Донецкий техникум промышленной автоматики

Весільний переполох

  1. опис гри
  2. Скріншоти з гри

опис гри

Хочете опинитися на місці героїні Дженіфер Лопес у фільмі Весільний переполох? Тоді ця гра - для вас. Вам належить займатися підготовкою та проведенням весільних торжеств. Ваше головне завдання - зробити так, щоб молодята були задоволені. А для цього треба догодити всім гостям.

У грі Весільний переполох є два режими - "кар'єра", в якому ви розвиваєте свій бізнес з організації весіль та "нескінченний прийом", де ви повинні протриматися якомога довше під нескінченним потоком гостей.

Скріншоти з гри

Завантажити гру "Весільний переполох" безкоштовно

Ви можете завантажити гру Весільний переполох з цього сайту абсолютно безкоштовно. Натисніть кнопку "СКАЧАТИ ГРУ" і через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, яке пропонує вибрати місце на вашому комп'ютері, куди буде завантажена гра.

Важливо! Чи не перейменовувати файл гри, використовуйте запропоноване за замовчуванням назва! Це важливо для правильної установки.

Ця версія гри Весільний переполох є повною і містить всі рівні. Однак безкоштовно ви можете грати тільки протягом 30 хвилин (можна робити перерви на будь-який час). Щоб грати необмежений час, вам треба купити ключ.

Зробити це можна кількома способами. Найпростіший з них - відправити СМС за вказаним при запуску гри номеру. Дізнатися вартість гри для вашого оператора або вибрати інші способи оплати, ви можете, натиснувши кнопку "Інші країни та умови" в діалозі, який з'являється при запуску гри.

Обережно! У мережі є багато так званих кряков (те саме, що і крек, кряк, кейген, серійний номер, crack, krak, krack, serial). Однак, більше 90% з них заражені вірусами і троянами. Таким чином, разом з безкоштовною грою ви встановите собі на комп'ютер шкідливе ПО, яке може вкрасти вашу конфіденційну інформацію або просто зіпсувати систему.

Пам'ятайте, що купуючи ліцензійні гри, ви винагороджуєте розробників за їх працю, роблячи можливим створення нових захоплюючих ігор.