Донецкий техникум промышленной автоматики

Видалення вірусу вимагача | Як позбутися і видалити вірус вимагач

  1. Видалення вірусу вимагача ESET NOD32
  2. Як видалити вірус вимагач методом форматування жорсткого диска
  3. Розблокувати комп'ютер від вірусу вимагача за допомогою Доктор веб LiveCD

Вірус вимагач поряд з іншими шкідливими програмами останнім часом стають все поширенішими в інтернеті. Потрапивши на комп'ютер вірус банер вимагач блокує певні функції Windows, і вимагає вас провести оплату або відправити смс за відновлення доступу до заблокованого елемента системи.

Ось кілька варіантів того, що відбувається, коли заблокований екран вірусом здирником. На робочому столі спливає блокуючу вікно з погрозами втратою всією інформацією на жорсткому диску, або при відкритті браузера вам говорять, що інтернет заблокований . Насправді цих сюжетів безліч, і всі вони з різним приводом, який повинен чинити психологічний впливом для відправки грошей. Якщо від вас вимагають гроші, то можете собі поспівчувати, ви стали жертвою шкідливого коду, який вимагав смс або гроші за нормальне функціонування комп'ютера.

Шкідливий код постійно модифікується і допрацьовується, тому все частіше з'являються оновлені версії - смс вірусу вимагача. Поки ви не встигли наробити дурниць, попереджаємо, ВІДПРАВКА ПОВІДОМЛЕННЯ В ЦЬОМУ ВИПАДКУ ПРОСТО ИДЕАЛЬНАЯ СХЕМА ДЛЯ ОТРИМАННЯ нелегально прибули ШАХРАЯМИ.

ВАЖЛИВЕ ПРАВИЛО: навіть не думайте відправляти повідомлення на вказаний вірусом номер або поповнювати номер абонента МТС, Білайн, оскільки код розблокування ви в будь-якому випадку не отримаєте. Спіймали вірус вимагач, що робити? - дивіться методи як боротися з вірусом здирником, представлені нижче.

Видалення вірусу вимагача ESET NOD32

Якщо до вас на комп'ютер проник вірус вимагач, відвідайте з іншого комп'ютера один із сервісів деактивації вірусів від ESET NOD32, Dr.Web і Касперський.

В даному способі розглянемо роботу сервісу з видалення здирників від ESET NOD32. Переходимо на офіційний сайт ESET NOD32 url http://www.esetnod32.ru/.support/winlock/.

На сторінці, введіть в задану форму номер телефону, вказаний на банері, а так же текст повідомлення. Натискайте на кнопку [Підібрати код >>]. Знизу відобразиться код, щоб розблокувати вірус вимагач Windows 7, цей код необхідно ввести в блокуючу вікно на вашому комп'ютері. Якщо заповнити тільки номер телефону без тексту повідомлення, то на сайті з'явиться всі можливі коди для розблокування системи. Це актуально тільки коли на вірус відсутній текст для відправки повідомлення.

Можна підкреслити, що існують банери, які повністю блокують Windows і ви не зможете відвідати сайт ESET NOD32 в цьому випадку краще використовувати інший пристрій з доступом в інтернет. Таким чином, ви зможете, використовуючи сервіс сайту ESET NOD32, швидко видалити банер здирник з комп'ютера, розблокувавши тим самим заблокований комп'ютер.

Як видалити вірус вимагач методом форматування жорсткого диска

Самий вірний спосіб - це повністю відформатувати свій НDD і перевстановити на ньому операційну систему, таким чином видалення вірусу вимагача вконтакте не призведе до втрати своїх даних (спосіб хороший для тих кому чхати на свої дані).

Розблокувати комп'ютер від вірусу вимагача за допомогою Доктор веб LiveCD

Ви можете спробувати безкоштовну утиліту для видалення вірусу вимагача від dr.WebLiveCD. Цю утиліту ви можете завантажити на офіційному сайті компанії Доктор Веб. Продукт допомагає користувачеві відновити працездатність комп'ютера за лічені хвилини. Dr.Web допоможе не тільки підчистити небезпечні файли, зберегти вашу інформацію на інший комп'ютер, а також вилікувати інфіковані файли.

Отже, порядок наступний.

По-перше, щоб увійти в інтернет по-любому знадобиться незаражений (незаблокований) комп'ютер. Зайдіть на сайт Dr.Web і звідти скачайте програму Dr. Web LiveCD, ось посилання: http://web.archive.org/web/20120707215257/http://www.freedrweb.com/livecd/?lng=ru. Це і є та сама програма, яка допоможе позбутися від вірусу вимагача. Якщо на комп'ютері знайдуться і інші віруси, трояни, то Доктор Веб їх також видалить. Причому майте на увазі: ви скачали не просто програму Dr.Web LiveCD. Ви завантажили образ.

По-друге, завантажену програму Dr.Web LiveCD треба записати на компакт-диск (CD-R або CD-RW). Так як скачана програма у нас у вигляді образу, то записати ISO образ на диск - це зовсім інший спосіб запису диска! Справа в тому, що саме такий спосіб запису зробить CD-диск завантажувальним. З CD-диска комп'ютер зможе завантажитися, тільки якщо той є завантажувальним. А нам якраз і потрібно, щоб наш комп'ютер завантажився з CD-диска. Загалом, запам'ятайте: записуючи диск потрібно вибрати правильний пункт, а саме: «Записати образ на диск».

Якщо на комп'ютері є програма для запису дисків Nero, то запишіть диск за допомогою неї. Якщо немає такої програми, то можна скористатися відмінною і безкоштовної «писалки» Ashampoo Burning Studio 6 FREE. Якщо Ashampoo теж немає, тоді скачайте її, встановіть, і коли будете записувати диск, виберіть пункт «Створити / записати образ диска». А далі в ньому вже виберіть «Записати CD / DVD / Blu-ray диск з образу диска».

По-третє, потрібно налаштувати в вашому заблокованому комп'ютері порядок завантаження. Необхідно зробити так, щоб при включенні ПК, комп'ютер спочатку звертався до CD-диску, а вже потім до жорсткого диска. І тоді, побачивши, що CD-диск є завантажувальним, комп'ютер завантажиться саме з нього і «справа в капелюсі». Але, можливо, що ваш комп'ютер вже налаштований на даний порядок завантаження. Перевірити це нескладно. Включаєте комп'ютер, вставляєте CD-диск (Dr.Web LiveCD) в дисковод і перезавантажується (або відключаєте комп'ютер і знову включаєте). Якщо після цих дій ПК завантажується з CD-диска, відповідно, порядок завантаження виставляти не потрібно. Сам процес завантаження з CD-диска, ви не переплутати ні з чим, бо побачите щось зовсім нове для вас.

Правда, ви можете зіткнутися з проблемкою. Ось ви включили комп'ютер, вставили CD-диск і потрібно перезавантажитися (або відключити і знову включити комп'ютер). Правильно? Але нерідко перезавантажити або вимкнути комп'ютер (якщо він заблокований), звичайним способом не виходить. Залишається один спосіб: тривале натискання на кнопку харчування на системному блоці. Тут просто потрібно натиснути на неї і утримувати, поки комп'ютер не вимкнеться. Ясно? Ну а далі знову включаєте комп'ютер.

Отже, припустимо, ваш заблокований комп'ютер завантажився з CD-диска. На диску буде антивірус Dr.Web. Ваше завдання - налаштувати його на оптимальну роботу, а потім запустити сканування на віруси. Після сканування будьте впевнені - вийде видалити вірус вимагач і тим самим розблокувати комп'ютер! У всякому разі, з імовірністю 99%.

Можливо, що хтось із вас скаже, що найкращий спосіб розблокувати комп'ютер - це перевстановити систему. Думка дуже спірне. Тому що після переустановлення, систему доведеться налаштовувати заново, всі ваші програми доведеться встановлювати заново і так далі. Купа часу і сил піде.

Отже, користуйтеся нашою інструкцією. Сподіваємося, що надалі у вас не буде проблем з видаленням вірусу вимагача і розблокуванням комп'ютера в цілому. А ще ви заощадите гроші. Тому що розблокування комп'ютера коштує в районі 500-2000 рублів (в залежності від міста вашого проживання).

У разі якщо не вийшло зняти вірус вимагач, наш комп'ютерний сервіс буде радий запропонувати комп'ютерну допомогу в видалення вірусів .

Вид роботи Вартість руб. Виїзд комп'ютерного майстра 0 Видалення вірусу вимагача 400 Установка антивіруса від 199 Налаштування безпеки системи 699 Пошук видалення вірусів від 299

{Jcomments on}

Спіймали вірус вимагач, що робити?
Com/livecd/?
Правильно?
Ясно?