої людини або загублений.

Тут проблема делікатна і вимагає неординарного рішення.
Одним з варіантів буде, спробувати зателефонувати на цей номер, пояснити ситуацію. Що мовляв це ваша сторінка прив'язана до цього номеру. У вас є бажання відкріпити ВК, для цього попросіть людини назвати цифри які прийдуть йому по SMS. Потім, як і обіцяли, змініть номер, він же логін, на свій до якого маєте доступ. Звичайно не кожен погодитися що-небудь говорити, але якщо варіантів мало то варто спробувати.

Інший варіант, якщо номер сім-карта (сімка) загублений, то може є сенс відновити її в офісі компанії оператора стільникового зв'язку. Для цього потрібно мати свій паспорт і невелику суму грошей для пере випуску сім-карти. На це йде як правило трохи часу, все робиться менеджером в онлайн режимі.

Якщо варіанти вище вам не підходять, то залишається вдатися до допомоги фахівців підтримки Вконтакте, про це далі ...

Немає номера і пошти - відновлення сторінки через підтримку.

Це можна вважати як повну втрату доступу і необхідно зробити відновлення сторінки. Тут залишається лише звернутися по допомогу до фахівців підтримки, для вашої зручності, скопіюйте та пройдіть за посиланням:

https://vk.com/restore?act=return_page&mid=76889766

Цифри [76889766] потрібно замінити на свій id - це цифри з адреси вашої сторінки, якщо у вашому адресу немає ай ді, він був замінений буквами, то дивіться як дізнатися свій id .

Далі вам буде запропоновано ввести діючий, ваш номер телефону і зробити фотографію на тлі своєї сторінки, до якої ви втратили доступ. Завантажити фото на комп'ютер і потім відправити його в підтримку, перевірка буде йти в ручному режимі.

Слідом зробіть фотографію вашого паспорта в розгорнутому вигляді, фото повинно бути хорошої якості. Якщо ваша сторінка не містила справжнього імені і прізвища, то при успішному відновленні вони будуть змінені на справжні з документа.

Залиште свій коментар, коли і за яких умов ви втратили доступ. Не думаю що конкретне число ви згадайте, пишіть приблизну дату, причиною можете вказати наприклад, що ваш телефон був вкрадений.

Як написано в одному з блогів по цій темі, фахівці тех. підтримки не дарма їдять свій хліб і зобов'язані вам допомогти отримати доступ до своєї сторінки Вконтакте, інша справа що на це піде не мало часу, тому що бажаючих отримати допомогу величезна кількість.

Причини відмови у відновленні сторінки службою підтримки.

Не рідко буває так, що вам можуть відмовити у відновленні, причинами можуть бути:

 • Недостатні дані, наприклад не читані фотографії або вами надано неіснуючий телефонний номер.
 • Помилково намагаєтеся відновити доступ до чужої сторінці. Уважно перевірте що просите отримати доступ саме до свого облікового запису.
 • Ви не в повному обсязі доклали необхідні фотографії. Потрібно зробити фотографії на тлі сторінки відновлення і знімок вашого документа, їм може бути ваш паспорт. Зображення не повинні бути низької якості, інакше такі заявки будуть відхилені.
 • Не підробляють знімки в редакторах, наприклад в Photoshop або Paint, це дуже легко розпізнається фахівцями служби підтримки. Такі заявки претендента будуть дискваліфіковані.
 • На вашій сторінці не присутні видимі ознаки розпізнавання для вашої ідентифікації, наприклад фотографій з вами або справжнього імені. Якщо ім'я даний то фото можуть і не знадобитися, так само як і якщо ім'я не справжнє а на фото ви є, будьте готові до того що його змінять і приведуть у відповідність вашим даними з документа.
 • Так само будьте готові отримати відмову у відновленні якщо ваша сторінка була заблокована за порушення правил сайту. Це не відноситься до тимчасове заморожування за спам.

Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?

Ви не зможете завантажити знімки поганої якості для перевірки. Якщо ви використовуєте мобільний додаток VK , Для передачі фото, то воно має властивість стискати зображення. Вимкніть стиснення і тоді фото будуть мати оригінальний вигляд, без втрати якості.

Налаштування - Основні - Пересуньте повзунок «Стискати фотографії».

Налаштування - Основні - Пересуньте повзунок «Стискати фотографії»

Якщо причина не в тому як ви передаєте знімки на свій комп'ютер, причина в поганому девайсе, застаріла камера, телефон з фотоапаратом який має маленьке дозвіл. Те спробуйте проявити винахідливість, в прямому сенсі цього слова)). Може є хтось поблизу, хто допоможе вам і дасть скористатися своєю камерою смартфона.

Вдалого відновлення! І надалі користуйтеся нашою порадою (Див. Як убезпечити свою сторінку Вконтакте ).

Відновлення Сторінки Вконтакте

З кожним може трапитися, зламали і видалили сторінку, забули пароль або втратили телефон. Що точно не варто робити, так це засмучуватися, адже з нашою допомогою ви зможете зробити відновлення сторінки і змінити пароль Вконтакте за умов нового дизайну 2017.

Давайте визначимося, який з варіантів відновлення доступу до Вконтакте вам підходить. Так як далі буде дуже довга стаття, і зовсім необов'язково читати все, виберіть Вас спосіб зі змісту в швидкої навігації.

Швидка навігація:

Відновлення сторінки Вконтакте.Найпершим що слід робити при втраті доступу до ВК, це звичайно ж скористатися інструкцією від першої особи, в даному випадку від команди розробників.

 • Перевірте, чи не натиснута Чи є у вас функція Caps Lock на комп'ютері, це клавіша зліва на клавіатурі комп'ютера, вона робить все введені знаки в верхньому регістрі, а букви великими. Відповідно якщо в паролі використовуються символи в нижньому регістрі, то такий введення пароля буде не вірним. Для відключення цієї функції, знову натисніть на кнопку Caps Lock і спробуйте ввести пароль знову.

Для відключення цієї функції, знову натисніть на кнопку Caps Lock і спробуйте ввести пароль знову

 • Другою причиною неправильного введення пароля може стати, не та мова обраний при введенні. Як правило, пароль містить в собі англійські букви, а якщо вводити їх на російській розкладці, відповідно такий пароль буде невірний.
  Для того щоб змінити мову, натисніть одночасно дві клавіші, Alt + Shift або натисніть на значок мови в нижній панелі.

Для того щоб змінити мову, натисніть одночасно дві клавіші, Alt + Shift або натисніть на значок мови в нижній панелі

 • Для правильності введення, можете скористатися рядком введення адреси в вашому браузері і після того як ви правильно там напишіть свій пароль, скопіювали й вставите його в поле введення. Користуйтеся правою кнопкою миші для того щоб з'явилося меню, де є функції копіювання і вставки.

Користуйтеся правою кнопкою миші для того щоб з'явилося меню, де є функції копіювання і вставки

Це були найпростіші маніпуляції при відновлення сторінки, якщо ви впевнені що справа не в них, то приступимо до інших способів відновлення, не втрачайте надії, ми обов'язково допоможемо повернути вам контроль над своєї сторінкою !

Скористайтеся іншим браузером!

Часто на комп'ютері встановлено кілька браузерів, це може бути стандартний Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera або інші, наприклад браузер від Яндекс. Такий спосіб допоможе увійти без логіна і пароля.

Можливо вдасться зайти в будь-якому з них, якщо ви раніше не виходили зі свого аккаунта Вконтакте, або ваш пароль був там збережений. Природно такий спосіб розрахований більше на удачу, далі будемо розбиратися як же зайти в ВК іншими методами.

Як подивитися збережений пароль від Вконтакте в браузері.

Сучасні браузери для зручності пропонують зберігати дані, що вводяться, логін і пароль і запам'ятовують їх для подальшого входу. ВКонтакте при вході пропонує поставити галочку «Чужий комп'ютер». Зроблено це як раз для того щоб на чужому комп'ютері не збереглися ваші дані.
Розглянемо як же подивитися збережені паролі в поширених браузерах і зробити відновлення сторінки:

Google Chrome

Як подивитися пароль, і зробити відновлення сторінки Вконтакте через браузер Google Chrome.

Для цього перейдіть в налаштування, прокручуючи екран сторінку до низу і натисніть «додатково»
Для цього перейдіть в налаштування, прокручуючи екран сторінку до низу і натисніть «додатково». Далі в розділі «Паролі та форми» натисніть «Налаштувати». Вгорі праворуч почніть вводити адресу vk.com і якщо раніше дані зберігалися, то в кінці рядка натисніть на три крапки, виберіть «Детальніше», далі навпаки пароля, клікніть по око, щоб відобразити його.

Можна і пройти за посиланням passwords.google.com ввести пароль від аккаунта Google, в списку знайти vk.com і так само натиснувши на око подивитися пароль.

Яндекс Браузер

Натисніть «Налаштування», в самому низу сторінки налаштувань, натисніть «відобразити додаткові настройки».
Перейдіть в пункт «Паролі та форми».

Mozilla Firefox

У вкладці «Захист» клікніть кнопочку «Збережені паролі», далі бачимо вікно зі списком сайтів у яких раніше зберігалися паролі, для того щоб їх подивитися натисніть «Показати».

Opera

Натисніть на кнопку Opera і виберіть «Налаштування», далі знайдіть розділ «Безпека» і натисніть кнопку «Управління збереженими паролями»,
знайдіть сайт vk.com і подивіться пароль.

Якщо у вас є номер телефону або пошта.Дуже спростить завдання відновлення пароля, якщо у вас під рукою той самий номер з якого реєструвалися або електронна пошта. Тут все елементарно для того щоб зробити відновлення сторінки VK, пройдіть по посиланню vk.com/restore і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Вас попросять вказати телефон або e-mail, далі запуститься процедура відновлення, це коли по SMS до вас прийде код підтвердження, або в листі посилання на відновлення пароля. Наступним кроком, буде запропоновано придумати новий пароль.

Щоб убезпечити від злому, підбору пароля до вашої сторінці зловмисниками, не варто вигадувати простий пароль, нехай він буде містити від восьми символів, де є букви і цифри на англійській мові. Рекомендується використовувати як рядкові, так і великі літери. Найголовніше знову не забути його, краще записати його у себе на листочку і покласти наприклад в обкладинку паспорта. Так ви будете завжди мати свій пароль під рукою і після кількох вдалих входів почнете запам'ятовувати його.

Чи ви не пам'ятаєте логін?

Тут знову нічого складного, логіном для Вконтакте є ваш номер телефону або адресу електронної пошти. Причому номер мобільного телефону в рядку логіна можна вказувати як з +7 так і з 8, обидва варіанти будуть правильними.

Далі якщо ви пам'ятаєте пароль, то зайти на свою сторінку не складе особливих труднощів. Інша справа якщо ви не пам'ятаєте і пароль ...

До речі, зараз реєстрація в ВК не може пройти тільки за однією адресою електронної пошти, обов'язково потрібно мобільний номер.

Чи ви не пам'ятаєте пароль?

Найпростішим способом тут знову ж буде не згадувати, а створити новий пароль, для цього пройдіть на сторінку відновлення vk.com/restore .

Звичайно тут є свої нюанси, для зміни пароля тут потрібен доступ до отримання SMS або e-mail листи. Але що робити якщо з якихось причин ці дані стали недоступні? Чи не втрачаємо надії і читаємо далі ...

Номер телефону в іншої людини або загублений.

Тут проблема делікатна і вимагає неординарного рішення.
Одним з варіантів буде, спробувати зателефонувати на цей номер, пояснити ситуацію. Що мовляв це ваша сторінка прив'язана до цього номеру. У вас є бажання відкріпити ВК, для цього попросіть людини назвати цифри які прийдуть йому по SMS. Потім, як і обіцяли, змініть номер, він же логін, на свій до якого маєте доступ. Звичайно не кожен погодитися що-небудь говорити, але якщо варіантів мало то варто спробувати.

Інший варіант, якщо номер сім-карта (сімка) загублений, то може є сенс відновити її в офісі компанії оператора стільникового зв'язку. Для цього потрібно мати свій паспорт і невелику суму грошей для пере випуску сім-карти. На це йде як правило трохи часу, все робиться менеджером в онлайн режимі.

Якщо варіанти вище вам не підходять, то залишається вдатися до допомоги фахівців підтримки Вконтакте, про це далі ...

Немає номера і пошти - відновлення сторінки через підтримку.

Це можна вважати як повну втрату доступу і необхідно зробити відновлення сторінки. Тут залишається лише звернутися по допомогу до фахівців підтримки, для вашої зручності, скопіюйте та пройдіть за посиланням:

https://vk.com/restore?act=return_page&mid=76889766

Цифри [76889766] потрібно замінити на свій id - це цифри з адреси вашої сторінки, якщо у вашому адресу немає ай ді, він був замінений буквами, то дивіться як дізнатися свій id .

Далі вам буде запропоновано ввести діючий, ваш номер телефону і зробити фотографію на тлі своєї сторінки, до якої ви втратили доступ. Завантажити фото на комп'ютер і потім відправити його в підтримку, перевірка буде йти в ручному режимі.

Слідом зробіть фотографію вашого паспорта в розгорнутому вигляді, фото повинно бути хорошої якості. Якщо ваша сторінка не містила справжнього імені і прізвища, то при успішному відновленні вони будуть змінені на справжні з документа.

Залиште свій коментар, коли і за яких умов ви втратили доступ. Не думаю що конкретне число ви згадайте, пишіть приблизну дату, причиною можете вказати наприклад, що ваш телефон був вкрадений.

Як написано в одному з блогів по цій темі, фахівці тех. підтримки не дарма їдять свій хліб і зобов'язані вам допомогти отримати доступ до своєї сторінки Вконтакте, інша справа що на це піде не мало часу, тому що бажаючих отримати допомогу величезна кількість.

Причини відмови у відновленні сторінки службою підтримки.

Не рідко буває так, що вам можуть відмовити у відновленні, причинами можуть бути:

 • Недостатні дані, наприклад не читані фотографії або вами надано неіснуючий телефонний номер.
 • Помилково намагаєтеся відновити доступ до чужої сторінці. Уважно перевірте що просите отримати доступ саме до свого облікового запису.
 • Ви не в повному обсязі доклали необхідні фотографії. Потрібно зробити фотографії на тлі сторінки відновлення і знімок вашого документа, їм може бути ваш паспорт. Зображення не повинні бути низької якості, інакше такі заявки будуть відхилені.
 • Не підробляють знімки в редакторах, наприклад в Photoshop або Paint, це дуже легко розпізнається фахівцями служби підтримки. Такі заявки претендента будуть дискваліфіковані.
 • На вашій сторінці не присутні видимі ознаки розпізнавання для вашої ідентифікації, наприклад фотографій з вами або справжнього імені. Якщо ім'я даний то фото можуть і не знадобитися, так само як і якщо ім'я не справжнє а на фото ви є, будьте готові до того що його змінять і приведуть у відповідність вашим даними з документа.
 • Так само будьте готові отримати відмову у відновленні якщо ваша сторінка була заблокована за порушення правил сайту. Це не відноситься до тимчасове заморожування за спам.

Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?

Ви не зможете завантажити знімки поганої якості для перевірки. Якщо ви використовуєте мобільний додаток VK , Для передачі фото, то воно має властивість стискати зображення. Вимкніть стиснення і тоді фото будуть мати оригінальний вигляд, без втрати якості.

Налаштування - Основні - Пересуньте повзунок «Стискати фотографії».

Налаштування - Основні - Пересуньте повзунок «Стискати фотографії»

Якщо причина не в тому як ви передаєте знімки на свій комп'ютер, причина в поганому девайсе, застаріла камера, телефон з фотоапаратом який має маленьке дозвіл. Те спробуйте проявити винахідливість, в прямому сенсі цього слова)). Може є хтось поблизу, хто допоможе вам і дасть скористатися своєю камерою смартфона.

Вдалого відновлення! І надалі користуйтеся нашою порадою (Див. Як убезпечити свою сторінку Вконтакте ).

Чи ви не пам'ятаєте логін?
Чи ви не пам'ятаєте пароль?
Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?
Чи ви не пам'ятаєте логін?
Чи ви не пам'ятаєте пароль?
Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?
Чи ви не пам'ятаєте логін?
Чи ви не пам'ятаєте пароль?
Як відновити доступ ВК якщо у тебе низька якість зображень?
Чи ви не пам'ятаєте логін?