Донецкий техникум промышленной автоматики

Управління резервними копіями iPhone і iPad в iTunes: видалення і архівація

  1. Видалення резервних копій
  2. Архівація резервних копій

Однією з причин, за якими власники iPhone і iPad не хочуть відмовлятися від програми iTunes - можливість створення резервних копій . У разі поломки, крадіжки або втрати пристрою Вам вдасться зберегти якщо не всі, то хоча б частину дорогоцінних особистих даних.

Резервне копіювання відбувається за замовчуванням при підключенні нового пристрою до iTunes, так що багато користувачів навіть не здогадуються, що даними бекапов можна управляти Резервне копіювання відбувається за замовчуванням при підключенні нового пристрою до iTunes, так що багато користувачів навіть не здогадуються, що даними бекапов можна управляти.

Видалення резервних копій

після перепрошивки iOS-пристрої і налаштування його «як нове», iTunes починає думати, що до нього підключений новий iPhone, iPod або iPad і створює вже нову резервну копію. Таким чином може вийти, що навіть при використанні одного iOS пристрою на Вашому комп'ютері може бути відразу кілька резервних копій. Для того, що б переглянути список копій відкрийте настройки iTunes і перейдіть у вкладку Пристрої.

Якщо Ви знаєте, що всі копії iPhone - це копії Вашого пристрою, то можна сміливо видалити старі непотрібні резервні копії. Для цього просто натисніть правою кнопкою миші на потрібному файлі і виберіть Видалити.

Виконання цього дію допоможе Вам звільнити кілька Гб на жорсткому диску, особливо це актуально для комп'ютерів з SSD-накопичувачами, ємність яких не така велика, як у HDD Виконання цього дію допоможе Вам звільнити кілька Гб на жорсткому диску, особливо це актуально для комп'ютерів з SSD-накопичувачами, ємність яких не така велика, як у HDD.

Архівація резервних копій

У першій частині статті вже згадувався алгоритм створення резервних копій для iOS-пристроїв. Кожна нова копія записується поверх попередньої, якщо пристрій, не налаштоване, як «нове». Однак, Ви можете зберегти більш старі копії в незмінному вигляді з допомогою архівації. Для цього просто відкрийте список резервних копій в налаштуваннях iTunes, виберіть потрібну і активуйте опцію архів в контекстному меню.

Після виконання цих дій наступні резервні копії будуть зберігатися окремо, не зачіпаючи архівувати копію Після виконання цих дій наступні резервні копії будуть зберігатися окремо, не зачіпаючи архівувати копію.

Дивіться також:
Як створити резервну копію iOS пристрою в iCloud .
iLex backup - створення резервних копій на iOS з джейлбрейком .
iBackupBot - робота з резервних копій на комп'ютері .
Завантажити iTunes 11.0.4 для Windows і OS X .