Донецкий техникум промышленной автоматики

В Україні стартує Міжнародний IT-чемпіонат комп'ютерних талантів "Золотий Байт-2014"

4 листопада 2013 року стартувала реєстрація для участі в студентському Чемпіонаті комп'ютерних талантів "Золотий Байт". Змагання орієнтоване на молодих, талановитих студентів і випускників, які прагнуть реалізувати себе в сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. Цього року Чемпіонат виходить на міжнародний рівень і призовий фонд складе 500 тисяч гривень.

"Золотий Байт" - найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, захопленої IT-технологіями, проводиться з 2007 року. Його місія - підтримка комп'ютерних талантів і розвиток IT-сфери. Тема конкурсних робіт Чемпіонату "Золотий Байт-2014" - "Сhanging the World" ( "Змінюючи світ").

"Золотий Байт" є некомерційним проектом, участь безкоштовна для всіх. Учасниками Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів можуть бути учні шкіл, студенти вищих навчальних закладів та випускники 2012-2013 років. Змагання передбачає як особисту, так і командна участь (в залежності від номінації).

Етапи Чемпіонату: I етап - заочний (on-line) - з 4 листопада по 25 грудня 2013р .; II етап - регіональний фінал - з 15 січня по 15 лютого 2014 р .; III етап - міжнародний фінал (м.Київ) - 22 - 23 березень 2014р.

Номінації Чемпіонату "Золотий Байт-2014":

• Startup challenge (конкурс програмних проектів).

• Networking technology (номінація для системних адміністраторів).

• Mobile development (конкурс мобільних пропозицій).

• Game design (конкурс зі створення ігор).

• Character design (конкурс зі створення ігрових персонажів).

• Web - design (конкурс web-проектів).

• Short movie (конкурс короткометражних фільмів).

• NoSQL expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).

• Junior competition (конкурс для дітей 10-14 років).

Цього року Чемпіонат придбав міжнародний статус, в ньому візьмуть участь Україна, Росія, Білорусь, Казахстан, Литва, Латвія, Естонія і інші країни. У минулому році в Чемпіонаті брали участь понад 6000 чоловік. Очікується, що в цьому році їх стане значно більше. Організатор "Золотого Байта" - Комп'ютерна Академія "ШАГ".

Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп'ютерної Академії "ШАГ" і ініціатор проведення Чемпіонату "Золотий Байт": "IT-ринок України потребує подібних чемпіонатах. Це дає можливість талановитим студентам проявити себе і змусити IT-компанії звернути на себе увагу. Ми хочемо, щоб на Чемпіонаті народжувалися нові зірки, які в майбутньому виведуть Україну в лідери світової IT-індустрії ".

Чемпіонат проводиться за підтримки Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, Кабінету міністрів України, Міністерства освіти і науки, Державного агентства України з питань науки, інновацій та інформатизації, в партнерстві з лідерами IT-галузі: корпорацій Microsoft, Autodesk, Intel, InterSystems, Imperiousgroup, бізнес-інкубатора HappyFarm, Sterling Studio та іншими.

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті доступна на сайті www.goldenbyte.org і станицях проекту в соціальних мережах: www.facebook.com/GoldenByteInternational, www.vk.com/goldenbyte, https://twitter.com/golden_byte

Чи не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал