Донецкий техникум промышленной автоматики

Ваш iPhone або iPad несподівано вимикається, навіть якщо заряджений? Ось як це виправити

  1. 1. Виконати жорсткий апаратне скидання
  2. 2. Перевірте, чи встановлена у вас остання версія OS?
  3. 3. Зарядите пристрій
  4. 4. Розрядіть акумулятор до нуля, а потім зробіть повний заряд
  5. 5. Поновлення за рішенням iTunes
  6. 6. Зв'язатися з Apple

Якщо ваш iPhone поводиться дивно: вимикається сам по собі, навіть при останньому заряді в 15% або 30%, то ви повинні знати, що це не новина і ви не єдиний, котрий зіткнувся з подібною проблемою. Користувачі повідомляли про цю проблему повсюдно з моменту випуску iOS 9. І навіть зараз, в 2016 році, багато хто з нас досі стикаються з цією проблемою.
Якщо ваш iPhone раптово вимикається, навіть при наявності достатньої заряду в акумуляторі, спробуйте наступні рекомендації для усунення проблеми:

1. Виконати жорсткий апаратне скидання

Зазвичай жорсткий скидання вирішує цю проблему. Жорсткий скидання аналогічний процедурі: "а ви пробували ще раз вимкнути і включити пристрій", але на більш глибокому рівні операційної системи. Зазвичай скидання відбувається до фабричних значень.

Для виконання жорсткого скидання вашого iPhone з фізичної домашньої кнопкою (будь-яка модель iPhone до iPhone 7), затисніть і утримуйте обидві кнопки "Sleep / Wake" і "Home" на протязі 5 секунд. Смартфон iPhone перезавантажиться, ви побачите миготливу іконку логотипу Apple і iPhone оживе.

на моделях iPhone 7 і iPhone 7 Plus , Затисніть і утримуйте кнопки "Sleep / Wake" і "Volume Down" для виконання процедури жорсткого скидання.

2. Перевірте, чи встановлена у вас остання версія OS?

Якщо ваш iPhone поводиться дивно: вимикається сам по собі, навіть при останньому заряді в 15% або 30%, то ви повинні знати, що це не новина і ви не єдиний, котрий зіткнувся з подібною проблемою

Вперше користувачі повідомили про виникнення даної проблеми, коли була випущена iOS 9. Проблема носила випадковий характер і закономірність її виникнення була з'ясована.

Але користувачі повідомляли, що оновлення до останньої версії зазвичай вирішувала цю проблему для них. У той час це була iOS 9. У момент написання цієї статті - це iOS 10.1.

Тому, після запуску і при працюючому iPhone (бажано після виконання процедури жорсткого скидання), перейдіть в «Налаштування» -> «Основні» -> «Оновлення ПЗ» і оновіться до останньої версії ОС.

3. Зарядите пристрій

Якщо ваш пристрій не реагує і нічого не працює (навіть жорсткий скидання), просто поставте телефон в зарядний пристрій і залиште його там на годину або близько цього.

Якщо це не допомагає, то спробуйте використовувати інший кабель або скористайтеся іншим зарядним пристроєм або спробуйте зарядити пристрій від свого комп'ютера Мак.

4. Розрядіть акумулятор до нуля, а потім зробіть повний заряд

Якщо проблема має відношення до індикації рівня заряду батареї (скажімо, статистика роботи батареї не реєструється в системі правильним чином), то рішенням може стати процедура розрядки батареї до 0% (поки пристрій сама не вимкнутися через відсутність енергії) і потім зарядити його до 100 %.

5. Поновлення за рішенням iTunes

Одним з останніх засобів може стати відновлення пристрою до стану нового із заводськими настройками через додаток iTunes.

Крок 1: Підключіть ваш iPhone до вашого комп'ютера Mac / PC і запустіть iTunes.

Крок 2: Після впізнавання вашого iPhone в додатку, виберіть закладку пристрою і виберіть «Back up Now» для створення місцевої резервної копії вашого пристрою.

Крок 3: Після завершення резервного копіювання, клікніть на «Restore iPhone». Після цього почнеться процес завантаження останньої версії ПО iOS, повне видалення даних і установка нової операційної системи на ваш пристрій.

Після закінчення цієї процедури, ваш телефон буде відновлений до стану, коли він вперше потрапив вам в руки. Після цього вам буде запропоновано відновити дані вашого телефону з резервної копії, збереженої до цього. Після процесу відновлення даних, всі ваші програми та їх дані знову опиняться у вашому iPhone.

6. Зв'язатися з Apple

Якщо ви виконали всі перераховані вище процедури, то ми усунули всі можливі причини раптового вимкнення вашого iPhone навіть з достатнім рівнем заряду на програмному рівні Якщо ви виконали всі перераховані вище процедури, то ми усунули всі можливі причини раптового вимкнення вашого iPhone навіть з достатнім рівнем заряду на програмному рівні.

Це все що ми можемо зробити самі. Можливо ваш пристрій має пошкоджену батарею або інший інший внутрішній електронний компонент. Якщо вашому iPhone близько 3-х або більше 4-х років, то ймовірно так воно і є (мені зустрічалися навіть iPhone 6 з подібними дефектами).

У такому випадку, краще, що можна зробити - це подзвонити в службу підтримки або відвідати найближчу до вас службу підтримки Apple або Apple store. Якщо ваш пристрій ще на гарантії або є розширена гарантія від Apple Care + (завжди гарна ідея), то Apple може поміняти ваше пристрій на нове або ви оплатите ремонт вашого пристрою.

Чи не пропускайте новини Apple - підписуйтесь на наш Telegram-канал , А також на YouTube-канал .

Засновник IT-HERE.RU. Головний по джейлбрейку iPhone. Пишу про твики, джейлбрейк і експлойти iOS. Також пишу інструкції для всіх iOS і macOS-пристроїв.

дивіться схоже

2. Перевірте, чи встановлена у вас остання версія OS?
2. Перевірте, чи встановлена у вас остання версія OS?