Донецкий техникум промышленной автоматики

Весела ферма 3. Американський пиріг

  1. опис гри
  2. Відео опис гри Весела ферма 3. Американський пиріг

опис гри

Після важкої роботи з розвитку п'яти ферм в грі Весела Ферма 3 Скралетт приїхала до бабусі на ферму, що знаходиться в одному з північноамериканських штатів, щоб трохи відпочити. Але не тут-то було - виявляється останнім часом у бабусі справи йшли не дуже добре і тепер ферму збираються відібрати за борги. Щоб цього не сталося, треба терміново повернути кредит. І Скарлетт знову починає без відпочинку займатися фермерським господарством.

Як випливає з назви, Весела ферма 3. Американський пиріг, ферма бабусі знаходиться в Америці, тому тварини і рослинний пейзаж вам напевно знайомі по попередній грі - Весела Ферма 3. Але будуть і нові персонажі, зокрема, тепер у Скарлетт буде новий помічник - симпатичний робот, який вміє робити праски з залізної руди, які можна продати в місті.

Особливості гри Весела ферма 3. Американський пиріг:

  • 4 сервісних споруди
  • 7 сюжетних коміксів
  • 8 різновидів тварин
  • 17 виробничих будівель
  • 22 трофея
  • 23 нових гега
  • 90 нових захоплюючих рівнів

Відео опис гри Весела ферма 3. Американський пиріг

Скріншоти з гри

Завантажити гру "Весела ферма 3. Американський пиріг" безкоштовно

Ви можете завантажити гру Весела ферма 3. Американський пиріг з цього сайту абсолютно безкоштовно. Натисніть кнопку "СКАЧАТИ ГРУ" і через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, яке пропонує вибрати місце на вашому комп'ютері, куди буде завантажена гра.

Важливо! Чи не перейменовувати файл гри, використовуйте запропоноване за замовчуванням назва! Це важливо для правильної установки.

Ця версія гри Весела ферма 3. Американський пиріг є повною і містить всі рівні. Однак безкоштовно ви можете грати тільки протягом 30 хвилин (можна робити перерви на будь-який час). Щоб грати необмежений час, вам треба купити ключ.

Зробити це можна кількома способами. Найпростіший з них - відправити СМС за вказаним при запуску гри номеру. Дізнатися вартість гри для вашого оператора або вибрати інші способи оплати, ви можете, натиснувши кнопку "Інші країни та умови" в діалозі, який з'являється при запуску гри.

Обережно! У мережі є багато так званих кряков (те саме, що і крек, кряк, кейген, серійний номер, crack, krak, krack, serial). Однак, більше 90% з них заражені вірусами і троянами. Таким чином, разом з безкоштовною грою ви встановите собі на комп'ютер шкідливе ПО, яке може вкрасти вашу конфіденційну інформацію або просто зіпсувати систему.

Пам'ятайте, що купуючи ліцензійні гри, ви винагороджуєте розробників за їх працю, роблячи можливим створення нових захоплюючих ігор.