Донецкий техникум промышленной автоматики

Установка і скачування звукових пакетів для Navitel на Android.

Завантажуючи навігацію для Android , Трапляються такі моменти, що в файлі з установкою навігації на смартфон або планшет відсутні звукові пакети. Так це саме ті пакети, які своїм голосом попереджають нас про поворотах або інших перешкоди на своєму шляху. Бувають пакети з супроводом жіночого і чоловічого голосу. Користувачеві представлений вибір між ними. Для цього необхідно в налаштуваннях програми Navitel вибрати потрібний голос і перед тим як вибрати, ви можете прослухати цей голос. Установка звукового пакета, не займе у вас багато часу і не складе вам праці, а це означає що всі можуть впорається. Давайте приступимо до встановлення.

Для того, щоб встановити звуковий пакет для навігації Android, необхідно вибрати і завантажити потрібний пакет. Завантажити можна з нашого сайту безкоштовно і без реєстрації. Всі файли зберігаються на Яндекс диску і перевірені на віруси компанією Яндекс.

Голосовий пакет " Світлана WaW "скачати з сайту

Голосовий пакет " Юлія WaW "скачати з сайту

Голосовий пакет " Ірина SPX "скачати з сайту

Голосовий пакет " Ірина WaW "скачати з сайту

Голосовий пакет " Ілля SPX "скачати з сайту

Голосовий пакет " Ілля WaW "скачати з сайту

Голосовий пакет " Тамара SPX "скачати з сайту

Голосовий пакет " Тамара WaW "скачати з сайту

Голосовий пакет " Алена SPX "скачати з сайту

Голосовий пакет " Алена WaW "скачати з сайту

Ці архіви містять в собі всі можливі голосові оповіщення, які допоможуть вам в русі. Тепер можна приступати до установки пакета в свою навігацію. Забув відразу сказати, що ці пакети підходять і для навігатор на Win Ce. Підключіть свій пристрій до комп'ютера через USB кабель. Після того, як ви підключите свій пристрій, воно має відкритися у вас на комп'ютері у вигляді карти пам'яті. Знайдіть папку з назвою "NavitelContent" і відкрийте її. У цій папці наданий інший список папок, нам потрібна та, яка містить голосу і назва її "Voices", якщо такий папки немає то створіть нову папку і перейменувати її в потрібне нам назву.

Можна завантажити всі пакети і перенести їх в папку "Voices", це дозволить вам змінювати голоси в будь-який зручний для вас час. Після того як ви перенесете все або один з обраних собі на пристрій, відключіть його від комп'ютера і запустіть Navitel. За запуску програми, перейдіть в налаштування, потім знайдіть розділ "Регіональні настройки", в цьому розділі шукайте "Голос", далі виберіть потрібний для вас голос і перезапустіть програму. За новим запуску програми, звуковий пакет буде встановлений і тепер ви можете використовувати свою навігацію в повному обсязі.

На цьому все спасибі за увагу.

Автор: Олександр Макаренко