Донецкий техникум промышленной автоматики

| Записи з міткою | Щоденник вязалочкі: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Правила спільноти:
1. Виключно ввічливе звернення, в'язання - це хобі створює душевний комфорт і затишок, хочеться ці ж почуття перенести в співтовариство.
2. Спільнота не призначене для реклами інших блогів або сайтів. Посилання в основний стрічці дозволені на скачування журналу. Якщо ви хочете поділитися з членами спільноти майстер-класом, то він повинен бути описаний повністю в пості, посилання на оригінал можна використовувати тільки в кінці майстер-класу і тільки під катом. Перший раз це повідомлення буде видалене, при повторному порушенні бан на місяць, при третьому, на зовсім.
3. Переконливе прохання, використовувати не більше 1 зображення (якщо потрібно розмістити більше використовуйте тег [more] після зображення, саме так як він написаний: квадратна дужка відкривається, чотири-латинські букви і квадратна дужка закривається), або не більше 4-5 прищепив фото розміром не більше 200 по довжині або висоті.
5. Про теги і розділи
6. Спільнота премодеріруемое. Повідомлення в загальній стрічці з'являються тільки після перевірки модераторами.

- Хочете підтримати блог - Хочете підтримати блог? Зайди по кнопці і відповідай ласка на два питання (цифровий код і кількість зображень на картинках). За це рекламодавець надішле на рахунок блогу 1 копійку.

РОЗПРОДАЖ ПРЯЖІ

Хочете підтримати блог?