Донецкий техникум промышленной автоматики

інтеграція

 1. Всі види інтеграції
 2. Змінюйте документи прямо на порталі!
 3. Двунаправленная інтеграція з Microsoft Outlook
 4. Інтеграція з продуктами Microsoft
 5. Інтеграція з продуктами Google і Apple
 6. Active Directory / LDAP Інтегратор
 7. Інтеграція з «1С»
 8. Двунаправленная інтеграція з Microsoft Outlook
 9. У чому краса двосторонньої синхронізації?
 10. Почніть з синхронізації користувачів
 11. Синхронізація календарів з MS Outlook
 12. Як все працює? Додамо подія!
 13. Синхронізація особистих завдань
 14. Інтеграція з продуктами Microsoft
 15. Конектор до MS Exchange Server 2007/2010
 16. Інтеграція з MS Exchange Web Mail
 17. Інтеграція з продуктами Google і Apple
 18. AD \ LDAP інтеграція

можливості

Всі види інтеграції

Завдяки підтримці протоколу WebDAV, ви можете редагувати документи MS Office, OpenOffice і LibreOffice прямо на порталі через браузер Завдяки підтримці протоколу WebDAV, ви можете редагувати документи MS Office, OpenOffice і LibreOffice прямо на порталі через браузер. Інтеграція c продуктами Microsoft допомагає швидко і легко вписати корпоративний портал в існуючу інфраструктуру компанії. Підключіть календар Google до корпоративного порталу та працюйте з ним на мобільних пристроях Android. Інтеграція з продуктами Apple дозволяє підключити календарі до пристроїв на Mac OS X, iPad, iPhone, забезпечити двосторонній обмін даними, а також завантажити контакти з корпоративного порталу на Mac OS X, iPad, iPhone.

Змінюйте документи прямо на порталі!

Редагуйте офісні документи прямо на порталі - через браузери MS Internet Explorer і Mozilla Firefox. Завдяки підтримці протоколу WebDAV в трьох офісних пакетах, ви можете редагувати документи MS Office, OpenOffice і LibreOffice. При цьому сам спосіб редагування документів на порталі в популярних браузерах працює не тільки під Windows, але і під Unix подібними системами і Mac.

Щоб щось змінити в документі, абсолютно не потрібно його завантажувати з файлового сховища, а потім завантажувати назад замість наявного. Відкрийте документ «за місцем» - прямо на порталі через браузер, в своєму офісному редакторі. Відредагуйте документ і просто збережіть зміни на портал.

 • Що потрібно для редагування
 • Як відредагувати документ «над порталом»
 • Як заблокувати документ від зміни колегами
 • Як встановити розширення для Firefox

Детальніше про інтеграцію з MS Office, OpenOffice і LibreOffice

наверх

Двунаправленная інтеграція з Microsoft Outlook

На Порталі реалізована не просто інтеграція, а двунаправленная інтеграція з Microsoft Outlook. * Це означає, що можна не просто імпортувати дані з Порталу в популярну поштову програму. Портал і MS Outlook самі між собою домовляться і внесені зміни до персональних календарях, контактах співробітників і ваших завданнях в одній програмі автоматично відобразяться в інший!
Синхронізовані з порталом календарі в MS Outlook на одній сітці

* - Рекомендується версія Outlook 2007!

Детальніше про двобічної інтеграції з Microsoft Outlook

наверх

Інтеграція з продуктами Microsoft

Детальніше про інтеграцію з продуктами Microsoft


наверх

Інтеграція з продуктами Google і Apple

«1С-Бітрікс: Корпоративний портал» інтегрований з продуктами Google і Apple завдяки підтримці форматів CardDav і CalDav, реалізованої в продукті.

Детальніше про інтеграцію з продуктами Google і Apple

Детальніше про інтеграцію з продуктами Google і Apple

наверх

Active Directory / LDAP Інтегратор

Active Directory / LDAP Інтегратор призначений для інтеграції «1C-Бітрікс: Управління сайтом» в корпоративну мережу і централізації управління групами користувачів корпоративної інформаційної системи.

Детальніше про Active Directory / LDAP інтегратора

Детальніше про Active Directory / LDAP інтегратора

наверх

Інтеграція з «1С»


Детальніше про інтеграцію з «1С»

наверх


Інтеграція з Outlook

Двунаправленная інтеграція з Microsoft Outlook

На Порталі реалізована не просто інтеграція, а двунаправленная інтеграція з Microsoft Outlook *. Це означає, що можна не просто імпортувати дані з Порталу в популярну поштову програму. Портал і MS Outlook самі між собою домовляться і внесені зміни до персональних календарях, контактах співробітників і ваших завданнях в одній програмі автоматично відобразяться в інший!

* - Рекомендується версія Outlook 2007!

У чому краса двосторонньої синхронізації?

Така синхронізація дозволяє тримати в актуальному стані дані на Порталі і MS Outlook одночасно, наприклад, особисті контакти. Спробуйте зробити це прямо зараз самостійно і ви відчуйте, наскільки зручніше стало працювати. Чим саме? Припустимо, перебуваючи на борту літака, ви продумали і запланували безліч усіляких зустрічей, завдань та заходів для компанії. Тепер скористайтеся цією самою можливістю двосторонньої синхронізації календарів з MS Outlook - і ваші напрацювання відіб'ються в календарі на Порталі! При цьому ніякого ручного дублювання інформації, а способи роботи - звичні і «старі». Швидко, зручно і дуже ефективно!

Почніть з синхронізації користувачів

Щоб ставити кому-то завдання (і отримувати від кого-то завдання) треба цих "когось" додати в ваш MS Outlook. Це зробити дуже просто: на сторінці Пошук співробітника вашого Порталу натисніть на кнопку Outlook і все відбудеться автоматично, вам тільки треба буде погоджуватися в парі спливаючих вікон. Ну і трохи почекати, якщо співробітників в компанії багато, поки всі дані буде завантажено ...

Після цього список ваших співробітників наявність місць:

додані співробітники

Ось тільки видалення співробітників з MS Outlook не призведе до видалення їх з Порталу: це привілей Адміністратора порталу.

Синхронізація календарів з MS Outlook

Ви можете синхронізувати з календарями MS Outlook будь-які календарі на Порталі: свої персональні, календарі співробітників або загальні календарі компанії. Спробуйте зробити це прямо зараз! Перейти на сторінку з одним з календарів, вибрати з меню дій «З'єднати з Outlook» і запустити процес синхронізації!

Не звертайте особливої ​​уваги на повідомлення MS Outlook і просто погоджуйтеся з ними, оскільки вони в більшості своїй інформаційного характеру. Наприклад, з'явиться на екрані питання-попередження: «Підключити до Outlook папку" SharePoint "Календар?» - сміливо тисніть кнопку «Так». Чому? Та тому що інтеграція ця виконана в повній відповідності зі специфікацією корпорації Microsoft і ніяких проблем тут бути не може!

В принципі, можна не поспішати, а натиснути в цьому вікні «Додатково ...», де злегка описати календар.

опис календаря


Що в результаті? У вашому Outlook'е з'явиться новий, вже заповнений календар, на сітці якого відображені всі події! Чим це зручно? Припустимо, ви довгий час були відсутні, були у відрядженні, і за цей час в компанії запланували безліч всяких заходів. Чи не відставайте від життя - підключіть і синхронізуйте потрібні календарі зі своїм Outlook'ом, - і завжди будете в гущі подій.

Календар додався в Outlook!


Тепер підключіть точно так же, один за іншим, всі потрібні вам календарі на Порталі. Відкрийте ці календарі на одній сітці, і календар у вашому Outlook'е буде виглядати в точності так, як календар на Порталі!

Календарі в MS Outlook на одній сітці


Як все працює? Додамо подія!

Як працює двостороння інтеграція? Додайте нову подію в календар MS Outlook, і то ця подія автоматично з'явиться в календарі на Порталі! Зробіть це зараз:

 • в сітці календаря виберіть день події;
 • подвійним клацанням відкрийте вікно додати нову подію;
 • заповніть поля Тема, Початок, Кінець і Опис;
 • натисніть кнопку Зберегти і закрити;
 • нову подію додасться в календар MS Outlook.

Для синхронізації з календарем Порталу вам нічого робити не потрібно - це відбудеться автоматично, відповідно до налаштованої частотою перевірки пошти Outlook'ом. Хід синхронізації буде відображатися в нижньому правому куті програми.

А ось те ж саме подія в календарі на Порталі!

Точно так же ви зможете змінювати і видаляти події - як календарях MS Outlook, так і в календарях на Порталі. І зміни двосторонньо синхронізуються! Тепер ви вже в курсі, що це означає: відразу ж станеться автоматична синхронізація і подія зміниться або віддалиться - в MS Outlook або на Порталі.

Синхронізація особистих завдань

Тепер, не вдаючись у подробиці, спробуємо синхронізувати завдання. Нагадаємо, що і ця синхронізація відбудеться без вашої участі.

Синхронізація особистих завдань


Зробіть все по інструкції:
 • синхронізуйте користувачів (кнопка Outlook на сторінці Пошук користувачів);
 • введіть запитаний пароль пароль по AD (пароль доступу до Порталу);
 • список користувачів додасться в MS Outlook автоматично;
 • поставте завдання будь-якого з користувачів засобами MS Outlook;
 • MS Outlook зв'яжеться з Порталом і синхронізує завдання.

Microsoft

Інтеграція з продуктами Microsoft

Конектор до MS SharePoint 2007/2010

Конектор до MS SharePoint 2007/2010 з двобічної інтеграцією календарів і завдань, з інтеграцією контактів відкриває дорогу в корпоративну середу і на мобільні пристрої, інтегровані з Exchange. Підтримувана інтеграція з MS SharePoint з технологічного боку являє собою базовий API в модулі «Веб-сервіси» . Це набір класів / методів, які працюють з будь-якими списками MS SharePoint (запитують поля, списки, вміст, оновлюють, вивантажують зміни). По суті це програмна оболонка для роботи з MS SharePoint через «Веб-сервіси» продукту.
На базі даного API реалізовано 3 сценарії роботи:

 • імпорт - одноразова вивантаження інформації з MS SharePoint на портал (коли є необхідність «з'їхати» з MS SharePoint);
 • періодичний імпорт - вивантаження даних з MS SharePoint на портал через певний часовий інтервал;
 • двостороння завантаження списків - синхронізація змін списків як в MS SharePoint, так і на корпоративному порталі.

Конектор до MS Exchange Server 2007/2010Ви також можете «відкрити дорогу» - шлюз на мобільні пристрої - а саме, використовувати на них календарі і завдання. Для цього достатньо задіявши програму MS ActiveSync, що дозволяє встановити синхронізує зв'язок між мобільним пристроєм і комп'ютером.

Інтеграція з MS Exchange Web Mail

У продукті реалізована інтеграція з MS Exchange Web Mail. Наприклад, ви можете використовувати її для індикації непрочитаних листів на корпоративному порталі. Значно поліпшена інтеграція з MS Office, а також інтеграція з Active Directory. Тепер ви можете редагувати будь-який документ безпосередньо на порталі, причому, без SSL сертифікату. Безпека такого редагування досягнута за рахунок реалізації Digest-авторизації, при якій ваші паролі не передаються у відкритому вигляді.

Google і Apple

Інтеграція з продуктами Google і Apple

«1С-Бітрікс: Корпоративний портал» інтегрований з продуктами Google і Apple завдяки підтримці форматів CardDav і CalDav, реалізованої в продукті.

Підтримка протоколів CalDAV і CardDAV для інтеграції з мобільними пристроями дуже важлива. Адже мова йде про двунаправленном протоколі, що дозволяє виконувати двонаправлений обмін даними між вашими iPad і iPhone і порталом. Реалізовано це за аналогією з двобічної інтеграцією з Microsoft Outlook . Це означає, що можна не просто імпортувати дані з порталу в ваші пристрої. Портал та пристрій «домовляються» між собою за цими протоколами, і внесені зміни в персональних календарях і контактах співробітників в одному місці автоматично відобразяться в іншому. WebDAV (Web-based Distributed Authoring and Versioning) - захищений мережевий протокол високого рівня, що працює поверх HTTP для доступу до об'єктів і колекцій.
CalDAV (Calendaring Extensions to WebDAV) - інтернет стандарт, що дозволяє клієнтам отримувати доступ до загальної інформації на віддаленому сервері для планування роботи. Працює поверх WebDAV, використовує формат iCalendar.
CardDav - протокол для роботи c адресною книгою.
Так, CardDAV дає можливість підключити собі на мобільний всі контакти своєї організації і, точно так же, як по записній книжці, в будь-який момент знайти будь-якого з колег. Ви зміните дані на своєму пристрої - і зміни відобразяться на порталі.
Є можливість працювати як сервером CalDAV і CardDAV (експорт), так і клієнтом CalDAV (відображати і обслуговувати сторонні календарі). CalDAV як сервер - це можливість підключати за посиланням на мобільні пристрої календарі свого корпоративного порталу. Або контакти, якщо мова про сервер CardDAV. Так само можна використовувати CardDAV в якості клієнта. Ви створюєте в своєму профілі на порталі новий календар і інтегруєте його, скажімо, з календарем Google (або будь-яким іншим календарем, що підтримує протокол CardDAV).
Ви можете синхронізувати таким чином будь-які календарі на порталі: свої персональні, календарі співробітників або загальні календарі компанії. Досить перейти на сторінку з одним з календарів, вибрати з меню потрібну дію і запустити процес синхронізації.

AD \ LDAP інтеграція

Модуль «Active Directory / LDAP Інтеграція» призначений для інтеграції «1С-Бітрікс: Корпоративний портал» в корпоративну мережу і централізації управління групами користувачів корпоративної інформаційної системи.
Детальніше про налаштування

У чому краса двосторонньої синхронізації?
Чим саме?
Чому?
Чим це зручно?
Як працює двостороння інтеграція?