Донецкий техникум промышленной автоматики

У контакт не заходить; що робити і чому

 1. У контакт не заходить; що робити і чому Якщо уважно прочитаєте цю статтю, то Ви 99% ввійдете в контакт...
 2. Чи не відкривається HOSTS
 3. Видаляємо непотрібні рядки в hosts (залишки вірусу)
 4. Чи не працює в контатке.ru навіть після видалення hosts
 5. У контакт не заходить; що робити і чому
 6. Що робити якщо не заходить в контакт?
 7. Чи не відкривається HOSTS
 8. Видаляємо непотрібні рядки в hosts (залишки вірусу)
 9. Чи не працює в контатке.ru навіть після видалення hosts
 10. У контакт не заходить; що робити і чому
 11. Що робити якщо не заходить в контакт?
 12. Чи не відкривається HOSTS
 13. Видаляємо непотрібні рядки в hosts (залишки вірусу)
 14. Чи не працює в контатке.ru навіть після видалення hosts

У контакт не заходить; що робити і чому

Якщо уважно прочитаєте цю статтю, то Ви 99% ввійдете в контакт і будете спілкуватися зі своїми друзями. З кожним днем ​​в інтернеті почастішали випадки, коли користувачі не можуть відкрити сайт в контакте.ru не дивлячись на те, що інші сайти працюють стабільно і завжди відкриваються. Чому це відбувається і як відновити роботу сайту? Відповідь на це питання очевидна: Ваш комп'ютер був заражений вірусом «троян», який заблокував доступ на сайт Вконтакте.ru.

Увага! Сьогодні 27 липня 2014 року сайт ВКонтакте недоступний внаслідок аварії в одному з дата-центрів ВКонтакте в Санкт-Петербурзі, викликаної безпрецедентною спекою.

При реєстрації в контакте.ru Відправляти СМС не треба! Це черговий розлучення вірусу Вас на гроші. При такому випадки закрийте вікно реєстрації і прийміть заходи по видаленню вірусу.

Відразу хочу сказати, що на блозі є стаття, в якій розповідаю про способи, яких немає в цій статті. Спочатку прочитайте цю, якщо у вас не вийде зайти Вконтакт, тоді читайте « Не можу увійти в однокласники, що робити? ».

Перед усіма діями або рекомендаціями називайте як хочете, вам треба перевірити ваш комп'ютер на віруси. Для цього скористайтеся безкоштовною програмою від Касперського. Якщо не допомогла програми вище, то скачайте ось цю, вона створена саме для вас. Завантажити .

Якщо Вам дуже терміново потрібно потрапити в контакт, тоді в адресний рядок вводимо «93.186.225.211» - адреса контакту. Часто такий спосіб допомагає зайти в контакт.

Що робити якщо не заходить в контакт?

Як видалити вірус в контатке.ru Ви можете прочитати нижче.

Знаходимо файл hosts:

На Widows Windows XP, Windows 2003, Windows Vista і Windows 7:

C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts - тут знаходиться файл hosts

На Windows NT, 2000:

WINNT \ system32 \ drivers \ etc \ hosts - тут знаходиться файл hosts

Відкриття файлу hosts для користувачів Windows 7:

У Windows 7 простий користувач не може редагувати даний файл. Що б відкрити файл hosts з можливістю його редагування Вам необхідно наступне:

 1. Зайти C: \ windows.
 2. Знайти файл notepad (блокнот).
 3. Відкрити Блокнот (ім'я файлу notepad) від імені Адміністратора.

Натискаємо на блокнот (notepad) правою кнопкою миші і вибираємо запуск від імені адміністратора. Коли відкриється блокнот, тиснемо «Файл» - «Відкрити файл». Переходимо в папку C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc і натискаємо на файл hosts (подвійним клацанням лівої миші) або в рядку файл дописуємо вручну hosts.

Чи не відкривається HOSTS

Якщо при відкриття hosts з'явиться вікно «Вибір програми», то Вам потрібно вибрати в списку програму Блокнот і натиснути кнопку «ОК».

Вибір програми в Windows XP, нижче для прикладу наведено скріншот.

Вибір програми в Windows XP, нижче для прикладу наведено скріншот

Вибір програми в Windows Vista і Windows 7, нижче для прикладу наведено скріншот.

Вибір програми в Windows Vista і Windows 7, нижче для прикладу наведено скріншот

Можна відкрити hosts також, правою кнопкою миші на файл hosts і вибрати «Відкрити за допомогою» і вибрати Блокнот.

Видаляємо непотрібні рядки в hosts (залишки вірусу)

Файл hosts повинен мати приблизно такий зміст:

# © Корпорація Майкрософт (Microsoft Corp.), 1993-1999

# Це зразок файлу HOSTS, що використовується Microsoft TCP / IP для Windows.

# Цей файл містить зіставлення IP-адрес іменам вузлів.

# Кожен елемент повинен розташовуватися в окремому рядку. IP-адреса має

# Перебувати у першому стовпці, за ним має слідувати відповідне ім'я.

# IP-адресу та ім'я вузла повинні розділятися хоча б одним пропуском.

# Крім того, в деяких рядках можуть бути вставлені коментарі

# (Такі, як цей рядок), вони повинні слідувати за ім'ям вузла і відокремлюватися

# Від нього символом '#'.

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # вихідний сервер

# 38.25.63.10 x.acme.com # вузол клієнта x

127.0.0.1 localhost

# - цей символ означає, що даний рядок не читається системою, нам звертати на це увагу не потрібно. Звертати увагу потрібно на рядки, де немає цього символу. В даному прикладі у нас є рядок тільки 127.0.0.1 localhost. Якщо у файлі є рядки vkontakte.ru, durov.ru або odnoklassniki.ru, то сміливо видаляємо їх, цим Ви не причина ніякої шкоди для своєї системи.

При перевірці зайвих рядків будьте уважні, перевірте весь документ до кінця. Ви повинні зрозуміти, що має залишитися тільки 127.0.0.1 localhost. Після видалення не потрібних рядків зберігаємо файл блокнота в ту ж папку де він був C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc. Натискаємо на закрити блокнот і підтверджуємо свої наміри зберегти файл «OK».

Файл hosts не повинен мати розширення hosts.txt, він повинен бути просто hosts. Також можливо, що Ви не можете відкрити файл hosts через вірус, який блокує цю дію. Щоб обійти вірус потрібно перевантажити систему, під час перезавантаження натискати кнопку F8. На екрані з'явиться вибір завантаження. Вибираємо стрілками «Безпечний режим».

Якщо не виходить зайти в безпечний режим, то читайте статтю « Як зайти в безпечний режим ».

Коли завантажиться система, переходимо C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc, відкриваємо hosts і прибираємо зайві рядки, дивимося інструкцію Вище. Іноді видалення всього файлу hosts також може допомогти, але це дуже рідко. Робимо перезавантаження комп'ютера. Заходимо на сайт в контакте.ru. Якщо зайти не виходить, то копаємо проблему далі.

Чи не працює в контатке.ru навіть після видалення hosts

Будемо шукати файли vkontakte.exe і svc.exe:

Пуск -> Пошук -> Файли і папки -> ставимо галочку Мій комп'ютер.

Файл для пошуку вказуємо vkontakte.exe і видаляємо його. Потім так само шукаємо файл svc.exe і видаляємо його. Перевантажуємо комп'ютер.

Після того як перезавантажили, пробуємо зайти на сайти відкрити сторінки, дивимося працездатність сайту на своєму комп'ютері. Якщо все вдало користуємося 2 хвилини і робимо перезавантаження.

Що робити якщо не заходить в контакт? Що робити якщо все одно не працює вище сказане?

1. Нагадую треба перевірити безкоштовним антивірусом Ваш комп'ютер, ось посилання для скачування Даний антивірус без установки і не вимагає ліцензії.

2. Можливі треба почистити кеш. Пуск -> Виконати -> вводимо cmd -> Відкриється вікно (чорного кольору), потрібно набрати ipconfig / flushdns, натискаємо Enter і робимо перезавантаження.

Також можна використовуватися програму CCleaner. Програма безкоштовна, вимагає установки на комп'ютер. Посилання на програму CCleaner http://www.piriform.com/ccleaner.

3. Коли ви відкриваєте hosts, то є ймовірність, що відкриваєте не той файл. Якщо сказати точніше, то hosts, який Ви відкриваєте насправді частина вірусу, а справжній просто прихований. Щоб видалити непотрібні рядки, спочатку необхідно активувати показ прихованих фалів. Переходимо Пуск -> Панель управління -> Оформлення -> Параметри папок -> Показ прихованих файлів і папок -> активуйте «Показувати приховані файли», знаходиться в самому низу. Переходимо сюди C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts дивимося, якщо є два файли hosts, то відкриваємо їх, файл, який містить зайві рядки, видаляємо його. Або видаляємо обидва файли hosts і перезавантажуємо систему.

Для користувачів Windows 7 можна буде видалити hotst, для цього вам треба:

 • Відкрити Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> Запустити Командний рядок від імені Адміністратора (права клавіша миші «Запустити від імені Адміністратора»).
 • У вікні, яке у Вас з'явиться, пишемо: net user Адміністратор / active: yes.
 • Потім вийдіть з вашого користувача, з'явиться новий обліковий запис з ім'ям Адміністратор. Переходимо сюди C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts і видаляємо непотрібний нам файл hosts.
 • Щоб відключити обліковий запис Адміністратор введіть net user Адміністратор / active: no.

4. Якщо Ви думаєте, що Вас дійсно заблокував провайдер, то Ви можете перевірити легко у себе вдома. Для цього Вам знадобиться сайт анонімайзер. Ви легко можете знайти такий сайт через будь-який пошуковик, набравши «анонімайзер». Вводите свій сайт і користуйтеся. Є також мінус в цьому дій: творець сайту Анонімайзера може бути поганою людиною і хоче вкрасти Ваші паролі.

5. Спробуйте інший браузер. може Ваш браузер був також заражений вірусом або не вилучено з кешу браузера. Просто встановіть інший браузер: Mozilla Firefox, Opera або Ghrome.

Як тільки зайшли в контакт.ru змініть пароль! Це потрібно зробити з метою вашої безпеки.

Корисним буде зробити чистку вашого реєстру, для цього прочитайте статтю на моєму блозі: « Програма для видалення тимчасових файлів і очищення реєстру ».

Якщо в коментарях будуть питання на які є відповіді в статті, то вони будуть віддалятися (сторінка стала довга). Читайте уважно статтю! На сьогодні все. До скорої зустрічі!

У цьому відео можете подивитися, чому не заходить в контакт:

У контакт не заходить; що робити і чому

Якщо уважно прочитаєте цю статтю, то Ви 99% ввійдете в контакт і будете спілкуватися зі своїми друзями. З кожним днем ​​в інтернеті почастішали випадки, коли користувачі не можуть відкрити сайт в контакте.ru не дивлячись на те, що інші сайти працюють стабільно і завжди відкриваються. Чому це відбувається і як відновити роботу сайту? Відповідь на це питання очевидна: Ваш комп'ютер був заражений вірусом «троян», який заблокував доступ на сайт Вконтакте.ru.

Увага! Сьогодні 27 липня 2014 року сайт ВКонтакте недоступний внаслідок аварії в одному з дата-центрів ВКонтакте в Санкт-Петербурзі, викликаної безпрецедентною спекою.

При реєстрації в контакте.ru Відправляти СМС не треба! Це черговий розлучення вірусу Вас на гроші. При такому випадки закрийте вікно реєстрації і прийміть заходи по видаленню вірусу.

Відразу хочу сказати, що на блозі є стаття, в якій розповідаю про способи, яких немає в цій статті. Спочатку прочитайте цю, якщо у вас не вийде зайти Вконтакт, тоді читайте « Не можу увійти в однокласники, що робити? ».

Перед усіма діями або рекомендаціями називайте як хочете, вам треба перевірити ваш комп'ютер на віруси. Для цього скористайтеся безкоштовною програмою від Касперського. Якщо не допомогла програми вище, то скачайте ось цю, вона створена саме для вас. Завантажити .

Якщо Вам дуже терміново потрібно потрапити в контакт, тоді в адресний рядок вводимо «93.186.225.211» - адреса контакту. Часто такий спосіб допомагає зайти в контакт.

Що робити якщо не заходить в контакт?

Як видалити вірус в контатке.ru Ви можете прочитати нижче.

Знаходимо файл hosts:

На Widows Windows XP, Windows 2003, Windows Vista і Windows 7:

C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts - тут знаходиться файл hosts

На Windows NT, 2000:

WINNT \ system32 \ drivers \ etc \ hosts - тут знаходиться файл hosts

Відкриття файлу hosts для користувачів Windows 7:

У Windows 7 простий користувач не може редагувати даний файл. Що б відкрити файл hosts з можливістю його редагування Вам необхідно наступне:

 1. Зайти C: \ windows.
 2. Знайти файл notepad (блокнот).
 3. Відкрити Блокнот (ім'я файлу notepad) від імені Адміністратора.

Натискаємо на блокнот (notepad) правою кнопкою миші і вибираємо запуск від імені адміністратора. Коли відкриється блокнот, тиснемо «Файл» - «Відкрити файл». Переходимо в папку C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc і натискаємо на файл hosts (подвійним клацанням лівої миші) або в рядку файл дописуємо вручну hosts.

Чи не відкривається HOSTS

Якщо при відкриття hosts з'явиться вікно «Вибір програми», то Вам потрібно вибрати в списку програму Блокнот і натиснути кнопку «ОК».

Вибір програми в Windows XP, нижче для прикладу наведено скріншот.

Вибір програми в Windows XP, нижче для прикладу наведено скріншот

Вибір програми в Windows Vista і Windows 7, нижче для прикладу наведено скріншот.

Вибір програми в Windows Vista і Windows 7, нижче для прикладу наведено скріншот

Можна відкрити hosts також, правою кнопкою миші на файл hosts і вибрати «Відкрити за допомогою» і вибрати Блокнот.

Видаляємо непотрібні рядки в hosts (залишки вірусу)

Файл hosts повинен мати приблизно такий зміст:

# © Корпорація Майкрософт (Microsoft Corp.), 1993-1999

# Це зразок файлу HOSTS, що використовується Microsoft TCP / IP для Windows.

# Цей файл містить зіставлення IP-адрес іменам вузлів.

# Кожен елемент повинен розташовуватися в окремому рядку. IP-адреса має

# Перебувати у першому стовпці, за ним має слідувати відповідне ім'я.

# IP-адресу та ім'я вузла повинні розділятися хоча б одним пропуском.

# Крім того, в деяких рядках можуть бути вставлені коментарі

# (Такі, як цей рядок), вони повинні слідувати за ім'ям вузла і відокремлюватися

# Від нього символом '#'.

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # вихідний сервер

# 38.25.63.10 x.acme.com # вузол клієнта x

127.0.0.1 localhost

# - цей символ означає, що даний рядок не читається системою, нам звертати на це увагу не потрібно. Звертати увагу потрібно на рядки, де немає цього символу. В даному прикладі у нас є рядок тільки 127.0.0.1 localhost. Якщо у файлі є рядки vkontakte.ru, durov.ru або odnoklassniki.ru, то сміливо видаляємо їх, цим Ви не причина ніякої шкоди для своєї системи.

При перевірці зайвих рядків будьте уважні, перевірте весь документ до кінця. Ви повинні зрозуміти, що має залишитися тільки 127.0.0.1 localhost. Після видалення не потрібних рядків зберігаємо файл блокнота в ту ж папку де він був C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc. Натискаємо на закрити блокнот і підтверджуємо свої наміри зберегти файл «OK».

Файл hosts не повинен мати розширення hosts.txt, він повинен бути просто hosts. Також можливо, що Ви не можете відкрити файл hosts через вірус, який блокує цю дію. Щоб обійти вірус потрібно перевантажити систему, під час перезавантаження натискати кнопку F8. На екрані з'явиться вибір завантаження. Вибираємо стрілками «Безпечний режим».

Якщо не виходить зайти в безпечний режим, то читайте статтю « Як зайти в безпечний режим ».

Коли завантажиться система, переходимо C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc, відкриваємо hosts і прибираємо зайві рядки, дивимося інструкцію Вище. Іноді видалення всього файлу hosts також може допомогти, але це дуже рідко. Робимо перезавантаження комп'ютера. Заходимо на сайт в контакте.ru. Якщо зайти не виходить, то копаємо проблему далі.

Чи не працює в контатке.ru навіть після видалення hosts

Будемо шукати файли vkontakte.exe і svc.exe:

Пуск -> Пошук -> Файли і папки -> ставимо галочку Мій комп'ютер.

Файл для пошуку вказуємо vkontakte.exe і видаляємо його. Потім так само шукаємо файл svc.exe і видаляємо його. Перевантажуємо комп'ютер.

Після того як перезавантажили, пробуємо зайти на сайти відкрити сторінки, дивимося працездатність сайту на своєму комп'ютері. Якщо все вдало користуємося 2 хвилини і робимо перезавантаження.

Що робити якщо не заходить в контакт? Що робити якщо все одно не працює вище сказане?

1. Нагадую треба перевірити безкоштовним антивірусом Ваш комп'ютер, ось посилання для скачування Даний антивірус без установки і не вимагає ліцензії.

2. Можливі треба почистити кеш. Пуск -> Виконати -> вводимо cmd -> Відкриється вікно (чорного кольору), потрібно набрати ipconfig / flushdns, натискаємо Enter і робимо перезавантаження.

Також можна використовуватися програму CCleaner. Програма безкоштовна, вимагає установки на комп'ютер. Посилання на програму CCleaner http://www.piriform.com/ccleaner.

3. Коли ви відкриваєте hosts, то є ймовірність, що відкриваєте не той файл. Якщо сказати точніше, то hosts, який Ви відкриваєте насправді частина вірусу, а справжній просто прихований. Щоб видалити непотрібні рядки, спочатку необхідно активувати показ прихованих фалів. Переходимо Пуск -> Панель управління -> Оформлення -> Параметри папок -> Показ прихованих файлів і папок -> активуйте «Показувати приховані файли», знаходиться в самому низу. Переходимо сюди C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts дивимося, якщо є два файли hosts, то відкриваємо їх, файл, який містить зайві рядки, видаляємо його. Або видаляємо обидва файли hosts і перезавантажуємо систему.

Для користувачів Windows 7 можна буде видалити hotst, для цього вам треба:

 • Відкрити Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> Запустити Командний рядок від імені Адміністратора (права клавіша миші «Запустити від імені Адміністратора»).
 • У вікні, яке у Вас з'явиться, пишемо: net user Адміністратор / active: yes.
 • Потім вийдіть з вашого користувача, з'явиться новий обліковий запис з ім'ям Адміністратор. Переходимо сюди C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts і видаляємо непотрібний нам файл hosts.
 • Щоб відключити обліковий запис Адміністратор введіть net user Адміністратор / active: no.

4. Якщо Ви думаєте, що Вас дійсно заблокував провайдер, то Ви можете перевірити легко у себе вдома. Для цього Вам знадобиться сайт анонімайзер. Ви легко можете знайти такий сайт через будь-який пошуковик, набравши «анонімайзер». Вводите свій сайт і користуйтеся. Є також мінус в цьому дій: творець сайту Анонімайзера може бути поганою людиною і хоче вкрасти Ваші паролі.

5. Спробуйте інший браузер. може Ваш браузер був також заражений вірусом або не вилучено з кешу браузера. Просто встановіть інший браузер: Mozilla Firefox, Opera або Ghrome.

Як тільки зайшли в контакт.ru змініть пароль! Це потрібно зробити з метою вашої безпеки.

Корисним буде зробити чистку вашого реєстру, для цього прочитайте статтю на моєму блозі: « Програма для видалення тимчасових файлів і очищення реєстру ».

Якщо в коментарях будуть питання на які є відповіді в статті, то вони будуть віддалятися (сторінка стала довга). Читайте уважно статтю! На сьогодні все. До скорої зустрічі!

У цьому відео можете подивитися, чому не заходить в контакт:

У контакт не заходить; що робити і чому

Якщо уважно прочитаєте цю статтю, то Ви 99% ввійдете в контакт і будете спілкуватися зі своїми друзями. З кожним днем ​​в інтернеті почастішали випадки, коли користувачі не можуть відкрити сайт в контакте.ru не дивлячись на те, що інші сайти працюють стабільно і завжди відкриваються. Чому це відбувається і як відновити роботу сайту? Відповідь на це питання очевидна: Ваш комп'ютер був заражений вірусом «троян», який заблокував доступ на сайт Вконтакте.ru.

Увага! Сьогодні 27 липня 2014 року сайт ВКонтакте недоступний внаслідок аварії в одному з дата-центрів ВКонтакте в Санкт-Петербурзі, викликаної безпрецедентною спекою.

При реєстрації в контакте.ru Відправляти СМС не треба! Це черговий розлучення вірусу Вас на гроші. При такому випадки закрийте вікно реєстрації і прийміть заходи по видаленню вірусу.

Відразу хочу сказати, що на блозі є стаття, в якій розповідаю про способи, яких немає в цій статті. Спочатку прочитайте цю, якщо у вас не вийде зайти Вконтакт, тоді читайте « Не можу увійти в однокласники, що робити? ».

Перед усіма діями або рекомендаціями називайте як хочете, вам треба перевірити ваш комп'ютер на віруси. Для цього скористайтеся безкоштовною програмою від Касперського. Якщо не допомогла програми вище, то скачайте ось цю, вона створена саме для вас. Завантажити .

Якщо Вам дуже терміново потрібно потрапити в контакт, тоді в адресний рядок вводимо «93.186.225.211» - адреса контакту. Часто такий спосіб допомагає зайти в контакт.

Що робити якщо не заходить в контакт?

Як видалити вірус в контатке.ru Ви можете прочитати нижче.

Знаходимо файл hosts:

На Widows Windows XP, Windows 2003, Windows Vista і Windows 7:

C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts - тут знаходиться файл hosts

На Windows NT, 2000:

WINNT \ system32 \ drivers \ etc \ hosts - тут знаходиться файл hosts

Відкриття файлу hosts для користувачів Windows 7:

У Windows 7 простий користувач не може редагувати даний файл. Що б відкрити файл hosts з можливістю його редагування Вам необхідно наступне:

 1. Зайти C: \ windows.
 2. Знайти файл notepad (блокнот).
 3. Відкрити Блокнот (ім'я файлу notepad) від імені Адміністратора.

Натискаємо на блокнот (notepad) правою кнопкою миші і вибираємо запуск від імені адміністратора. Коли відкриється блокнот, тиснемо «Файл» - «Відкрити файл». Переходимо в папку C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc і натискаємо на файл hosts (подвійним клацанням лівої миші) або в рядку файл дописуємо вручну hosts.

Чи не відкривається HOSTS

Якщо при відкриття hosts з'явиться вікно «Вибір програми», то Вам потрібно вибрати в списку програму Блокнот і натиснути кнопку «ОК».

Вибір програми в Windows XP, нижче для прикладу наведено скріншот.

Вибір програми в Windows XP, нижче для прикладу наведено скріншот

Вибір програми в Windows Vista і Windows 7, нижче для прикладу наведено скріншот.

Вибір програми в Windows Vista і Windows 7, нижче для прикладу наведено скріншот

Можна відкрити hosts також, правою кнопкою миші на файл hosts і вибрати «Відкрити за допомогою» і вибрати Блокнот.

Видаляємо непотрібні рядки в hosts (залишки вірусу)

Файл hosts повинен мати приблизно такий зміст:

# © Корпорація Майкрософт (Microsoft Corp.), 1993-1999

# Це зразок файлу HOSTS, що використовується Microsoft TCP / IP для Windows.

# Цей файл містить зіставлення IP-адрес іменам вузлів.

# Кожен елемент повинен розташовуватися в окремому рядку. IP-адреса має

# Перебувати у першому стовпці, за ним має слідувати відповідне ім'я.

# IP-адресу та ім'я вузла повинні розділятися хоча б одним пропуском.

# Крім того, в деяких рядках можуть бути вставлені коментарі

# (Такі, як цей рядок), вони повинні слідувати за ім'ям вузла і відокремлюватися

# Від нього символом '#'.

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # вихідний сервер

# 38.25.63.10 x.acme.com # вузол клієнта x

127.0.0.1 localhost

# - цей символ означає, що даний рядок не читається системою, нам звертати на це увагу не потрібно. Звертати увагу потрібно на рядки, де немає цього символу. В даному прикладі у нас є рядок тільки 127.0.0.1 localhost. Якщо у файлі є рядки vkontakte.ru, durov.ru або odnoklassniki.ru, то сміливо видаляємо їх, цим Ви не причина ніякої шкоди для своєї системи.

При перевірці зайвих рядків будьте уважні, перевірте весь документ до кінця. Ви повинні зрозуміти, що має залишитися тільки 127.0.0.1 localhost. Після видалення не потрібних рядків зберігаємо файл блокнота в ту ж папку де він був C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc. Натискаємо на закрити блокнот і підтверджуємо свої наміри зберегти файл «OK».

Файл hosts не повинен мати розширення hosts.txt, він повинен бути просто hosts. Також можливо, що Ви не можете відкрити файл hosts через вірус, який блокує цю дію. Щоб обійти вірус потрібно перевантажити систему, під час перезавантаження натискати кнопку F8. На екрані з'явиться вибір завантаження. Вибираємо стрілками «Безпечний режим».

Якщо не виходить зайти в безпечний режим, то читайте статтю « Як зайти в безпечний режим ».

Коли завантажиться система, переходимо C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc, відкриваємо hosts і прибираємо зайві рядки, дивимося інструкцію Вище. Іноді видалення всього файлу hosts також може допомогти, але це дуже рідко. Робимо перезавантаження комп'ютера. Заходимо на сайт в контакте.ru. Якщо зайти не виходить, то копаємо проблему далі.

Чи не працює в контатке.ru навіть після видалення hosts

Будемо шукати файли vkontakte.exe і svc.exe:

Пуск -> Пошук -> Файли і папки -> ставимо галочку Мій комп'ютер.

Файл для пошуку вказуємо vkontakte.exe і видаляємо його. Потім так само шукаємо файл svc.exe і видаляємо його. Перевантажуємо комп'ютер.

Після того як перезавантажили, пробуємо зайти на сайти відкрити сторінки, дивимося працездатність сайту на своєму комп'ютері. Якщо все вдало користуємося 2 хвилини і робимо перезавантаження.

Що робити якщо не заходить в контакт? Що робити якщо все одно не працює вище сказане?

1. Нагадую треба перевірити безкоштовним антивірусом Ваш комп'ютер, ось посилання для скачування Даний антивірус без установки і не вимагає ліцензії.

2. Можливі треба почистити кеш. Пуск -> Виконати -> вводимо cmd -> Відкриється вікно (чорного кольору), потрібно набрати ipconfig / flushdns, натискаємо Enter і робимо перезавантаження.

Також можна використовуватися програму CCleaner. Програма безкоштовна, вимагає установки на комп'ютер. Посилання на програму CCleaner http://www.piriform.com/ccleaner.

3. Коли ви відкриваєте hosts, то є ймовірність, що відкриваєте не той файл. Якщо сказати точніше, то hosts, який Ви відкриваєте насправді частина вірусу, а справжній просто прихований. Щоб видалити непотрібні рядки, спочатку необхідно активувати показ прихованих фалів. Переходимо Пуск -> Панель управління -> Оформлення -> Параметри папок -> Показ прихованих файлів і папок -> активуйте «Показувати приховані файли», знаходиться в самому низу. Переходимо сюди C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts дивимося, якщо є два файли hosts, то відкриваємо їх, файл, який містить зайві рядки, видаляємо його. Або видаляємо обидва файли hosts і перезавантажуємо систему.

Для користувачів Windows 7 можна буде видалити hotst, для цього вам треба:

 • Відкрити Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> Запустити Командний рядок від імені Адміністратора (права клавіша миші «Запустити від імені Адміністратора»).
 • У вікні, яке у Вас з'явиться, пишемо: net user Адміністратор / active: yes.
 • Потім вийдіть з вашого користувача, з'явиться новий обліковий запис з ім'ям Адміністратор. Переходимо сюди C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts і видаляємо непотрібний нам файл hosts.
 • Щоб відключити обліковий запис Адміністратор введіть net user Адміністратор / active: no.

4. Якщо Ви думаєте, що Вас дійсно заблокував провайдер, то Ви можете перевірити легко у себе вдома. Для цього Вам знадобиться сайт анонімайзер. Ви легко можете знайти такий сайт через будь-який пошуковик, набравши «анонімайзер». Вводите свій сайт і користуйтеся. Є також мінус в цьому дій: творець сайту Анонімайзера може бути поганою людиною і хоче вкрасти Ваші паролі.

5. Спробуйте інший браузер. може Ваш браузер був також заражений вірусом або не вилучено з кешу браузера. Просто встановіть інший браузер: Mozilla Firefox, Opera або Ghrome.

Як тільки зайшли в контакт.ru змініть пароль! Це потрібно зробити з метою вашої безпеки.

Корисним буде зробити чистку вашого реєстру, для цього прочитайте статтю на моєму блозі: « Програма для видалення тимчасових файлів і очищення реєстру ».

Якщо в коментарях будуть питання на які є відповіді в статті, то вони будуть віддалятися (сторінка стала довга). Читайте уважно статтю! На сьогодні все. До скорої зустрічі!

У цьому відео можете подивитися, чому не заходить в контакт:

Чому це відбувається і як відновити роботу сайту?
Що робити якщо не заходить в контакт?
Що робити якщо не заходить в контакт?
Що робити якщо все одно не працює вище сказане?
Чому це відбувається і як відновити роботу сайту?
Що робити якщо не заходить в контакт?
Що робити якщо не заходить в контакт?
Що робити якщо все одно не працює вище сказане?
Чому це відбувається і як відновити роботу сайту?
Що робити якщо не заходить в контакт?