Донецкий техникум промышленной автоматики

Український хостинг - огляд хостингу України.Як хостинг краще вибрати в Україні?

  1. Український хостинг:

Хостинг для сайту - це місце на сервері, де розміщується сайт з метою його доступності 24 години на добу для будь-якого з відвідувачів Інтернету Хостинг для сайту - це місце на сервері, де розміщується сайт з метою його доступності 24 години на добу для будь-якого з відвідувачів Інтернету. Від якості хостингу залежить швидкість завантаження сайту, його доступність і швидкодія. Хостинг - важлива складова будь-якого сайту.

Ось короткий огляд, покликаний допомогти Вам з вибором хостингу в Україні. На українському ринку існує безліч компаній, що пропонують хостинг. Але не завжди якість послуг задовольняє. Не завжди заявлене в рекламі збігається з тим, що насправді пропонується користувачеві.

Порада: зараз в Україні з'являється все більше хостинг компаній, які завдяки оренді серверів в Китаї, істотно знижують ціну на хостинг. Добре це чи погано? Експерти не можуть знайти відповідь до сих пір. На наш погляд - це істотний ризик, як і покупка будь-якого товару "made in China", тому такі компанії ми виключаємо з нашого рейтингу хостинг провайдерів України.

Український хостинг:

Якщо Ваш сайт розроблявся для аудиторії України, і має доменне ім'я в регіональній зоні *. ua, - український хостинг якраз для Вас.

В Україні існує велика кількість хостинг-провайдерів. Їх багато, але, якісних послуг можна очікувати всього від декількох хостинг-компаній. Хостинг, якому можна довіряти розглянемо нижче.

Хостинг в Україні на який варто звернути увагу:

1. Хостинг «Україна» - чудовий український хостинг. 1

Плюси: з плюсів варто відзначити чудову якість хостингу, доступні тарифні плани, зручну панель управління хостингом (дійсно зручну панель адміністрування), багато різних автоматизованих сервісів по установці систем управління сайтами (CMS). З мінусів мабуть тільки один, відповіді тих. підтримки часом можна очікувати від 15 хвилин.

Оцінка хостингу: відмінно

Висновок: вибравши цей хостинг Ви забезпечите своїм сайтам впевненість в сьогоднішньому і завтрашньому дні.

2. Хостинг HOSTPRO - професіоналізм і якість.

ХОСТПРО - це хостинг, який має потужні серверами і відрізняється різноманітністю предоставлямих сервісів, а також одним з перших впроваджує нові технології. Однією з них є кластерний хостинг, що дозволяє досягти 100% працездатності і аптайма для ваших сайтів. Хостинг надає потужну панель управління - cPanel. Для безпеки користувачів хостер виробляє подвійне резервне копіювання всіх даних щоночі. Тому в разі втрати інформації ви завжди зможете отримати резервну копію.

Висновок: висновок можна зробити один, хостинг HostPro - професійна компанія, яка дорожить своєю репутацією і своїми клієнтами. За ціною звичайно трохи дорожче хостингу «Україна»

3. Хостинг «ТанХост» - з цим хостингом сайти будуть жити добре.

ТанХост - хостинг, який заслуговує на повагу. Компанія веде свою діяльність з 2002 року і активно розвивається. ТанХост має чудову службою підтримки користувача (у жодного іншого хостинг-провайдера такої підтримки немає, повірте). Якщо у Вас раптом трапилася проблема або Ви щось не розумієте, напишіть листа і отримаєте професійну допомогу і підтримку.

Компанія має в своєму розпорядженні власним дата-центром в Канаді (з 2004 року), величезним плюсом вважаю можливість вибору місця розташування сервера (Україна, Росія, США, Канада, Німеччина, Нідерланди, Голландія).

Висновок: правильний хостинг, вік говорить про досвід. Замовивши хостинг від компанії TanHost, Ви будете спати спокійно, професійні працівники компанії на сторожі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

4 .Хостінг "Mirohost.net"

Хостинг від компанії Мірохост безсумнівно якісний і професійний. Недолік один - непомірно завищена ціна.

5 Freehost -непостоянство, відсутність якості.

ФРІХОСТ - хостинг, тарифи якого по праву можна назвати «головний біль 1», «головний біль 2» і.т.д. Гірше хостингу відверто кажучи, потрібно ще спробувати знайти. Незважаючи на свої популярність і популярність, ні в якому разі не розміщуйте там свої сайти. Побережіть свої нерви і гроші. Проблем у хостингу дуже багато, починаючи від зникнення сайтів в часі закінчуючи плутаниною в адміністративній панелі.

Правильно обраний хостинг і грамотно проведена реєстрація домену - це два кити, на яких базується успіх і благополуччя вашого інтернет-проекту. Для того щоб сайт завжди був у хорошій формі, потрібно вибирати правильного хостинг-провайдера.

Добре це чи погано?