Донецкий техникум промышленной автоматики

Веб-браузер Opera 52 прискорив блокування реклами

  1. Прискорений блокувальник реклами
  2. Вибір декількох вкладок і копіювання адрес сторінок
  3. Нові анімовані сторінки

Нова версія веб-браузера Opera 52 поставляється з удосконаленим блокувальником реклами, який відрізняється більш високою швидкістю завантаження сторінок в порівнянні з Opera 51 або Google Chrome

Нова версія веб-браузера Opera 52 поставляється з удосконаленим блокувальником реклами, який відрізняється більш високою швидкістю завантаження сторінок в порівнянні з Opera 51 або Google Chrome

Крім того, оновлений браузер пропонує новий метод множинного вибору вкладок і копіювання URL-адрес кількох сторінок і отримав нові анімовані сторінки помилок.

Завантажити Opera Browser 52

Прискорений блокувальник реклами

Вбудований блокувальник з'явився в Opera 2 роки тому, а на початку цього року він отримав підтримку захист від кріптоджекінга завдяки додаванню списків NoCoin. В даному оновленні розробники попрацювали над швидкість роботи блокувальника.

Блокувальник реклами в Opera 52 працює швидше свого попередника і перевершує свого конкурента з Google Chrome. Завдяки оптимізації внутрішніх алгоритмів, продуктивність механізму блокування реклами була поліпшена, що в свою чергу скоротило час завантаження сторінок.

Щоб довести поліпшення, команда Opera провела тестування, в якому також взяли участь Opera 51 і Chrome 64 з включеним блокувальником. У цих браузерах відкривалися 15 популярних новинних сайтів по 10 разів кожен. Результати випробування показують, що завантаження сайтів в Opera 51 відбувається на 16% швидше в порівнянні з Opera 51 і на 44 відсотки швидше, ніж в Chrome.

Вибір декількох вкладок і копіювання адрес сторінок

Робота з декількома вкладками в браузері - звичайне явище для більшості користувачів. У Opera 52 поліпшений спосіб роботи з декількома вкладками. Тепер користувачі можуть вибирати і копіювати адреси кількох вкладок і використовувати нову гарячу клавішу для закриття вкладок.

Користувачі можуть вибрати кілька вкладок, утримуючи клавішу Ctrl і клацаючи по бажаним вкладках (Cmd + клік для macOS). Натиснувши Shift і клікнувши по вкладці можна вибрати все вкладки праворуч від обраної.

Ці нові функції дозволяють користувачам перезавантажувати, закривати, вивантажувати, відключати звук або зберігати в Speed ​​Dial відразу кілька вкладок, а не виконувати дії індивідуально на цих вкладках. Коли вибрано кілька вкладок, контекстне меню можна викликати, клацнувши правою кнопкою миші (або натиснувши Ctrl на Mac). Більш того, замість збереження всього сеансу перегляду в якості папки Speed ​​Dial, користувачі можуть вибирати вкладки, необхідні для подальшого використання, і зберігати їх в новій папці.

У контекстне меню вкладок додана опція копіювання адреси. Після вибору однієї або декількох вкладок користувачі можуть вибрати цю дію, щоб скопіювати URL-адреси сайтів в буфер обміну для подальшої вставки.

Нарешті, вкладки можна закрити, утримуючи Alt, і клікнувши по ним. Раніше для цього використовувалася клавіша Shift.

Нові анімовані сторінки

Сторінки з помилками часто викликають тривогу. Розробники Opera вирішили зробити досвід взаємодії користувача більш приємним, представивши нові забавні анімації:

мережа недоступна

Інтернет відключений

Інтернет відключений

Неможливо отримати доступ до сайту

Неможливо отримати доступ до сайту

помилки DNS

помилки DNS

Попередження про шахрайство

Попередження про шахрайство

Попередження про загрозу

Попередження про загрозу

Завантажити Opera Browser 52

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter