Донецкий техникум промышленной автоматики

Веб дизайн книги: 10 кращих книг для новачків

  1. Дмитро Кірсанов. "Веб дизайн"
  2. Стів Круг. "Веб-дизайн: не змушуйте мене думати"
  3. Тім Кедлек. "Адаптивний дизайн. Робимо сайти для будь-яких пристроїв "
  4. Йоганнес Іттен. "Мистецтво кольору"
  5. Джемс Р. Крейг, Ірина Скала. "Шрифт і дизайн. Сучасна типографіка "
  6. Хізер Бредлі. "Дизайн. Сучасний креатіфф "
  7. Аарон Уолтер. "Емоційний веб-дизайн"
  8. Стів Круг. "Як зробити сайт зручним"
  9. Сьюзан Уейншенк. "100 головних принципів дизайну"
  10. Ітан Маркотт. "Чуйний веб-дизайн"

Створюючи веб-сайт за допомогою готового конструктора, ви можете абсолютно не хвилюватися про технічні аспекти. Вам не потрібно писати код - до ваших послуг готова структура шаблону і величезний набір віджетів. Вам не потрібно турбуватися про працездатність тих чи інших компонентів - система все зробить за вас. Але все ж є нюанс, про який вам доведеться подбати самостійно - дизайн вашого сайту. Для того, щоб створити привабливий, а головне зручний сайт, вам доведеться вивчити хоча б основи веб дизайну і застосувати отримані знання на практиці. Як це зробити? В першу чергу вам потрібні сучасні веб дизайн книги!

В першу чергу вам потрібні сучасні веб дизайн книги

Ми підібрали для вас 10 книг, які допоможуть вам зануритися в захоплюючий світ веб-дизайну і створити привабливий і якісний проект використовуючи шаблон книжкових сайтів . Якісь із них можна знайти у вільному доступі, а за якісь доведеться заплатити. Деякі можна знайти в електронному варіанті, а якісь ні. Одні написані вітчизняними авторами, а якісь переведені з інших мов. Але всі ці веб дизайн книги об'єднує одне - в них ви знайдете корисну інформацію про те, як створити привабливий, зручний і оригінальний сайт.

Дмитро Кірсанов. "Веб дизайн"

Веб дизайн

Веб дизайн - з чого почати? Сміливо починайте з книги Дмитра Кірсанова! У ній детально і доступно пояснюються базові технічні терміни, які повинен знати початківець дизайнер, викладаються основи роботи зі шрифтами, кольорами, формами і текстурами. Окрему увагу автор приділив дизайну сайтів - в книзі ви знайдете чимало інформації про роботу з заголовками, навігацією і блоками тексту. Отримані знання ви зможете застосувати на практиці, створюючи веб-сайт з MotoCMS. Адже все, що вам потрібно буде зробити - розмістити готові блоки на сторінці і попрацювати над колірною схемою, зображеннями і типографікою.

Стів Круг. "Веб-дизайн: не змушуйте мене думати"

Веб-дизайн: не змушуйте мене думати

Популярність цієї веб дизайн книги обумовлена ​​не тільки цікавою манерою викладу матеріалу, а й величезною кількістю корисної інформації для дизайнерів, програмістів, веб-майстрів, менеджерів і маркетологів. Велика увага в книзі приділяється питанням юзабіліті, тому для тих, хто хоче створити популярний і зручний сайт, це must-read. При цьому книга орієнтована на широку аудиторію і написана простою і зрозумілою мовою - труднощів при читанні виникнути не повинно.

Тім Кедлек. "Адаптивний дизайн. Робимо сайти для будь-яких пристроїв "

Робимо сайти для будь-яких пристроїв

У наш час адаптивний сайт - не розкіш, а необхідність для будь-якої компанії. Основні принципи роботи з адаптивним дизайном виклав у своїй книзі Тім Кедлек. Вам однозначно варто хоча б поверхово ознайомитися з цією книгою, якщо ви плануєте створювати сайт за допомогою конструктора MotoCMS 3, адже все шаблони MotoCMS 3 повністю адаптивні і коректно відображаються на всіх сучасних пристроях.

Йоганнес Іттен. "Мистецтво кольору"

Мистецтво кольору

Йоганнес Іттен - відомий швейцарський художник, автор навчального курсу, який став основою програми багатьох сучасних навчальних закладів. Тож не дивно, що автор цієї книги як ніхто інший вміє працювати з кольором і з задоволенням вчить цієї майстерності інших. оскільки кольори в веб-дизайні дуже важливі, вам однозначно варто погортати сторінки цієї книги. Ви з легкістю зможете застосувати отримані знання на практиці при роботі з адмін панеллю MotoCMS, адже з її допомогою змінити колірну схему сайту можна всього за кілька кліків.

Джемс Р. Крейг, Ірина Скала. "Шрифт і дизайн. Сучасна типографіка "

Сучасна типографіка

Сучасні веб дизайн книги містять різну інформацію про те, за яким принципом добирати шрифти для веб-сайтів. Деякі дизайнери вважають за краще класичні шрифти, а хтось любить експерименти. Але все ж з простого засобу передачі тексту шрифти вже давно перетворилися в самостійний арт-об'єкт. Автори цієї книги описали основи сучасної типографіки, які будуть корисні як веб-дизайнерам, так і веб-майстрам. До слова, експериментувати зі шрифтами в адмін панелі MotoCMS досить легко - кожен шаблон містить колекцію Google шрифтів, з якими ви сміливо можете працювати.

Хізер Бредлі. "Дизайн. Сучасний креатіфф "

Сучасний креатіфф

Назва цієї книги говорить сама за себе. У ній ви знайдете не тільки безліч корисних порад від практикуючого фахівця в галузі дизайну, а й масу смішних жартів і джерел натхнення. Перевага цієї веб дизайн книги в простій манері викладу, безліч цікавих історичних фактів і красивому візуальному оформленні. Одним словом, ця робота Хізер Бредлі однозначно заслуговує на увагу!

Аарон Уолтер. "Емоційний веб-дизайн"

Емоційний веб-дизайн

Хороший веб-дизайн повинен не тільки бути привабливим і зручним, але і викликати у користувача певні емоції. Навчитися створювати такий дизайн можна, прочитавши книгу Аарона Уолтера. Книга містить чимало вдалих прикладів емоційного дизайну сайтів, тому з нею точно варто ознайомитися початківцям (і не тільки) веб-майстрам. А якщо ви захочете попрактикуватися, більшість готових блоків і віджетів, необхідних для створення емоційного дизайну, можна знайти в бібліотеці MotoCMS.

Стів Круг. "Як зробити сайт зручним"

Як зробити сайт зручним

Цей автор пише відмінні веб дизайн книги для новачків, тому в добірку увійшло відразу дві його роботи. У цій книзі автор у властивій йому гумористичній манері описує етапи розробки сайту, а також розповідає про те, як зробити веб-ресурси максимально простими і зручними для користувачів. Прочитавши цю книгу, ви навчитеся об'єктивно оцінювати юзабіліті будь-якого сайту, шукати можливі проблеми і швидко їх усувати. А з готовими елементами з бібліотеки MotoCMS створити зручний сайт вам буде ще простіше!

Сьюзан Уейншенк. "100 головних принципів дизайну"

100 головних принципів дизайну

Навчання веб дизайну з нуля вебмастера можуть сміливо починати з цієї книги. У книзі автор розповідає про те, як дизайн впливає на емоції і поведінку людей, змушуючи їх приймати ті чи інші рішення. Мабуть, для вебмастера це навіть важливіше, ніж досконале знання теорії кольору або типографіки. Ви дізнаєтеся, як створити дизайн, який приверне увагу людей. Тим більше, якщо ви створюєте сайт за допомогою платформи MotoCMS, про технічні аспекти вам турбуватися не потрібно - система вже містить всі готові компоненти, від вас вимагається тільки правильно розташувати їх на сторінках сайту.

Ітан Маркотт. "Чуйний веб-дизайн"

Чуйний веб-дизайн

Ця книга також присвячена питанням адаптивності сайту і юзабіліті. Автор стверджує, що після прочитання книги ви зможете створити сайт, який задовольнить запити всіх користувачів. У книзі Маркотт розповів про найпоширеніші помилки, які допускають творці сайтів, і про те, як їх уникнути. Вчіться у практикуючого фахівця і відразу ж застосовуйте отримані знання на практиці з конструктором MotoCMS!

Ми зібрали тільки основні веб дизайн книги, які підходять для новачків. Зрозуміло, їх набагато більше. Не бійтеся шукати потрібну інформацію, читати і втілювати ідеї знаменитих дизайнерів в життя разом з конструктором сайтів MotoCMS. Бажаємо успіху і натхнення!

Як це зробити?