Донецкий техникум промышленной автоматики

Fozzy

Скарг: 8
Вирішених скарг: 0
Прийняті скарг: 0

обман

Сьогодні, 27 Сьогодні, 27.06.2019 в 20:11:12 в магазині по вул. Заболотного, на касі # 20, касир Ткаченко О.В. обрахувала по повній програмі! Чек # 20/2052/110. За фактом було придбано 1 упаковка курячих гомілок загальною вагою 1,111, а в чеку 7,771. На суму 453,13! Я прекрасно розумію, що чек потрібно перевіряти у каси, на жаль ми цього не зробили (поспішали) і цей обвіс побачили від'їхавши 50 км від Києва. І повернутися назад немає можливості. Шкода, що Ви так дбаєте про своїх покупців ... Повинно бути соромно! Довіра до Вашого маркету втрачено назавжди.

Чи не перераховують гроші за повернений товар

20 травня зробила повернення товару - отримала копію заявки на повернення - але гроші на мій картковий рахунок в банку не надійшли - співробітники обманюють, придумуючи безглузді відмовки, при цьому відмовляються дати номер транзакції перерахованих грошей, я зрозуміла що гроші мені не повернуть - це порушення Закону про захист прав споживачів України ст 20 травня зробила повернення товару - отримала копію заявки на повернення - але гроші на мій картковий рахунок в банку не надійшли - співробітники обманюють, придумуючи безглузді відмовки, при цьому відмовляються дати номер транзакції перерахованих грошей, я зрозуміла що гроші мені не повернуть - це порушення Закону про захист прав споживачів України ст.9 п.3 ". Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору"

сервіс

Для того щоб здійснити покупку по безналу, потрібно виділити пів дня Для того щоб здійснити покупку по безналу, потрібно виділити пів дня! Тебе ганяють, як собачку, візьми папірець тут, бери товар, плати потім, біжи бери папірець іншу, стій чекай хто це надрукувати, потім знову бери нову папірець і ти вільний! Тільки Олександр Бойка дочекатися це хв так 30, назад в бухгалтерію там чергу хв на 15! Мені от цікаво, директора і власники великі цб якби їх так обслуговували, хотіла б на них подивитися! Терпіла три роки, більше не хочу! Кажу до побачення і удачі вам з таким сервісом в 21 столітті!

Накладення "штрафу" на неповнолітніх

Трапилася неприємна ситуація, я написала лист керівництву магазину, але не дзвінка, неповідомлення не отримала Трапилася неприємна ситуація, я написала лист керівництву магазину, але не дзвінка, неповідомлення не отримала. У цьому тексті описано, що сталося. Цей лист я відправила керівництву магазину. "Добрий день, шановні керівники гіпермаркету" Fozzy "в Сімферополі за адресою: Євпаторійське шосе, д.8 (ТРК" MEGANOM "). Мене звуть Ірина. І я до вас звертаюся з проханням розібратися в ситуації, яка склалася вчора, 12.12.2015 приблизно 18-19: 00 в торговому залі. Розповім в тому порядку, в якому ...

Кулінарія - гавно рідкісне

Кулінарія - гавно рідкісне Кулінарія - гавно рідкісне! Все що взяли (близько 70 грн.) В понеділок 25.05.09 довелося викинути, так як є неможливо. Куряча печінка по домашньому 4, 56 / 100г. смердюча і тухла! Салати забиті часником!

Чесно, савок ще той

13 13.07 о 13.50, я робив покупку в Магазині Фора. Дівчина Старший Касир Юля нахамила мені коли я Попрас її завізать кульок. Більш того, коли я сказав, що я Ваш клієнт, вона подала вид, що її це не хвилює і їй всерівно. Коли ж я попросив покликати адміністратора, то Юля не охоронець Александ відмовилися це робити і нічого не відповіли. Чесно, Савока ще той.

Відрізняється хамським ставленням і байдужістю до своїх покупців

Одеський гіпермаркет Фоззі, що на вулиці Балківській, відрізняється хамським ставленням і байдужістю до своїх покупців Одеський гіпермаркет "Фоззі", що на вулиці Балківській, відрізняється хамським ставленням і байдужістю до своїх покупців !!! Те що там систематично продається прострочений, некондиційний (розморожені, порваний, пом'ятий, гнилої) товар, непрівикать ...))), і перевірки не допомагають, так ще й з цінами вічні проблеми, береш товар за однією ціною а на касі пробивають по інший, "Не встигли переоцінити" ... відповідь касира !!! А про общетах це взагалі окрема розмова, вічно приписують більшу кількість товару !!! Пакувальників на касах немає, скидають товар як попало !!!

Жахливе ставлення до працівників

Дивну турботу про своїх співробітників виявляють в Харківському супермаркеті Fozzy, розташованому по вул Дивну турботу про своїх співробітників виявляють в Харківському супермаркеті Fozzy, розташованому по вул.Героїв Праці. Як пояснює адміністрація, біля магазину укладено договір з платної клінікою "Сана", розташованої по вул.Пушкінська, де працівники Fozzy зобов'язані проходити медичний огляд для оформлення санітарної книжки. Ось тільки оплачувати послуги приватної клініки співробітники повинні зі своєї кишені. 4 кабінети - 120 гривень - ціна такої турботи. зп не вся официалка, але у врем'я кризи не ...