Донецкий техникум промышленной автоматики

«Удар кувалди з зубами»: вижив після зустрічі з грізлі американець поділився враженнями

Американець Тодд Орр, двічі атакований ведмедицею грізлі під час полювання в штаті Монтана, поділився в   Facebook   спогадами про пережиті страшні хвилинах

Американець Тодд Орр, двічі атакований ведмедицею грізлі під час полювання в штаті Монтана, поділився в Facebook спогадами про пережиті страшні хвилинах.

Вранці 1 жовтня Орр відправився полювати на лосів в долину Медісон. Знаючи, що на південному заході Монтани нерідко зустрічаються ведмеді, кожні 30 секунд чоловік кричав «Ей, ведмідь», сподіваючись у такий спосіб попередити хижака про свою появу і не спровокувати його на атаку. Вийшовши через деякий час на відкритий луг, Орр побачив кілька ведмедиць грізлі з дитинчатами і знову крикнув їм, розраховуючи, що хижаки втечуть. Однак клич не спрацював, і одна з ведмедиць кинулася на мисливця. Її не налякався навіть перцевий спрей проти хижаків, який застосував Орр.

Напад тривав пару хвилин, які здалися американцеві вічністю. За словами мисливця, кожен укус хижака був схожий на «удар кувалди з зубами». Ведмедиця зупинялася на декілька секунд і знову починала атакувати Орра, який зчепив руки на потилиці, сподіваючись уникнути смертельних ушкоджень.

Прийшовши до тями після нападу, Орр попрямував до своєї вантажівки, припаркованого в 5 км від місця атаки. Однак на півдорозі до транспортного засобу ведмедиця нагнала його і знову атакувала. «Я не міг повірити, що це відбувається вдруге! Чому я? Я був радий, що мені пощастило пережити першу атаку, але не був упевнений, що залишуся в живих після другої », - написав пізніше чоловік.

Під час другого нападу ведмедиця прокусила мисливцеві ліву руку, вдарила його пазуристою лапою по голові і шиї. Боячись спровокувати нові удари, Орр завмер, ще через півхвилини ведмедиця пішла. Втративши багато крові американець зміг дістатися до найближчого ранчо, власники якого викликали швидку. Майже відразу після нападу чоловік зняв відео , На якому показав свої рани.

Чому я?