Донецкий техникум промышленной автоматики

Устанока і настройка плагіна аудіоплеєра на сайт MP3-jPlayer

  1. Що таке подкаст
  2. Плагін Audio Player - новини та музика на сайті

Привіт, шановні відвідувачі блогу SEOBID.NET! Радий вітати вас сьогодні, тому що на цей раз я хочу разом з вами розглянути і вивчити, як працює аудіо плагін MP3-jPlayer для WordPress. З назви плагіна зрозуміло, що це аудіоплеєр, за допомогою якого ви можете розміщувати на сторінках блогу і давати можливість своїм відвідувачам прослуховувати будь-які аудіофайли. Будь-який веб-програміст вам скаже, що чим простіше програма, тим надійніше вона працює, і аудіо плагін для wordpress MP3-jPlayer якраз з цього розряду.

Що таке подкаст

Трохи лірики - аудіоплеєр на сайті буває потрібен часто, а іноді він просто необхідний. І необхідний він не тільки для того, щоб ваші відвідувачі могли слухати музику, супроводжуючи нею читання статей - такий аудіо плеєр на сайт дуже хороший для створення подкастів. Що таке подкаст? У буквальному перекладі це повсюдне, або широке мовлення. Це створення і розповсюдження аудіо- або відеофайлів (вони і називаються подкастами) в стилі радіо- і телевізійних передач на просторах інтернету.

Подкасти роблять тематичними - так простіше прив'язати файл до тексту, і подкасти, якщо ви вже взялися їх створювати, повинні випускатися з певною періодичністю. У процесі поширення подкастів в інтернеті з'явилося таке поняття, як подкастера. Це блогер, який створює подкасти на професійній або аматорській основі.

Взагалі безкоштовні аудіо плеєри для сайту дуже популярні, і немає потреби купувати якусь платну версію аудіоплеєра, так як всі вони дуже прості в функціоналі і настройках. У вас не буде проблем з настройками плагіна MP3-jPlayer, сумісністю з іншими плагінами, встановленими на сайті, іншими питаннями, що псують життя блогера.

Мінімальна кількість налаштувань і максимальна функціональність - ось критерії, до яких повинен прагнути будь-який розробник. Всі розроблені wordpress аудіо плагіни можуть програвати майже всі типи файлів - ця опція вказується в налаштуваннях. MP3-jPlayer теж може автоматично вибирати, якою буде завантажений плеєр - HTML 5 або Flash.

MP3-jPlayer теж може автоматично вибирати, якою буде завантажений плеєр - HTML 5 або Flash

Що можна очікувати від цього плагіна, що він вміє робити і як його змусити робити це? Звичайно, програвач аудіо на сайт повинен розпізнавати і читати файли в форматі mp3, і MP3-jPlayer це робить. Крім того, він уміє створювати плейлисти (міні-бібліотеку завантажених аудіофайлів). Його дизайн легко налаштовується і має кілька варіантів колірних рішень. Для зміни зовнішнього вигляду плеєра у нього є вбудований редактор, в якому ви можете змінювати кольорову гаму плеєра відповідно до дизайну вашого блогу.

Якщо ви не хочете, щоб ваші файли скачували відвідувачами сайту, то ви можете заборонити цю функцію в налаштуваннях плагіна. Налаштування гучності є, звичайно, у всіх подібних плагинах, і в MP3-jPlayer в тому числі. Також корисна функція - організація RSS потоку. І все одно, навіть при наявності великих опцій і налаштувань, аудіо плеєр для сайту MP3-jPlayer залишається дуже простим і зручним в користуванні.

Плагін Audio Player - новини та музика на сайті

Як залити плагін на сайт і активувати його, ви знаєте, тому на такому простому дії я зупинятися не буду. Детальніше про способи додавання і активації плагінів я писав в статті Кілька способів установки плагінів на WordPress . А настройки плагіна знаходяться тут: «MP3-jPlayer» в панелі адміністратора в основному меню.

Основні настройки аудиоплеера

Наш аудіо плеєр wordpress MP3-jPlayer не має російського перекладу, але вам буде зрозуміло. Або скористайтеся автоперекладачем браузера.

В основних налаштуваннях ви можете встановити автопроігриваніе (це коли плеєр включається сам, як тільки відкривається сторінка), циклічне програвання (нескінченний повтор), дозволити відвідувачам додавати посилання на аудіофайли, які ви потім за допомогою шорткодов будете додавати на сторінки сайту, і вказати кількість аудіофайлів , які може програвати один аудіо плеєр для wordpress.

Налаштування стилів MP3-jPlayer

Тут ви можете надати плеєру будь-який зовнішній вигляд, щоб його дизайн підходив під дизайн сайту. Що ще:

  1. Задати кольору аудіоплеєра - колір головного екрану, покажчика позиції, плейлиста і т.д.
  2. Вказати кольору тексту, якщо ви будете його використовувати.

Вказати кольору тексту, якщо ви будете його використовувати

Медіа-Бібліотека - налаштування

Для медіафайлів, які ви будете завантажувати в медіабібліотеку WordPress, тут, в налаштуваннях медіа, потрібно буде вказати шлях.

І ще кілька дрібних налаштувань.

Налаштування для користувачів

Дозволити або заборонити керування гучністю для відвідувачів, вказати розміри плейлиста і визначити текст звернення до користувачів. Таку опцію мають всі аудіо плеєри для сайту, які призначені для CMS WordPress.

спливаючий плеєр

Так, таку цікаву функцію наш wordpress аудіоплеєр теж має. У налаштуваннях ви можете визначити ширину і висоту спливаючого вікна з плеєром.

Налаштування шаблону

Це остання настройка, і тут вам можна включити свої призначені для користувача настройки css, також ви можете відключити jQuery бібліотеки і включити додаткові js бібліотеки для підтримки роботи з сенсорним екраном мобільних пристроїв.

Тут же ви побачите шорткод, за допомогою якого можна вставляти плеєр з тими чи іншими аудіофайлами на сторінку записи. Ось приклади шорткодов для вставки:

Шорткод для плейлиста:

[Mp3-jplayer width = "40%" height = "100px" style = "dark" captions = "Плейлист." tracks = "FEED: / wp-content / My_music /"]

Шорткод для одного аудіофайлу:

[Mp3j track = "Мини-плеер@/wp-content/uploads/2012/12/mini_audio_21.mp3" volslider = "y" style = "outline"]

mp3 volslider = y style = outline]

На прикладі я не налаштовував стилі, так як вони не потрібні в мінімалістичному дизайні мого сайту. Як бачите, користувачеві можна регулювати гучність самостійно, а також я не включив автопроігриваніе. Тобто, відвідувач сам вирішує, слухати йому запис або читати. Мабуть, це все настройки, які вам знадобляться, тому бажаю вам успіхів у використанні цього плеєра!

Що таке подкаст?
Що можна очікувати від цього плагіна, що він вміє робити і як його змусити робити це?