Донецкий техникум промышленной автоматики

Відновлення поля Пошук в меню Пуск

  1. Вступ Операційна система Windows надає кілька способів пошуку файлів і папок. Для пошуку файлів,...
  2. Другий варіант
  3. третій варіант

Вступ

Операційна система Windows надає кілька способів пошуку файлів і папок. Для пошуку файлів, папок, програм і повідомлень електронної пошти на комп'ютері можна використовувати поле пошуку в меню «Пуск». Але при спробі щось знайти в меню Пуск, відсутній поле пошуку.

Є кілька варіантів повернути все на свої місця.

Перший варіант

Найпростіший спосіб - це спробувати повернути поле пошуку засобами Windows. Відкриваємо Панель управління - Програми та засоби. Вибираємо вкладку "Включення і відключення компонентів Windows". Знаходимо компонент Windows Search. Якщо компонент знято, поставте галку.

Тиснемо Ок. Тепер перевіряємо включена чи ні служба Windows Search. Для цього відкриваємо Панель управління - Адміністрування - служби . Перевіряємо режим служби Windows Search. Повинно стояти Автоматично.

Другий варіант

застосувати Редактор локальної групової політики . Для цього в меню Пуск - Виконати ввести команду gpedit.msc і ОК. Тепер шукаємо Конфігурація користувача - Адміністративні Шаблони - Меню "Пуск" і панель завдань. У правій половині вікна шукаємо пункт Видалити посилання "Пошук" з меню "Пуск". Перевіряємо значення цього параметра. Повинно бути Чи не задана.

І можна перевірити параметр "Додати посилання" Пошук в Інтернеті "в меню" Пуск ". Значення так само Чи не задана.

третій варіант

Цей варіант стане в нагоді тим користувачам, у яких варто версія Windows відмінна від Про, Enterprise і Максимальна. Тільки в цих версіях є підтримка Редактора локальної групової політики.

Відкриваємо редактор реєстру: Натисніть Win + R і введіть команду regedit і Ок. знаходимо розділ

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer

якщо в цьому розділі присутній параметр NoFind - його треба видалити.