Донецкий техникум промышленной автоматики

Україна на першому місці в Європі по IT-аутсорсингу

Серед конкурентних переваг - висока кваліфікація, широкий спектр послуг, успіх на міжнародних технологічних виставках Серед конкурентних переваг - висока кваліфікація, широкий спектр послуг, успіх на міжнародних технологічних виставках   За останньою статистикою, опублікованою, майже 100 тис

За останньою статистикою, опублікованою, майже 100 тис. Українських програмістів задіяні на світовому ринку, а до 2020 року їх буде не менше 200 тис. Це найбільший показник в Європі.

Понад 100 високотехнологічних транснаціональних компаній активно залучають технарів з України. Cisco, Oracle, Rakuten, Samsung шукають тут виконавців, а локальні компанії аутсорсингу допомагають сформувати команду висококваліфікованих фрілансерів і розвивають сектор R & D (Research and Development). Українські розробники включені в корпоративні та веб-проекти на різних вертикалях, частина провайдерів побудували свою репутацію на вирішенні складних інженерних завдань.

У 2015 році з України було експортовано програмне забезпечення на суму $ 2,5 млрд. Це лише частина потенціалу країни, говориться в дослідженні, враховуючи безліч кваліфікованих фахівців і їх зацікавленість у включенні в сектор R & D.

Ідеальних умов, звичайно, немає. Аутсорсинг - це ризик непорозумінь, юридичних проблем, халтури з боку виконавців та замовників. Тому експерти, консультанти думають над механізмами забезпечення адекватного взаємодії. Провідні юристи розробили рекомендації для міжнародних компаній по аутсорсинговим контрактами і забезпечення прав інтелектуальної власності. Серед проблем і низький рівень володіння англійською мовою серед українців, хоча за останні роки ситуація значно покращилася.

Найбільше українські аутсорсери працюють з США - на цю країну припадає близько 80% експорту IТ-послуг. За ними слідують країни Євросоюзу і Ізраїль. Серед конкурентних переваг України - широкий спектр технічних можливостей, від програмного забезпечення до промислової інженерії. Успіх українських розробників на міжнародних технологічних виставках також піднімає рейтинг країни.

Більше половини центрів R & D сконцентровані в Києві. Також ключові міста для такої діяльності - Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків і Вінниця.

При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на сторінку www.eduget.com - обов'язкова. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попередньою письмовою згодою правовласника. Дякуємо за співпрацю!