Донецкий техникум промышленной автоматики

У Києві обрали Міс і Містера України серед глухих

За звання глухих Міс і Містер світу цього літа в Чехії боротися Марія Зубкова з Херсона і полтавчанин Роман Стрийський

У Києві обрали Міс і Містера України серед глухих https://cdn.segodnya.ua/img/article/9252/83_main_new.1488794544.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/9252/83_tn.1488794544. jpg 2017-03-06T12: 02: 06 + 02: 00 Україна Українці з проблемами слуху не раз підкорювали світову сцену

Вони співають на мові жестів і танцюють під ритми вібрації. Але оплесків не чують. Вони їх бачать! У столиці обирали Міс та Містера України серед глухих. Хто представлятиме країну вже на світовій арені?

У гримерці суєта. Лічені хвилини до виходу на сцену. Все як на звичайному конкурсі краси. Відмінність одна - за лаштунками незвично тихо. Це - змагання для глухих.

"Конкуренти дуже серйозні. Але, звичайно, розраховую на перемогу", - говорить Роман Стрийський, учасник конкурсу краси для глухих.

Шість хлопців, стільки ж дівчат. Вони борються за честь представляти Україну на світовому конкурсі краси серед глухих.

"Хвилююся, але потрібно бути сміливою. Головне, щоб були емоції і настрій", - говорить Юлія Воронцова, учасниця конкурсу краси для глухих.

На сцені - дефіле у вечірніх нарядах. Але оплесків не чути. Їх видно! Родзинка конкурсу - творчі номери. Танцюють, не чуючи музики. Пісні співають жестами.

Українці з проблемами слуху не раз підкорювали світову сцену. 2015 рік. Наталя Білан із Запоріжжя стає Міс Світу серед глухих. Одеситку Діану Ковтун визнають першою красунею в 2009-му. У минулому році українка стала Міс Європи. Сьогодні Олена Новохатська вручатиме корони переможцям. Своєю історією надихає інших.

"Як закінчу навчання в Україні, планую вступити в Канадську модельну академію. Хочу бути візажистом", - говорить Олена Новохатська, Міс Європи серед глухих-2016.

Вибирають переможців не глядачі. У журі - актори, моделі і навіть депутати. Олег Ляшко на такому змаганні не вперше.

"Дуже важливо проводити такі конкурси, щоб ці люди не були наодинці зі своїми проблемами, і дуже важливо, щоб була підтримка на рівні держави у вирішенні їх проблем. Тому що по відношенню держави до таких людей визначається рівень розвитку держави", - зазначив Олег Ляшко , народний депутат, лідер фракції "Радикальна партія".

Дефіле, і журі робить свій вибір. За звання глухих Міс і Містер світу цього літа в Чехії боротися Марія Зубкова з Херсона і полтавчанин Роман Стрийський.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Хто представлятиме країну вже на світовій арені?