Донецкий техникум промышленной автоматики

У Сумах запрацювала запис на прийом до лікаря в режимі on-line

У Сумах почала працювати електронний запис до лікарів, до якої   раніше підключилася Сумська область

У Сумах почала працювати електронний запис до лікарів, до якої раніше підключилася Сумська область . Поки функція доступна для Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди (поліклініки № 1), повідомила на Facebook Валентина Сахно:

«Нарешті! Дочекалися! У Сумах запустився пілот по електронній записи Поліклініки без черг в Дитячу поліклініку № 1. На цьому етапі вже зараз можна записати дитину до дільничного педіатра через Інтернет. Наступний крок: запис до фахівця і масштабування сервісу в інших поліклініках. Я дуже задоволена, що наші зусилля в цьому напрямку не були марними. Що місцева влада зрозуміла важливість впровадження електронних сервісів для полегшення життя сумчан », - пише Валентина.

Сервіс досить простий і зручний у використанні. У ньому немає нічого зайвого, тому будь-хто зможе ним скористатися без особливих зусиль. Для початку потрібно зайти на сайт: https://global.newmedicine.com.ua/

Вибираєте «Записатися на прийом». Далі вам потрібно буде ввести свій номер телефону для авторизації. Після підтвердження номера потрібно буде заповнити свою електронну картку, яка включає наступну інформацію про вас: ПІБ, дата народження, адреса проживання і Вашу електронну. пошти, на яку прийде лист з підтвердженням поштової скриньки.

Готово. Ви потрапляєте на сторінку своєї амбулаторної картки. Якщо ви не підписували договір з лікарем в медичному закладі, то можете записатися лише до чергового лікаря або лікаря вузької спеціалізації. Щоб підписати такий договір, необхідно при собі мати паспорт, а для дітей - свідоцтво про народження і паспорт одного з батьків.

При записи до інших лікарів потрібно вибрати своє місто і бажану поліклініку.

Далі в списку спеціалізацій необхідно знайти потрібного лікаря. Якщо за вами договором не закріплений лікар, то записатися можна тільки до чергового.

Вибираєте бажані дату і час прийому, коли вам зручніше прийти на огляд.

Клікаєте на відповідний час в таблиці - готово. Тепер ви записані на прийом до лікаря.

Якщо у вас змінилися плани і ви не можете прийти до лікаря в той час, який ви вибрали, то на сторінці особистого кабінету варто скасувати запис, а потім записатися по-новому на той час, який вас влаштує.

Важливо! Ви вже встигли скористатися системою або тільки мають намір це зробити? Приділіть, будь ласка, хвилину і пройдіть невелике опитування про роботу «Поліклініки без черг». Ваша думка і ідеї цілком можуть зробити її ще краще. Опитування доступний за посиланням: https://goo.gl/5NRViy .

Ось так все просто, легко і практично. НЕ вболівайте!

Ви вже встигли скористатися системою або тільки мають намір це зробити?