Донецкий техникум промышленной автоматики

фотошоп

  1. Сайтостроєніє для початківців - відеокурс Оксани Турової під оригінальною назвою "Ази сайтобудування...

Сайтостроєніє для початківців - відеокурс Оксани Турової під оригінальною назвою "Ази сайтобудування для початківців", який познайомить Вас з основами сучасної верстки сайтів.
У відео уроках розглянуті ази сайтобудування і аспекти WEB дизайну. З відеокурсу Ви навчитеся створювати HTML-документ, прописувати в ньому теги. Дізнаєтеся, як створювати різноманітні елементи за допомогою тегів, як оформити WEB-сторінку за допомогою каскадних таблиць стилів, і як зазначені стилі підключити до HTML-документу. А також дізнаєтеся, що таке блокова верстка, як створити фіксований або гумовий шаблон. Ви зможете самостійно створювати класи CSS для тегів, навчитеся створювати шаблон для сайту в Фотошопі і багато іншого.

Завантажити безкоштовно...

Ретуш в фотошопі - відео-курс для початківців з ретушування фотографій в графічному редакторі Adobe Photoshop від Олексія Кузьмичова.
Відеокурс складається з п'ятнадцяти відео-уроків, в яких автор продемонструє техніки і прийоми, які використовує сам при ретушування фотографій в фотошопі. Покаже на прикладах жіночих, чоловічих портретів, студійної фотографії, спортивної фотосесії, на прикладі початкових кодів фотознімків у форматі RAW.

Завантажити безкоштовно...

Портретна ретуш в фотошопі - базовий навчальний відео-курс з обробки фотографій в графічному редакторі Adobe Photoshop від Олексія Кузьмичова. Відеокурс призначений для початківців користувачів.
Відеокурс складається з п'яти невеликих відео-уроків, в яких розглянуті усунення основних дефектів, частотне розкладання, промальовування светотеневого малюнка, розгладження шкіри, а також тонування і фінальні штрихи.

Завантажити безкоштовно...

Дизайн веб сайтів в відео курсі «Photoshop Web Secrets».
З даних відео уроків Ви дізнаєтеся ефективні прийоми і методи створення дизайну веб сайтів в Photoshop , Оволодівши якими, Ви станете майстром web дизайну!
З даними відео курсом Ваше навчання пройде не тільки швидко і ефективно, але і цікаво! З даних відео уроків Ви дізнаєтеся секрети дизайну веб сайтів на реальних прикладах web-сайтів, і виконуєте ці ж проекти самостійно!

Завантажити безкоштовно...

Обробка фотографій в фотошопі - відео-уроки комп'ютерної графіки від Олексія Кузьмичова, в яких продемонстровано техніки для обробки фотографій на будь-який смак.
У представлених відео-уроках продемонстровані техніки створення основних ефектів, показані обробка нічних, зимових, весільних фотографій. Також ви навчитеся обробці фотографій в різних тонах, розфарбуванні, кольорокорекції і реставрації старих фотографій.

Завантажити безкоштовно...

Веб дизайн уроки - безкоштовний міні-курс по створенню веб дизайну в фотошопі з нуля, верстки сайту і установки його на WordPress, створений спеціально для нас Захаренко Олексієм разом з командою.
Буде розроблятися і створюватися в даних уроках веб дизайн сайту для блогу мандрівників.
Ці безкоштовні уроки веб дизайну у них вийшли набагато краще за багатьох платних аналогів.

Завантажити безкоштовно...

Photoshop для фотографа - відеокурс 2013 роки від Євгена Карташова, що розкриває секрети отримання прекрасних фотографій за допомогою навіть без дорогої фотокамери.
Представлений відеокурс використання в фотографії графічного редактора Photoshop допоможе Вам стати фахівцем високого рівня в обробці фотографій.

Завантажити безкоштовно...

Уроки Фотошоп в видеокурсе Павла Гулевича для початківців користувачів, які хочуть навчитися обробці і ретушування фотографій, створення колажів і ілюстрацій, використання професійних ефектів, хочуть освоїти дизайн і анімацію.
Дане відео Уроки Фотошоп може провести Вас в світ знань, якими володіють і з успіхом використовують мільйони майстрів у всьому світі!

Завантажити безкоштовно...

Обробка фотографій в Фотошопі - відео курс, який може стати для Вас прекрасним самовчителем, якщо Ви хочете навчитися обробці своїх фотографій за допомогою графічного редактора Adobe Photoshop.
Якщо Ви дійсно хочете зануритися в світ фотографії, і у Вас вже є або повинен з'явитися незабаром дзеркальний фотоапарат, то саме для Вас даний відео курс навчання обробці фотографій в Фотошопі.

Завантажити безкоштовно...