Донецкий техникум промышленной автоматики

ᐉ Просування сайтів самостійно безкоштовно

 1. Розрекламувати сайт або інтернет магазин без грошей зміст Що робити, якщо вартість SEO-просування...
 2. Як розкрутити сайт безкоштовно в інтернеті з нуля?
 3. Просування сайту в пошукових системах: швидко і без грошей (б есплатное SEO)

Розрекламувати сайт або інтернет магазин без грошей

Розрекламувати сайт або інтернет магазин без грошей

зміст

Що робити, якщо вартість SEO-просування росте постійно?

Відповідь на це питання дуже проста: сайт можна розкрутити самостійно. При цьому можливо добитися відмінних результатів, якщо знати, що потрібно робити. Існує кілька варіантів, які допоможуть просунути сайт без допомоги фахівців. Варто зауважити, що цими ж методами користується багато сео-фахівці. Найбільше достоїнство кожного з цих методів - вони не вимагають фінансових вливань, а якщо вимагають - то самий мінімум. Але є і зворотна сторона медалі: доведеться самому поколупався, а на це потрібен час.

Як розкрутити сайт безкоштовно в інтернеті з нуля?

 • Обмінюємося посиланнями - це корисно для підняття позицій в Яндекс і Гугл

Обмінюємося посиланнями - це корисно для підняття позицій в Яндекс і Гугл

 1. Запропонуйте конкурентам обмінятися посиланнями
 2. Залишайте посилання на тематичних форумах

Існує спосіб, який може використовуватися для просування всіх типів сайтів, починаючи від інтернет-магазинів і закінчуючи блогами. Це зростання обсягу посилальної маси. Даний спосіб дозволяє підвищити популярність веб-ресурсу серед користувачів інтернету. Цей метод, як і інші, має свої плюси і мінуси. Однак є одним з найдієвіших.

 • гостьовий пост

гостьовий пост

Ефективний метод, але досить витратний. Він, звичайно, дає можливість збільшити кількість зовнішніх посилань, а також підвищити позиції по ключам. Також спостерігається деякий PR-ефектом при використанні даного методу. Особливо це відчутно, коли гостьовий пост розміщується на сайті певної тематики, яка має велику кількість відвідувачів. Не останнє місце займають і статті з корисною інформацією, розрахованої на цільову аудиторію. Якщо їх розміщувати від імені компанії, то це дозволяє підвищити в очах відвідувачів її авторитет і зарекомендувати себе, як професіоналів у своїй справі.

 • Коментарі в блогах

Коментарі в блогах

 • Розмішайте свої посилання на тематичних форумах

Коментарі до статей на різну тематику, розміщеним на різних в ресурсах, є прихованим піаром. Такі статті провокують на проведення дискусії, іноді дають раду або рекомендації по певній темі. У будь-якому випадку це працює добре. Але ось на результат можна буде подивитися тільки тоді, коли займатися цим постійно. Перш ніж починати коментувати в блогах, слід добре вивчити майданчика і не витрачати свій час на сайти, що має низький рівень активності.

 • просунуті каталоги

Каталоги ... В інтернеті їх число обчислюється десятками тисяч. Вони є різні: тематичні або профільні. Але тих, на яких реально варто витратити свій час, не так вже й багато: чи не більше сотні.

Посилання в такому каталозі буде потроху додавати ваги. А оскільки каталоги завжди мають стабільну відвідуваність, то на додаток до ваги ви отримаєте ще й переходи на сайт потенційних клієнтів.

 • портали міст

Більшість міст (як великих, так і не дуже) мають свої в портали, на яких обов'язково можна відшукати розділ з каталогом організацій. Саме туди можна внести і дані про свою компанію. Така послуга найчастіше є безкоштовною. Якщо ви хочете додати про свою компанію більше інформації, то, найчастіше, за додаткову послугу доведеться заплатити. Тут вже вирішувати вам, яку форму на сайті заповнювати. Хоча для потенційних клієнтів цілком достатньо основних даних про Вашу організацію.

 • Форуми з певних тем

Такі форуми, де постійно відбувається спілкування вашої цільової аудиторії, можуть стати непоганими каналами трафіку, за умови, що з ними доведеться добре попрацювати. На форумі є можливість створювати теми, обговорювати різні матеріали, які були викладені на вашому ресурсі.

Ще один варіант - це радити і давати рекомендації в уже створених іншими учасниками форуму темах. Третім варіантом отримання переходів на свій веб-ресурс є покупка посилальної маси в підписах найактивніших відвідувачів форумів.

 • Сайти з оголошеннями (olx, besplatka, premier і т.д.) - швидкий спосіб залучення потенційних клієнтів
 1. olx
 2. besplatka
 3. premier

Даний варіант безкоштовного просування підходить, швидше за все, для інтернет-магазинів. Працює він просто: публікація оголошення на майданчику, в якому пропонуються ваші продукти, а також посилання безпосередньо на ресурс або конкретну Лендінгем Пейдж. Так можна вбити відразу двох зайців: отримати переходи і здійснити продаж.

 • Соціальні мережі
 1. facebook
 2. instagram
 3. vkontakte
 4. odnoklassniki

Перехід звідси на сайт досить невеликий, проте активна діяльність в даному напрямку, як наприклад, розміщення соціальних кнопок, може дати постійний потік трафіку, нехай навіть маленький.

Розповідаючи в соцмережах про сам сайт, можна сформувати групу, члени якої будуть лояльно ставиться до продуктів вашого сайту. Ці люди поступово можуть перетворитися в потенційних клієнтів.

Існує також можливість оплачувати публікації з посиланням на сторінці свого веб-ресурсу і замовляти їх публікацію в різних відкритих і закритих тематичних групах.

 • Викладання відео на канал YouTube

З першого погляду здається, що це досить складно - створювати відеоролики. Однак для цього зовсім не обов'язково бути професіоналом або мати недешеву апаратуру. Щоб створити невеликий відео урок, який пізніше буде використовуватися для розкрутки сайту, досить мати спеціальну програму і звичайну гарнітуру.

Тепер розглянемо приклади. У вас є блок, де ви розповідаєте про комп'ютерні програми. Ви можете відкрити твій канал на YouTube і розміщувати там маленькі відеоролики, в яких ви розповідаєте про роботу з різними програмами, робите акценти на їх достоїнства і недоліки. Бажано в описі кожному ролику додавати і адресу свого веб-ресурсу. Так поступово ви зможете збільшити кількість своїх фоловерів.

 • Google і Яндекс карти - цей метод ефективний при середній і низькій конкуренції

Google і Яндекс карти - цей метод ефективний при середній і низькій конкуренції

Цей варіант прийнятний також більшою мірою для різних інтернет-магазинів, а також організацій, що надають свої послуги через інтернет. Сайт прив'язується до певного адресою на Гугл картах і в картах Яндекса. Це дає можливість потенційним клієнтам побачити вашу організації в усіх націлених пошукових ведучих.

 • Інструкції та мануали по сео оптимізації

Багато користувачі не проти почитати докладну і грамотно складену інструкцію по якійсь певній тематиці. Найчастіше посиланням на таку статтю потенційні клієнти можуть поділитися зі своїми друзями і знайомими в різних соціальних мережах. Якісні матеріали можна рекомендувати також в різних спільнотах і на форумах, якщо дані інструкції дійсно допомагають вирішувати проблему учасників спільноти.

 • Веб-ресурси, що дозволяють задавати питання і отримувати на них відповіді

Веб-ресурси, що дозволяють задавати питання і отримувати на них відповіді

Даний пункт схожий з вищевикладеним, оскільки рекомендації, що викладаються вигляді відповідей на таких сайтах, можуть бути представлені у вигляді інструкції. Але оскільки вони вирішують проблему інших учасників, то модератори часто не блокують такі повідомлення.

На сьогодні найпопулярнішими сервісами залишаються Google «Питання і відповіді» і Ответы@mail.ru. Якщо зайнятися впритул даною темою, то не складно отримувати велику кількість переходів на свій web-ресурс, а також забезпечити собі постійне відвідування з зазначених порталів.

Як виявилося, просунути свій ресурс без фінансових вливань є багато способів, які можна використовувати в своїй практиці. Дуже може бути, що вам вистачить і одного з усіх перерахованих, але який саме здається найефективнішим, можна буде сказати тільки після того, як перепробуете все.

Просування сайту в пошукових системах: швидко і без грошей (б есплатное SEO)

Насправді і швидко, і без грошей просунути сайт нереально. Якщо ви хочете просувати його швидко, тоді варто звернутися в агентство, де фахівці зможуть в досить стислі терміни підняти ваш сайт в топові позиції. Якщо ви хочете просувати його без грошей, тоді доведеться поколупався самостійно, що забере багато часу, але ви заощадите кошти. Можливо, ви захочете їх вкласти в якісний контент.

Яку рекламу ви виберете в пошукових системах - вирішувати вам.

Як розкрутити сайт безкоштовно в інтернеті з нуля?
Як розкрутити сайт безкоштовно в інтернеті з нуля?