Донецкий техникум промышленной автоматики

Веб дизайн навчання: 10 безкоштовних курсів по створенню сайтів

 1. Веб дизайн навчання: 10 безкоштовних курсів по створенню сайтів Ні для кого не секрет, що веб дизайн...
 2. HTML Academy
 3. "Введення в веб-розробку" від Hexlet
 4. "Вивчіть HTML і CSS за кілька годин"
 5. Керівництво від Mozilla Firefox
 6. Веб дизайн навчання
 7. "Основи веб-дизайну" від Geekbrains
 8. "Веб-дизайнер: вибуховий старт" від Wayup
 9. "Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop" від Loftblog
 10. "Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі"
 11. Веб дизайн навчання: 10 безкоштовних курсів по створенню сайтів
 12. Онлайн курси по створенню сайтів
 13. HTML Academy
 14. "Введення в веб-розробку" від Hexlet
 15. "Вивчіть HTML і CSS за кілька годин"
 16. Керівництво від Mozilla Firefox
 17. Веб дизайн навчання
 18. "Основи веб-дизайну" від Geekbrains
 19. "Веб-дизайнер: вибуховий старт" від Wayup
 20. "Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop" від Loftblog
 21. "Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі"
 22. Веб дизайн навчання: 10 безкоштовних курсів по створенню сайтів
 23. Онлайн курси по створенню сайтів
 24. HTML Academy
 25. "Введення в веб-розробку" від Hexlet
 26. "Вивчіть HTML і CSS за кілька годин"
 27. Керівництво від Mozilla Firefox
 28. Веб дизайн навчання
 29. "Основи веб-дизайну" від Geekbrains
 30. "Веб-дизайнер: вибуховий старт" від Wayup
 31. "Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop" від Loftblog
 32. "Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі"

Веб дизайн навчання: 10 безкоштовних курсів по створенню сайтів

Ні для кого не секрет, що веб дизайн навчання - одне з найпопулярніших напрямків у сучасній освіті. Причому навчатися створенню сайтів хочуть не тільки студенти - люди різного віку і професій прагнуть дізнатися про веб-технологіях якомога більше. Мотиви у всіх різні: комусь потрібен сайт для свого бізнесу або персональний блог, хтось хоче стати успішним фрілансером, а хтось - отримати роботу мрії в крупній IT-компанії. Проте, спосіб досягнення всіх цих цілей один - вчитися, вчитися і ще раз вчитися!

На щастя, для отримання нових знань і навичок не обов'язково витрачати час на відвідування занять або платити за дорогі навчальні матеріали. Потрібні курси можна з легкістю пройти в інтернеті. Онлайн-курси практично не відрізняються від традиційних: ви точно так же слухаєте лекції або читаєте освітні матеріали, задаєте питання викладачеві, спілкуєтеся з одногрупниками, виконуєте домашні завдання і проходите тести. У деяких випадках після закінчення навчання можна навіть отримати сертифікат. Але у онлайн-навчання є одна незаперечна перевага: ви займаєтеся у зручний час і в зручному місці.

Ми підібрали для вас 10 цікавих онлайн-курсів по веб-дизайну і створення сайтів. Всі вони безкоштовні і підходять для новачків. Вибирайте найцікавіший курс і відкривайте для себе секрети веб-індустрії!

Онлайн курси по створенню сайтів

"Як створити сайт за 5 днів" від MotoCMS

Як створити сайт за 5 днів від MotoCMS

 • Формат: e-mail курс
 • Тривалість: 5 днів
 • Сертифікат: Так

Цей e-mail курс - справжня знахідка для новачків. У ньому ви дізнаєтеся, як створити свій веб-ресурс за допомогою адаптивного конструктора сайтів MotoCMS. Протягом курсу ви навчитеся вибирати хостинг і домен для сайту, працювати з адмін панеллю MotoCMS, створювати нові сторінки і розділи сайту, працювати над дизайном і налаштовувати вітжети.

Керівництва будуть приходити на ваш e-mail щодня, щоб ви могли вивчати інформацію поетапно. При необхідності ви зможете поставити запитання своєму персональному наставнику, а після закінчення курсу кожен студент безкоштовно отримає сертифікат.

HTML Academy

HTML Academy

 • Формат: інтерактивний курс
 • Тривалість: 3 тижні
 • Сертифікат: Немає

Цей курс орієнтований на вивчення основ веб-розробки - мов HTML і CSS. Курс складається з 900 завдань, але тільки 300 з них безкоштовні. Проте, автори курсу запевняють, що після виконання безкоштовних завдань ви вже зможете створити свій сайт. В середньому при регулярних заняттях студенти встигають виконати 300 завдань за три тижні - швидше за все, саме стільки часу у вас піде на освоєння безкоштовної частини курсу.

Курс складається з інтерактивних завдань, при виконанні яких ви навчитеся створювати HTML-сторінки, оформляти їх за допомогою каскадних таблиць стилів (CSS), працювати з LESS і створювати SVG-фігури. В процесі занять вас буде супроводжувати чарівний інструктор - кіт Кекс, тому нудьгувати не доведеться!

"Введення в веб-розробку" від Hexlet

Введення в веб-розробку від Hexlet

 • Формат: текстові керівництва
 • Тривалість: 1 година
 • Сертифікат: Немає

Проект Hexlet пропонує різні курси по створенню сайтів, більшість з яких - платні. Цей курс є базовим, тому доступ до нього можуть отримати всі бажаючі. Всього за годину ви познайомитеся з мовою розмітки HTML і технологією CSS, дізнаєтеся все про сучасних хостингах і зрозумієте, чим відрізняються frontend- і backend-розробка. При необхідності ви зможете задати експертам питання. Цей курс навряд чи дасть вам багаті практичні знання, але після його вивчення ви точно будете знати, в якому напрямку рухатися далі.

"Вивчіть HTML і CSS за кілька годин"

Вивчіть HTML і CSS за кілька годин

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 4,5 години
 • Сертифікат: Так

Цей авторський курс з веб-розробника Сергія Ніконова напевно допоможе вам придбати важливі базові навички і навчить писати код. Протягом курсу ви навчитеся створювати верстку сайтів на HTML і CSS, працювати з текстовим редактором Sublime Text 3 і плагінами для нього, а також навчитеся створювати адаптивні сайти. Крім 20 відео-лекцій студентам також є 10 додаткових ресурсів для кращого засвоєння матеріалу. При необхідності ви зможете задати питання викладачеві або прочитати відповіді на питання інших студентів.

Керівництво від Mozilla Firefox

Керівництво від Mozilla Firefox

 • Формат: текстове керівництво
 • Сертифікат: Немає

В цьому підручнику не схоже на стандартні курси по створенню сайтів. Проте, це відмінна база знань для тих, хто хоче дізнатися більше про веб-індустрії. У розділі "Початок роботи з Інтернетом" ви дізнаєтеся основи HTML, CSS і JavaScript, а також зробите перші кроки до програмування серверної частини сайту. На освітньому сайті також є різні довідники, керівництва та довідки про популярних веб-технологіях. При виникненні проблем навчаються пропонують поставити запитання на популярному сайті StackOverflow.

Веб дизайн навчання

"Веб-дизайн з високого старту" від Magisters

Веб-дизайн з високого старту від Magisters

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1,5 години
 • Сертифікат: Немає

В рамках цього курсу веб дизайн навчання проводить веб-розробник Владислав Гриценко. Курс складається з трьох лекцій: "Як стати веб-дизайнером?", "Дослідження і пошук ідей" і "Прототипування". В ході цих лекцій ви дізнаєтеся основи веб-дизайну і отримаєте ресурси для подальшого розвитку. Після закінчення кожної лекції студентам пропонується виконати домашнє завдання і відправити результат на пошту викладачеві. В обговореннях до лекцій ви зможете задати питання і поспілкуватися з одногрупниками.

"Основи веб-дизайну" від Geekbrains

Основи веб-дизайну від Geekbrains

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1,5 тижні
 • Сертифікат: Так

Цей курс доступний не завжди, але регулярно набираються нові потоки студентів, тому записуватися потрібно завчасно. Протягом курсу ви дізнаєтеся, які ознаки хорошого дизайну, а також створите свій перший скетч, прототип і макет сайту. Ви зможете спілкуватися з одногрупниками і виконувати домашні завдання, а після закінчення курсу отримати сертифікат. Курс складається з трьох уроків і триває півтора тижні.

"Веб-дизайнер: вибуховий старт" від Wayup

Веб-дизайнер: вибуховий старт від Wayup

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 7 лекцій
 • Сертифікат: Так

Зазвичай проект Wayup пропонує платне веб дизайн навчання, але цей курс став винятком. Прослухавши 7 відеолекцій, ви навчитеся працювати з Adobe Photoshop, будете розуміти архітектуру веб-додатків і зможете створювати адаптивні сайти. Протягом курсу вам будуть запропоновані домашні завдання, за які наставник зможе виставляти оцінки. Зрозуміло, у вас також буде можливість поспілкуватися з наставником і задати йому питання.

"Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop" від Loftblog

Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop від Loftblog

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 47 хвилин
 • Сертифікат: Немає

Цей курс орієнтований на конкретне завдання: створення сайту-портфоліо. Проте, в курсі велика увага приділяється роботі в Photoshop, тому він буде корисний абсолютно всім новачкам. Протягом курсу ви створите базовий макет сайту і його мобільну версію, а також навчитеся працювати з модульною сіткою. Поспілкуватися з автором курсу або одногрупниками можна тільки в коментарях до конкретних лекцій.

Примітка: ці плагіни спростять вашу роботу з редактором Photoshop.

"Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі"

Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1 день
 • Сертифікат: Немає

Курс складається з восьми уроків, які при бажанні можна вивчити за один день. Автор курсу стверджує, що в процесі навчання ви створите готовий макет Лендінзі, який зможете використовувати для своїх цілей. Протягом курсу ви освоїте основи роботи з Photoshop, навчитеся створювати розмітку і блоки Лендінзі, а також працювати з інтерактивними елементами. До кожного уроку пропонуються вихідні коди і допоміжні матеріали, що дуже зручно для учнів.

Зрозуміло, все онлайн-курси по створенню сайтів неможливо описати в одній статті, адже з кожним днем ​​в інтернеті з'являються нові навчальні матеріали. Можливо, ви знаєте інші курси, які не ввійшли до збірки? Обов'язково розкажіть нам про них в коментарях!

Сподіваємося, що ваше веб дизайн навчання буде ефективним і ви досягнете бажаного результату. Удачі вам і натхнення! А якщо проект вже готовий, і Вам потрібен хороший хостинг пря проектів - як бонус, ви можете купити хостинг на рік від нашого партнера Inmotion всього за 1 $.

Купити хостинг за $ 1

Веб дизайн навчання: 10 безкоштовних курсів по створенню сайтів

Ні для кого не секрет, що веб дизайн навчання - одне з найпопулярніших напрямків у сучасній освіті. Причому навчатися створенню сайтів хочуть не тільки студенти - люди різного віку і професій прагнуть дізнатися про веб-технологіях якомога більше. Мотиви у всіх різні: комусь потрібен сайт для свого бізнесу або персональний блог, хтось хоче стати успішним фрілансером, а хтось - отримати роботу мрії в крупній IT-компанії. Проте, спосіб досягнення всіх цих цілей один - вчитися, вчитися і ще раз вчитися!

На щастя, для отримання нових знань і навичок не обов'язково витрачати час на відвідування занять або платити за дорогі навчальні матеріали. Потрібні курси можна з легкістю пройти в інтернеті. Онлайн-курси практично не відрізняються від традиційних: ви точно так же слухаєте лекції або читаєте освітні матеріали, задаєте питання викладачеві, спілкуєтеся з одногрупниками, виконуєте домашні завдання і проходите тести. У деяких випадках після закінчення навчання можна навіть отримати сертифікат. Але у онлайн-навчання є одна незаперечна перевага: ви займаєтеся у зручний час і в зручному місці.

Ми підібрали для вас 10 цікавих онлайн-курсів по веб-дизайну і створення сайтів. Всі вони безкоштовні і підходять для новачків. Вибирайте найцікавіший курс і відкривайте для себе секрети веб-індустрії!

Онлайн курси по створенню сайтів

"Як створити сайт за 5 днів" від MotoCMS

Як створити сайт за 5 днів від MotoCMS

 • Формат: e-mail курс
 • Тривалість: 5 днів
 • Сертифікат: Так

Цей e-mail курс - справжня знахідка для новачків. У ньому ви дізнаєтеся, як створити свій веб-ресурс за допомогою адаптивного конструктора сайтів MotoCMS. Протягом курсу ви навчитеся вибирати хостинг і домен для сайту, працювати з адмін панеллю MotoCMS, створювати нові сторінки і розділи сайту, працювати над дизайном і налаштовувати вітжети.

Керівництва будуть приходити на ваш e-mail щодня, щоб ви могли вивчати інформацію поетапно. При необхідності ви зможете поставити запитання своєму персональному наставнику, а після закінчення курсу кожен студент безкоштовно отримає сертифікат.

HTML Academy

HTML Academy

 • Формат: інтерактивний курс
 • Тривалість: 3 тижні
 • Сертифікат: Немає

Цей курс орієнтований на вивчення основ веб-розробки - мов HTML і CSS. Курс складається з 900 завдань, але тільки 300 з них безкоштовні. Проте, автори курсу запевняють, що після виконання безкоштовних завдань ви вже зможете створити свій сайт. В середньому при регулярних заняттях студенти встигають виконати 300 завдань за три тижні - швидше за все, саме стільки часу у вас піде на освоєння безкоштовної частини курсу.

Курс складається з інтерактивних завдань, при виконанні яких ви навчитеся створювати HTML-сторінки, оформляти їх за допомогою каскадних таблиць стилів (CSS), працювати з LESS і створювати SVG-фігури. В процесі занять вас буде супроводжувати чарівний інструктор - кіт Кекс, тому нудьгувати не доведеться!

"Введення в веб-розробку" від Hexlet

Введення в веб-розробку від Hexlet

 • Формат: текстові керівництва
 • Тривалість: 1 година
 • Сертифікат: Немає

Проект Hexlet пропонує різні курси по створенню сайтів, більшість з яких - платні. Цей курс є базовим, тому доступ до нього можуть отримати всі бажаючі. Всього за годину ви познайомитеся з мовою розмітки HTML і технологією CSS, дізнаєтеся все про сучасних хостингах і зрозумієте, чим відрізняються frontend- і backend-розробка. При необхідності ви зможете задати експертам питання. Цей курс навряд чи дасть вам багаті практичні знання, але після його вивчення ви точно будете знати, в якому напрямку рухатися далі.

"Вивчіть HTML і CSS за кілька годин"

Вивчіть HTML і CSS за кілька годин

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 4,5 години
 • Сертифікат: Так

Цей авторський курс з веб-розробника Сергія Ніконова напевно допоможе вам придбати важливі базові навички і навчить писати код. Протягом курсу ви навчитеся створювати верстку сайтів на HTML і CSS, працювати з текстовим редактором Sublime Text 3 і плагінами для нього, а також навчитеся створювати адаптивні сайти. Крім 20 відео-лекцій студентам також є 10 додаткових ресурсів для кращого засвоєння матеріалу. При необхідності ви зможете задати питання викладачеві або прочитати відповіді на питання інших студентів.

Керівництво від Mozilla Firefox

Керівництво від Mozilla Firefox

 • Формат: текстове керівництво
 • Сертифікат: Немає

В цьому підручнику не схоже на стандартні курси по створенню сайтів. Проте, це відмінна база знань для тих, хто хоче дізнатися більше про веб-індустрії. У розділі "Початок роботи з Інтернетом" ви дізнаєтеся основи HTML, CSS і JavaScript, а також зробите перші кроки до програмування серверної частини сайту. На освітньому сайті також є різні довідники, керівництва та довідки про популярних веб-технологіях. При виникненні проблем навчаються пропонують поставити запитання на популярному сайті StackOverflow.

Веб дизайн навчання

"Веб-дизайн з високого старту" від Magisters

Веб-дизайн з високого старту від Magisters

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1,5 години
 • Сертифікат: Немає

В рамках цього курсу веб дизайн навчання проводить веб-розробник Владислав Гриценко. Курс складається з трьох лекцій: "Як стати веб-дизайнером?", "Дослідження і пошук ідей" і "Прототипування". В ході цих лекцій ви дізнаєтеся основи веб-дизайну і отримаєте ресурси для подальшого розвитку. Після закінчення кожної лекції студентам пропонується виконати домашнє завдання і відправити результат на пошту викладачеві. В обговореннях до лекцій ви зможете задати питання і поспілкуватися з одногрупниками.

"Основи веб-дизайну" від Geekbrains

Основи веб-дизайну від Geekbrains

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1,5 тижні
 • Сертифікат: Так

Цей курс доступний не завжди, але регулярно набираються нові потоки студентів, тому записуватися потрібно завчасно. Протягом курсу ви дізнаєтеся, які ознаки хорошого дизайну, а також створите свій перший скетч, прототип і макет сайту. Ви зможете спілкуватися з одногрупниками і виконувати домашні завдання, а після закінчення курсу отримати сертифікат. Курс складається з трьох уроків і триває півтора тижні.

"Веб-дизайнер: вибуховий старт" від Wayup

Веб-дизайнер: вибуховий старт від Wayup

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 7 лекцій
 • Сертифікат: Так

Зазвичай проект Wayup пропонує платне веб дизайн навчання, але цей курс став винятком. Прослухавши 7 відеолекцій, ви навчитеся працювати з Adobe Photoshop, будете розуміти архітектуру веб-додатків і зможете створювати адаптивні сайти. Протягом курсу вам будуть запропоновані домашні завдання, за які наставник зможе виставляти оцінки. Зрозуміло, у вас також буде можливість поспілкуватися з наставником і задати йому питання.

"Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop" від Loftblog

Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop від Loftblog

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 47 хвилин
 • Сертифікат: Немає

Цей курс орієнтований на конкретне завдання: створення сайту-портфоліо. Проте, в курсі велика увага приділяється роботі в Photoshop, тому він буде корисний абсолютно всім новачкам. Протягом курсу ви створите базовий макет сайту і його мобільну версію, а також навчитеся працювати з модульною сіткою. Поспілкуватися з автором курсу або одногрупниками можна тільки в коментарях до конкретних лекцій.

Примітка: ці плагіни спростять вашу роботу з редактором Photoshop.

"Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі"

Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1 день
 • Сертифікат: Немає

Курс складається з восьми уроків, які при бажанні можна вивчити за один день. Автор курсу стверджує, що в процесі навчання ви створите готовий макет Лендінзі, який зможете використовувати для своїх цілей. Протягом курсу ви освоїте основи роботи з Photoshop, навчитеся створювати розмітку і блоки Лендінзі, а також працювати з інтерактивними елементами. До кожного уроку пропонуються вихідні коди і допоміжні матеріали, що дуже зручно для учнів.

Зрозуміло, все онлайн-курси по створенню сайтів неможливо описати в одній статті, адже з кожним днем ​​в інтернеті з'являються нові навчальні матеріали. Можливо, ви знаєте інші курси, які не ввійшли до збірки? Обов'язково розкажіть нам про них в коментарях!

Сподіваємося, що ваше веб дизайн навчання буде ефективним і ви досягнете бажаного результату. Удачі вам і натхнення! А якщо проект вже готовий, і Вам потрібен хороший хостинг пря проектів - як бонус, ви можете купити хостинг на рік від нашого партнера Inmotion всього за 1 $.

Купити хостинг за $ 1

Веб дизайн навчання: 10 безкоштовних курсів по створенню сайтів

Ні для кого не секрет, що веб дизайн навчання - одне з найпопулярніших напрямків у сучасній освіті. Причому навчатися створенню сайтів хочуть не тільки студенти - люди різного віку і професій прагнуть дізнатися про веб-технологіях якомога більше. Мотиви у всіх різні: комусь потрібен сайт для свого бізнесу або персональний блог, хтось хоче стати успішним фрілансером, а хтось - отримати роботу мрії в крупній IT-компанії. Проте, спосіб досягнення всіх цих цілей один - вчитися, вчитися і ще раз вчитися!

На щастя, для отримання нових знань і навичок не обов'язково витрачати час на відвідування занять або платити за дорогі навчальні матеріали. Потрібні курси можна з легкістю пройти в інтернеті. Онлайн-курси практично не відрізняються від традиційних: ви точно так же слухаєте лекції або читаєте освітні матеріали, задаєте питання викладачеві, спілкуєтеся з одногрупниками, виконуєте домашні завдання і проходите тести. У деяких випадках після закінчення навчання можна навіть отримати сертифікат. Але у онлайн-навчання є одна незаперечна перевага: ви займаєтеся у зручний час і в зручному місці.

Ми підібрали для вас 10 цікавих онлайн-курсів по веб-дизайну і створення сайтів. Всі вони безкоштовні і підходять для новачків. Вибирайте найцікавіший курс і відкривайте для себе секрети веб-індустрії!

Онлайн курси по створенню сайтів

"Як створити сайт за 5 днів" від MotoCMS

Як створити сайт за 5 днів від MotoCMS

 • Формат: e-mail курс
 • Тривалість: 5 днів
 • Сертифікат: Так

Цей e-mail курс - справжня знахідка для новачків. У ньому ви дізнаєтеся, як створити свій веб-ресурс за допомогою адаптивного конструктора сайтів MotoCMS. Протягом курсу ви навчитеся вибирати хостинг і домен для сайту, працювати з адмін панеллю MotoCMS, створювати нові сторінки і розділи сайту, працювати над дизайном і налаштовувати вітжети.

Керівництва будуть приходити на ваш e-mail щодня, щоб ви могли вивчати інформацію поетапно. При необхідності ви зможете поставити запитання своєму персональному наставнику, а після закінчення курсу кожен студент безкоштовно отримає сертифікат.

HTML Academy

HTML Academy

 • Формат: інтерактивний курс
 • Тривалість: 3 тижні
 • Сертифікат: Немає

Цей курс орієнтований на вивчення основ веб-розробки - мов HTML і CSS. Курс складається з 900 завдань, але тільки 300 з них безкоштовні. Проте, автори курсу запевняють, що після виконання безкоштовних завдань ви вже зможете створити свій сайт. В середньому при регулярних заняттях студенти встигають виконати 300 завдань за три тижні - швидше за все, саме стільки часу у вас піде на освоєння безкоштовної частини курсу.

Курс складається з інтерактивних завдань, при виконанні яких ви навчитеся створювати HTML-сторінки, оформляти їх за допомогою каскадних таблиць стилів (CSS), працювати з LESS і створювати SVG-фігури. В процесі занять вас буде супроводжувати чарівний інструктор - кіт Кекс, тому нудьгувати не доведеться!

"Введення в веб-розробку" від Hexlet

Введення в веб-розробку від Hexlet

 • Формат: текстові керівництва
 • Тривалість: 1 година
 • Сертифікат: Немає

Проект Hexlet пропонує різні курси по створенню сайтів, більшість з яких - платні. Цей курс є базовим, тому доступ до нього можуть отримати всі бажаючі. Всього за годину ви познайомитеся з мовою розмітки HTML і технологією CSS, дізнаєтеся все про сучасних хостингах і зрозумієте, чим відрізняються frontend- і backend-розробка. При необхідності ви зможете задати експертам питання. Цей курс навряд чи дасть вам багаті практичні знання, але після його вивчення ви точно будете знати, в якому напрямку рухатися далі.

"Вивчіть HTML і CSS за кілька годин"

Вивчіть HTML і CSS за кілька годин

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 4,5 години
 • Сертифікат: Так

Цей авторський курс з веб-розробника Сергія Ніконова напевно допоможе вам придбати важливі базові навички і навчить писати код. Протягом курсу ви навчитеся створювати верстку сайтів на HTML і CSS, працювати з текстовим редактором Sublime Text 3 і плагінами для нього, а також навчитеся створювати адаптивні сайти. Крім 20 відео-лекцій студентам також є 10 додаткових ресурсів для кращого засвоєння матеріалу. При необхідності ви зможете задати питання викладачеві або прочитати відповіді на питання інших студентів.

Керівництво від Mozilla Firefox

Керівництво від Mozilla Firefox

 • Формат: текстове керівництво
 • Сертифікат: Немає

В цьому підручнику не схоже на стандартні курси по створенню сайтів. Проте, це відмінна база знань для тих, хто хоче дізнатися більше про веб-індустрії. У розділі "Початок роботи з Інтернетом" ви дізнаєтеся основи HTML, CSS і JavaScript, а також зробите перші кроки до програмування серверної частини сайту. На освітньому сайті також є різні довідники, керівництва та довідки про популярних веб-технологіях. При виникненні проблем навчаються пропонують поставити запитання на популярному сайті StackOverflow.

Веб дизайн навчання

"Веб-дизайн з високого старту" від Magisters

Веб-дизайн з високого старту від Magisters

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1,5 години
 • Сертифікат: Немає

В рамках цього курсу веб дизайн навчання проводить веб-розробник Владислав Гриценко. Курс складається з трьох лекцій: "Як стати веб-дизайнером?", "Дослідження і пошук ідей" і "Прототипування". В ході цих лекцій ви дізнаєтеся основи веб-дизайну і отримаєте ресурси для подальшого розвитку. Після закінчення кожної лекції студентам пропонується виконати домашнє завдання і відправити результат на пошту викладачеві. В обговореннях до лекцій ви зможете задати питання і поспілкуватися з одногрупниками.

"Основи веб-дизайну" від Geekbrains

Основи веб-дизайну від Geekbrains

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1,5 тижні
 • Сертифікат: Так

Цей курс доступний не завжди, але регулярно набираються нові потоки студентів, тому записуватися потрібно завчасно. Протягом курсу ви дізнаєтеся, які ознаки хорошого дизайну, а також створите свій перший скетч, прототип і макет сайту. Ви зможете спілкуватися з одногрупниками і виконувати домашні завдання, а після закінчення курсу отримати сертифікат. Курс складається з трьох уроків і триває півтора тижні.

"Веб-дизайнер: вибуховий старт" від Wayup

Веб-дизайнер: вибуховий старт від Wayup

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 7 лекцій
 • Сертифікат: Так

Зазвичай проект Wayup пропонує платне веб дизайн навчання, але цей курс став винятком. Прослухавши 7 відеолекцій, ви навчитеся працювати з Adobe Photoshop, будете розуміти архітектуру веб-додатків і зможете створювати адаптивні сайти. Протягом курсу вам будуть запропоновані домашні завдання, за які наставник зможе виставляти оцінки. Зрозуміло, у вас також буде можливість поспілкуватися з наставником і задати йому питання.

"Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop" від Loftblog

Дизайн сайту-портфоліо в Photoshop від Loftblog

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 47 хвилин
 • Сертифікат: Немає

Цей курс орієнтований на конкретне завдання: створення сайту-портфоліо. Проте, в курсі велика увага приділяється роботі в Photoshop, тому він буде корисний абсолютно всім новачкам. Протягом курсу ви створите базовий макет сайту і його мобільну версію, а також навчитеся працювати з модульною сіткою. Поспілкуватися з автором курсу або одногрупниками можна тільки в коментарях до конкретних лекцій.

Примітка: ці плагіни спростять вашу роботу з редактором Photoshop.

"Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі"

Веб-дизайн: практичний курс створення Лендінзі

 • Формат: відеокурс
 • Тривалість: 1 день
 • Сертифікат: Немає

Курс складається з восьми уроків, які при бажанні можна вивчити за один день. Автор курсу стверджує, що в процесі навчання ви створите готовий макет Лендінзі, який зможете використовувати для своїх цілей. Протягом курсу ви освоїте основи роботи з Photoshop, навчитеся створювати розмітку і блоки Лендінзі, а також працювати з інтерактивними елементами. До кожного уроку пропонуються вихідні коди і допоміжні матеріали, що дуже зручно для учнів.

Зрозуміло, все онлайн-курси по створенню сайтів неможливо описати в одній статті, адже з кожним днем ​​в інтернеті з'являються нові навчальні матеріали. Можливо, ви знаєте інші курси, які не ввійшли до збірки? Обов'язково розкажіть нам про них в коментарях!

Сподіваємося, що ваше веб дизайн навчання буде ефективним і ви досягнете бажаного результату. Удачі вам і натхнення! А якщо проект вже готовий, і Вам потрібен хороший хостинг пря проектів - як бонус, ви можете купити хостинг на рік від нашого партнера Inmotion всього за 1 $.

Купити хостинг за $ 1

Курс складається з трьох лекцій: "Як стати веб-дизайнером?
Можливо, ви знаєте інші курси, які не ввійшли до збірки?
Курс складається з трьох лекцій: "Як стати веб-дизайнером?
Можливо, ви знаєте інші курси, які не ввійшли до збірки?
Курс складається з трьох лекцій: "Як стати веб-дизайнером?
Можливо, ви знаєте інші курси, які не ввійшли до збірки?