Донецкий техникум промышленной автоматики

У чому зустрічати рік Коня?

Непомітно пролетів час, і ось вже через 11 днів ми знову будемо відзначати настання нового року - року синьою Коні

Непомітно пролетів час, і ось вже через 11 днів ми знову будемо відзначати настання нового року - року синьою Коні. Для кого-то це послужить приводом зібрати за столом всіх своїх близьких і провести святкову ніч в затишку і теплі власного будинку. Комусь більше сподобається галаслива і весела компанія друзів, з якої можна як слід «відірватися» в клубі або іншому розважальному закладі. У будь-якому випадку перед такою важливою подією багато хто задається питанням: «У чому зустрічати 2014 рік?»

Кожній жінці властиво бажання виглядати чудово і яскраво особливо у свята. У рік Коня 2014 дизайнери та стилісти радять, щоб обраний образ був оригінальним, можливо навіть трохи зухвалим. Кращим рішенням буде плаття, фасон і матеріал якого будуть залежати тільки від вашого смаку. Це може бути шовк, блискучі і переливаються тканини, атлас, виконані в яскравій кольоровій гамі. Рекомендується все-таки приділити більшу увагу саме блакитним і синім відтінкам, адже стихія Коні - вода. Одним з найкращих колірних поєднань буде чорний з золотом. Таке поєднання допоможе залучити в своє життя успіх і процвітання. Якщо ж в майбутньому році ви бажаєте досягти впливу і влади, то краще вибирати помаранчевий і зелений кольори. Фіолетовий або червоний наряд надягайте, якщо в наступному році бажаєте знайти другу половинку.

У всякому разі, Новий рік - відмінний привід випустити фантазію на волю: не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове і неординарне. І пам'ятайте: блищати потрібно не тільки в ніч з 31 на 1, але і протягом усього року, - і Кінь поспішить порадувати вас приємними сюрпризами в 2014 році.

SlideShow.com.ua - photo sharing, MySpace slideshows, MySpace codes, MySpace widgets

Матеріал взято Із старої Версії сайту «Пороги».
Автор: Афанасова Вікторія

У будь-якому випадку перед такою важливою подією багато хто задається питанням: «У чому зустрічати 2014 рік?