Донецкий техникум промышленной автоматики

📖 Купити електронну книгу Amazon Kindle 3 Wi-Fi + 3G в Києві і Україні

  1. Технічні характеристики Amazon Kindle 3:

Amazon Kindle 3 - це пристрій для читання, яке є одним з найпопулярніших читалок в світі. На жаль тільки недавно цей пристрій стало доступним для російськомовних читачів. До цього часу вони не підтримували необхідних стандартів.

Пристрій для читання електронних книг Amazon Kindle 3 має 6 дюймовий екран, який виготовлений на основі нових технологій електронного паперу, яка не псує зір, і відображає 16 градацій сірого. Amazon Kindle 3 має клавеатуру QWERTY, яка зручно розташована під дисплеєм пристрою і кнопки для перелістованія сторінок на корпусі зліва.

Компанія Amazon створила устройстро Kindle 3 комфортним для використання і легким, її розміри составляют190 х 122 х 8,5 мм., вагою 247 грам. Вона має вбудовані динаміки для прослуховування аудіофайлів і стандартний роз'єм для навушників 3,5 мм.

Для швидкого і еффетівного обміну інформацією Amazon Kindle 3 має роз'єм microUSB

Технічні характеристики Amazon Kindle 3:

Amazon Kindle 3 - це пристрій для читання, яке є одним з найпопулярніших читалок в світі
  • Екран: 6-дюймовий дисплей E-Ink Pearl c дозволом 600х800, 16 відтінків сірого;
  • Пам'ять: 4Gb;
  • Підтримувані формати: електронних книг: AZW, TXT, PDF, MOBI, PRC; звукові формати: AA, AAX, MP3; формати, підтримувані через конвертації: HTML, DOC, JPEG, GIF, PNG, BMP;
  • Автономність: одного заряду акумулятора вистачає до одного місяця використання в режимі читання;
  • Роз'єми: micro-USB-порт, стерео-динаміки, роз'єм для навушників 3,5 мм .;
  • Розмір: 190 x 123 x 8.5 мм .;
  • Вага: 247 г.

Безкоштовний 3G інтернет

Для того, щоб читачі без проблем змогли завантажити улюблену книгу, компанія Amazon створила пристрій, який максимально схоже на звичайну книгу з безкоштовним і безлімітним доступом 3G на сайт Amazon. Тепер перебуваючи в багатьох країнах світу, в т.ч. і Укранина, без наявності комп'ютера, возмозность скачати будь-яку книжку з сайту Amazon.

Купити Електронну книгу Amazon Kindle 3G можливо в нашому інтернет-магазині за найдоступнішою ціною. Також, ми ми пропонуємо придбати Обкладинку (чохол) до електронної книги Amazon Kindle 3, який захистить Ваше пристрій від пошкоджень.