Донецкий техникум промышленной автоматики

Відгук про тариф «Супер 3G Безліміт» від Інтертелеком. Безлімітний інтернет на хорошій швидкості

  1. Швидкість інтернету, і можливості на тарифі «Супер 3G Безліміт»
  2. оновлення

Жителі України напевно добре знаю такого інтернет-провайдера як Інтертелеком. Особливо ті, хто живе в маленьких містах, і селах. Де немає можливості підключити звичайний кабельний інтернет. Можу з упевненістю сказати, що практично всі, хто користується інтернетом в селах, підключений саме через провайдера Інтертелеком. Так, у них найбільше покриття 3G в Україні. Є у цього провайдера свої плюси і мінуси, але зараз не про це.

Я вже кілька років, час від часу виходжу в інтернет через Інтертелеком. Ось недавно змінив тариф на «Супер 3G Безліміт» і в цій статті хочу зробити невеликий відгук на цей тариф. Розповім про плюси, свої враження, і звичайно ж швидкості підключення і можливостях. Я сам, коли хотів змінити тариф, шукав нормальні відгуки, але так і нічого не знайшов. Думаю, ця інформація буде цікава багатьом.

До недавно часу, був підключений по тарифу "3G Безліміт 139" (за яким, останнім часом давали вже 2000 Мб в день). Далі, коли закінчувалися ці мегабайти, типу повний безліміт :) Але, насправді, інтернет практично не працює, така низька швидкість. До того ж, навіть ці 2000 Мб, працювали на швидкості до 3,1 Мбіт / с. Швидкість у мене була приблизно така:

Швидкість у мене була приблизно така:

Ясна річ, що фільми особливо не подивишся. Завантажити щось так само складно. Навіть не через швидкості, а через ліміт у 2000 Мб в день. Так, просто в інтернеті посидіти, ну музику Вконтакте послухати. Та й працював інтернет не завжди стабільно, особливо вечорами. Навантаження на базову станцію давала про себе знати.

Пробував підключити домашній інтернет Wi-Fi, ще в минулому році, але так і не змогли зловити у мене сигнал.

А недавно, дивився тарифи на сайті Інтертелекому і побачив цей «Супер 3G Безліміт». Ціна в 299 грн. в місяць звичайно ж трохи напружила. Дорого, хоч як крути. Але, тариф я звичайно ж зразу вивчив. До речі, там є тариф «Супер 3G Безліміт регіональний». Якщо ви живете в одній з перерахованих на сайті Інтертелекому областей, то ціна за цей тариф буде нижче - 199 грн. Що в принципі цілком не погано. Але, я не потрапив в уловия цього тарифу :)

Основні плюси «Супер 3G Безліміт»:

  • Повний безлімітний 3G інтернет. Як виявилося, це дійсно так.
  • При цьому, повний безліміт на швидкості до 14,7 Мбіт / с (якщо ваш модем підтримує Rev.B).

Ну що, дуже навіть цікаво. Так як у мене інтернет через Wi-Fi роутер лунає на безліч різних пристроїв, і всі хочуть щось скачати, подивитися відео, і т. Д., То я вирішив, що варто спробувати.

Мій старий модем Novatel U720 не підтримував Rev.B. А платити 300 грн. в місяць і користуватися інтернетом на швидкості до 3,1 Мбіт / с звичайно ж безглуздо. До того ж, я не був упевнений, що у мене буде покриття Rev.B.

Пішов в офіс Інтертелеком. Сказали, що покриття Rev.B має бути. Купив новий моєму з підтримкою Rev.B - Huawei EC 306-2. І вже вдома, змінив тариф на «Супер 3G Безліміт». Користуюся вже декілька днів.

Чесно кажучи, я задоволений. Хоча, самим провайдером Інтертелеком не надто задоволений. Через ціни звичайно ж, і з-за того, що інтернет буває просто не підключається. Та й через сильне навантаження на базові станції, швидкість часто падає.

Швидкість інтернету, і можливості на тарифі «Супер 3G Безліміт»

Як виявилося, Rev.B покриття у мене все таки є. Швидкість дуже пристойно збільшилася. Ось виміри вже на новому тарифі:

Як бачите, це не максимум. 14,7 Мбіт / с не витягує. Але, це через роутер і по Wi-Fi. Та й сигнал у мене 60% (це в програмі, яка з драйверами від модему встановилася). Антена у мене налаштована програмою AxesstelPst EvDO . Правда, оповіщення не максимальний, потрібно напевно більш потужну антену. Мабуть, через це, немає максимальної швидкості в 14,7 Мбіт / с. До речі, про те, як збільшити швидкість інтернету Інтертелком, я писав тут .

Що стосується реальної швидкості, то днем ​​файли завантажуються приблизно на швидкості 700-1300 Кб / с. Точно так же качає торренти. Ось, завантаження файлу в браузері Опера:

Ось, завантаження файлу в браузері Опера:

Фільми онлайн в 720p йдуть без проблем, навіть увечері. Що стосується Full HD (1080p), то так само все відмінно вантажиться. Але, іноді буває, що зупиняється. Це не проблема, ставимо на паузу, джем хвилин 10 і далі дивимося фільм до кінця. На YouTube, вдень, в натяжку і з зупинками, навіть відео в 4k (UHD) вантажить :)

Непогано, як для 3G інтернету, та ще й через Wi-Fi роутер. Та й прийом у мене не максимальний. Якщо поставити потужнішу антену, то повинно бути ще краще. Ну і звичайно ж повний безліміт радує. Так, ціна в 299 грн. в місяць не дуже радує :)

А що буде, якщо велика кількість абонентів, які підключаються через одну базову станцію, підключать собі цей безлімітний інтернет? І все почнуть качати торенти і дивитися фільми. Мені здається, що швидкість і стабільність роботи сильно погіршиться. Навряд чи Інтертелеком буде покращувати свої базові станції, адже гроші і так будуть платити. Мені здається, що якість може значно погіршиться.

оновлення

Швидкість, про яку я писав вище, трималася не довго. Зараз реальна швидкість завантаження не більш 500 Кбіт / с. Це максимум, зазвичай менше. Вартість тарифу вже кілька разів піднімали. На старті було 299 грн. в місяць, зараз 350 грн.

Рівень сигналу за програмою Axesstel не змінився. Швидкість впала в один момент, практично в 2 рази. Ось таки справи.

Начебто прокладають сітку з міста, було б круто. У Інтертелеком якості немає.

Ось такий відгук, сподіваюся, корисний для вас. Не забудьте залишити коментар і поділиться ссилочку в соц. мережах :)