Донецкий техникум промышленной автоматики

У Москві в Українському культурному центрі зірвали показ фільму про Голодомор

У Москві зірвали показ фільму про Голодомор. telegraf.com.ua

У Москві в Українському культурному центрі зірвали показ фільму про Голодомор https://cdn.segodnya.ua/img/article/7739/88_main_new.1480213503.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7739/88_tn. 1480213503.jpg 2016-11-27T06: 36: 33 + 02: 00 Світ Перед початком показу фільму "Голод-33" протестуючі розклали біля входу в Український культурний центр в Москві кістки і свинячу голову, і плакат "Міф голодомору - брехня і танці на кістках "

26 листопада в Москві перед Українським культурним центром пройшла акція протесту через що відзначається в Україні річниці Голодомору, передають " РІА Новини ". За даними агентства, участь в акції взяли близько двох десятків громадян на чолі з муніципальним депутатом району Якиманка Дмитром Захаровим.

Також учасники акції зірвали показ фільму "Голод-33", який повинен був пройти в Українському центрі, назвавши його "русофобським". Перед початком показу протестувальники розклали під українським прапором біля входу в центр кістки і свинячу голову, і плакат "Міф Голодомору - брехня і танці на кістках". Поліція в дії учасників акції не втручалася.
Нагадаємо, 26 листопада в Україні відзначають День пам'яті жертв Голодоморів.
Наймасовішим був Голодомор 1932-1933 років. В Україні він розцінюється як акт геноциду українського народу, здійснений керівництвом ВКП (б) і урядом СРСР шляхом організації штучного масового голоду, який призвів до багатомільйонних людських жертв у сільській місцевості на території Української РСР. За словами голови Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича, 81% українців вважають Голодомор геноцидом.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку