Донецкий техникум промышленной автоматики

В даний час послуги VPN сервера стали незамінні

  1. Nord VPN
  2. Express VPN
  3. Pure VPN
  4. IP Vanish
  5. HydeMyAss
  6. Безкоштовний VPN сервіс

Сервіс VPN - рішення для доступу до заблокованих сайтів

Сервіс VPN - рішення для доступу до заблокованих сайтів

В даний час послуги VPN серверів стали незамінні практично для кожного активного користувача Інтернет. Використання VPN сервера захищає ваші персональні дані, а також ваш IP-адресу таким чином, що позбавляє можливості атаки на вас і розкрадання особистих даних, що, жаль, в наші дні відбувається досить часто. Однак, не дивлячись на це, залишається ще багато людей, які все ще не стурбовані питанням про забезпечення своєї безпеки в мережі Інтернет.

Більшість покерних сайтів знаходяться під забороною російських провайдерів, і перейти на них безпосередньо не надається можливим. У зв'язку з цим обмеженням багато ігрові клієнти також не працюють через неможливість підключитися до сервера і така ситуація спостерігається не тільки в Росії. Тому, якщо ви перебуваєте в країні, з якої доступ в покер-рум заборонений, просто завантажте VPN клієнт і ваша проблема буде вирішена.

Ось чому сервісу VPN є обов'язковим інструментів для кожного гравця в покер ...

Далі ви можете ознайомитися з оглядом кращих VPN-сервісів.

Nord VPN

($ 11.95 / в місяць), ($ 69.00 / в рік), ($ 99.95 / за 2 роки)

Nord VPN пропонує дуже хороший сервіс, а також приємні ціни. Компанія пропонує 3 різних пакети послуг з дуже великими знижками, в залежності від терміну використання. Вибираючи пакет строком на 1 рік, ви економите більше 50%. Якщо ж вам необхідно спочатку провести тестування послуги, у вас є можливість вибрати пакет строком на 1 місяць. Всі пакети включають 30-денну гарантію повернення грошей.

Сайт доступний на 16 мовах і своїм клієнтам компанія надає цілодобову підтримку в Live Chat 7 днів на тиждень.

Якщо ви вирішите вибрати послуги Nord VPN, ви можете використовувати його на 6 різних пристроях одночасно. Доступна також мобільна версія. Nord VPN гарантує швидку швидкість, пропонує безліч серверів, розташованих в різних країнах і не зберігає ваші дані, що означає повну анонімність.

Express VPN

($ 12.95 / в місяць), ($ 59.94 / за 6 місяців), ($ 80.04 / в рік)

Express VPN пропонує супер швидкі і високозахищені сервери, розташовані в 94 країнах світу. Анонімність своїх клієнтів є одним з пріоритетів компанії.

Сайт компанії з простим і зрозумілим інтерфейсом доступний на 16 мовах. Клієнтам надається цілодобова підтримка в Live Chat 7 днів на тиждень.

На пакет строком до 6 місяців надається велика знижка.

Можливість оплати біткойнов.

Pure VPN

($ 10.95 / в місяць), ($ 53.70 / за 6 місяців), ($ 70.80 / 2 в рік * акція)

Pure VPN є однією з найбільших компаній на ринку і пропонує своїм клієнтам понад 750 серверів в 141 країні світу. Ніхто на ринку не пропонує так багато різних місць розташування, як Pure VPN.

У доповненні до швидких серверів компанія пропонує високий рівень шифрування даних, а також цілодобову підтримку 7 днів на тиждень.

Сайт доступний на 4 мовах.

IP Vanish

($ 12.99 / в місяць), ($ 26.99 / за місяці), ($ 77.99 / в рік)

IP Vanish має понад 850 серверів в 60 країнах світу. Вони не зберігають жодних ваших даних і пропонують максимальний рівень анонімності. Їх сервери є одними з найшвидших на ринку. Ви можете користуватися їх послугами на 5 пристроях одночасно. Також доступна мобільна версія.

На жаль, послуги IP Vanish в даний час доступні лише англійською мовою. Клієнтам компанії доступна цілодобова підтримка.

HydeMyAss

($ 9.99 / в місяць), ($ 36.96 / за 6 місяців), ($ 59.88 / в рік)

Клієнтам доступні понад 720 серверів в більш ніж 190 країнах.

При виборі даного оператора користувач може користуватися послугами на необмеженій кількості пристроїв, а так само на мобільному телефоні.

Сайт компанії доступний на 11 мовах і надає цілодобову підтримку своїм клієнтам.

Безкоштовний VPN сервіс

Знайти якісний і в той же час безкоштовний сервіс VPN не надається можливим. І якщо ви знайдете деяких безкоштовних провайдерів, то їх сервери будуть дуже повільними або ви отримаєте максимум 1-2 доступу з безліччю спливаючих вікон.

При виникненні додаткових питань, що стосуються VPN послуг, зв'язуйтеся з нашою службою підтримки. Багато гравців нашого співтовариства успішно користуються послугами операторів, перерахованих в даній статті і задоволені їх сервісом.