Донецкий техникум промышленной автоматики

Весела ферма 2

  1. опис гри
  2. Відео опис гри Весела ферма 2

опис гри

Весела ферма 2 - довгоочікуване продовження хіта 2008 року і кращої міні-ігри за версією КРІ Awards 2008. Як і першої версії, вам треба поливати землю для того, щоб на ній виростала трава, так улюблена вашими тваринами.

Збираючи продукти, ви відправляєте їх на склад, звідки їх можна відправити на ринок для продажу або використовувати як сировину для виробництва більш дорогих продуктів (для цього необхідно мати відповідні споруди).

Зберігши всі кращі особливості, продовження Веселої ферми вийшло більш цікавим, захоплюючим і барвистим.

Відео опис гри Весела ферма 2

Скріншоти з гри

Завантажити гру "Весела ферма 2" безкоштовно

Ви можете завантажити гру Весела ферма 2 з цього сайту абсолютно безкоштовно. Натисніть кнопку "СКАЧАТИ ГРУ" і через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, яке пропонує вибрати місце на вашому комп'ютері, куди буде завантажена гра.

Важливо! Чи не перейменовувати файл гри, використовуйте запропоноване за замовчуванням назва! Це важливо для правильної установки.

Ця версія гри Весела ферма 2 є повною і містить всі рівні. Однак безкоштовно ви можете грати тільки протягом 30 хвилин (можна робити перерви на будь-який час). Щоб грати необмежений час, вам треба купити ключ.

Зробити це можна кількома способами. Найпростіший з них - відправити СМС за вказаним при запуску гри номеру. Дізнатися вартість гри для вашого оператора або вибрати інші способи оплати, ви можете, натиснувши кнопку "Інші країни та умови" в діалозі, який з'являється при запуску гри.

Обережно! У мережі є багато так званих кряков (те саме, що і крек, кряк, кейген, серійний номер, crack, krak, krack, serial). Однак, більше 90% з них заражені вірусами і троянами. Таким чином, разом з безкоштовною грою ви встановите собі на комп'ютер шкідливе ПО, яке може вкрасти вашу конфіденційну інформацію або просто зіпсувати систему.

Пам'ятайте, що купуючи ліцензійні гри, ви винагороджуєте розробників за їх працю, роблячи можливим створення нових захоплюючих ігор.