Донецкий техникум промышленной автоматики

velcom - «Комфортні» зміни: безлімітний інтернет за 0 рублів, дзвінки без поділу на 2G / 3G та інші нововведення на лінійках тарифів «Комфорт», «Комфорт +», «Комфорт + для бізнесу»

«Комфорт» стали ще комфортніше: тепер - з безлімітним інтернетом

«Комфорт» стали ще комфортніше: тепер - з безлімітним інтернетом! З 25 квітня абонентам тарифних планів лінійок «Комфорт», «Комфорт +» , «Комфорт + для бізнесу» стала доступна безкоштовна опція «Безлімітний інтернет».

Нова послуга дозволяє вільно виходити в глобальну мережу навіть після закінчення трафіку, включеного в абонентську плату. При цьому платити за додаткові мегабайти не потрібно!

«Безлімітний інтернет» доступний на всіх тарифних планах лінійок «Комфорт», «Комфорт +» і «Комфорт + для бізнесу», крім «стартових» тарифів «Комфорт лайт», «Комфорт лайт +» і «Комфорт лайт + для бізнесу». Абоненти можуть підключити нову послугу самостійно через USSD-запит * 135 * 7 # або в «Особистому кабінеті».

Швидкість з'єднання залежить від конкретного тарифу: чим він «важче», тим швидше «літає» інтернет. При цьому до 1 липня "Безлімітний інтернет" надається без обмеження швидкості незалежно від тарифу.

На цьому щедрі подарунки не закінчуються: з 25 квітня 2018 року покращилися умови в частині голосового зв'язку, включеної в абонплату більшості тарифів «Комфорт» і «Комфорт +». Так, якщо раніше на тарифах лінійки «Комфорт» були доступні безлімітні дзвінки в 3G-мережі, то зараз абонентам надається голосової безліміт всередині мережі без поділу на 2G і 3G. Аналогічним чином зміняться умови і для абонентів тарифів «Комфорт +»: тепер на цих тарифах можна дзвонити без обмежень в усі мережі незалежно від того, чи відбувається дзвінок з мережі 2G або 3G.

Крім того, з 25 квітня 2018 року тарифні плани «Комфорт лайт», «Комфорт лайт +», «Комфорт лайт + для бізнесу» будуть перейменовані в тарифні плани Light, Light +, «Light + для бізнесу» відповідно, ставши самостійними тарифними планами (поза лінійки) зі збереженням колишньої конфігурації.

Детальніше про умови надання послуг зв'язку в рамках тарифних планів лінійок «Комфорт», «Комфорт +», «Комфорт + для бізнесу» можна дізнатися за телефонами довідково-інформаційної служби: з мобільного телефону - 411 (дзвінок в мережі velcom безкоштовний) і 7100 ( дзвінок платний), 8 (017) 330-30-30, а також у наших консультантів в соціальних мережах Facebook , « Вконтакте »І« Однокласники ».