Донецкий техникум промышленной автоматики

velcom - velcom подарує десять iPhone 7 абонентам найбільшої 3G-мережі

Час новорічних чудес від velcom триває

Час новорічних чудес від velcom триває! В рамках святкування завершення будівництва найбільшої в Білорусі 3G-мережі мобільний оператор velcom розіграє серед своїх абонентів - фізичних осіб - десять iPhone 7. В акції можна взяти участь по 30 грудня 2016 року.

На виграш iPhone 7 зможуть претендувати абоненти, які взяли участь в розподілі «святкового пирога» velcom з 50 млн. Хвилин і 50 млн. Мегабайтів в рамках акції «Хвилини і мегабайти для абонентів velcom», починаючи з моменту її старту 17 листопада 2016 року. Ті, хто не встиг ще взяти участь в акції, зможуть зробити це зараз - щоб отримати бонус і, по можливості, виграти смартфон, потрібно відправити безкоштовний USSD-запит * 177 # виклик і зробити вибір між хвилинами всередині мережі та мегабайтами. Підсумки будуть підведені на початку року: мільйони хвилин і мегабайтів будуть порівну розділені між учасниками, а власників iPhone 7 визначить випадкова комбінація пронумерованих куль.

Найбільші шанси виграти iPhone 7 мають ті абоненти, хто довше за інших користуються мережею velcom. Механізм розіграшу такий, що за кожен рік користування мобільним зв'язком учасник отримує по одному шансу. Тим самим ймовірність виграшу може зрости в 17 разів для найперших абонентів компанії, які підключилися на рубежі тисячоліть.

Розіграш iPhone 7 і бонуси у вигляді безкоштовних хвилин і мегабайтів присвячені наймасштабнішою за останнє десятиліття модернізації мережі velcom. Компанія протягом року розвивала в країні «новий 3G», запустивши більше 2 тис. Базових станцій стандарту UMTS-900. Зараз 3G-мережу velcom покриває велику частину територію країни, а до кінця року практично зрівняється з охопленням GSM-зв'язку. Голосовий зв'язок в HD-форматі і швидкісний інтернет слідом за містами прийшли в сільську місцевість.

«Поточний рік став знаковим для velcom - нам вдалося значно підвищити якість мобільного зв'язку в регіонах і створити найбільшу 3G-мережу в країні. Поточні досягнення послужили гарним приводом влаштувати свято своїм абонентам - кожен зможе отримати безкоштовні хвилини та мегабайти, а також взяти участь в розіграші десяти iPhone 7. Причому чим довше абонент з нами, тим вище його шанси », - зазначила начальник управління маркетингу компанії velcom Юлія Дайнеко .

Детальніше - на спеціальній сторінці правил рекламної акції « Хвилини і мегабайти для абонентів velcom »І сторінці правил рекламної гри« Виграйте iPhone 7 », У консультантів в фірмових центрах продажу та обслуговування velcom, а також за телефонами довідково-інформаційної служби: з мобільного телефону - 411 (дзвінок в мережі velcom безкоштовний) і 150 (дзвінок платний), з міського телефону - 8 (017) 330-30-30, а також у наших консультантів в соціальних мережах Facebook , « Вконтакте »І« Однокласники ».

Рекламна гра «Виграйте iPhone 7». Період РІ - з 05.12.2016 по 17.02.2017. Св-во про державну реєстрацію № 2898 від 28.11.2016, видане Міністерством антимонопольного регулювання і торгівлі РБ. Унітарне підприємство «Велком», УНП 101528843. Повні правила РІ на velcom.by