Донецкий техникум промышленной автоматики

У Татарстані заробив Автоплатеж штрафів ГИБДД зі знижкою

13.04.2016

На порталі держпослуг Татарстану з'явилася функція Автоплатеж штрафів ГИБДД, оплати послуг ЖКГ і поповнення шкільних карт. Причому оплата штрафів зможе проходити відразу зі знижкою в 50%.

Сьогодні на прес-конференції міністр інформатизації і зв'язку РТ Роман Шайхутдинов розповів про запуск нової функції автоматичного платежу на порталі державних і муніципальних послуг Татарстану. Поки списання коштів з прив'язаною карти може проходити тільки при оплаті штрафів на порушення ПДР, оплати житлово-комунального господарства і при поповненні шкільних карт для оплати харчування.

Поки списання коштів з прив'язаною карти може проходити тільки при оплаті штрафів на порушення ПДР, оплати житлово-комунального господарства і при поповненні шкільних карт для оплати харчування

Варто відмітити, що знижка в 50%, яка дається при оплаті штрафів ГИБДД протягом перших 20 днів після винесення протоколу, може не спрацювати. Справа в тому, що федеральний інформаційний центр, що дає порталу дані бази ГИБДД, не завжди вчасно її постачає. За словами Шайхутдинова, часовий лаг пов'язаний з початком функціонування цієї системи на федеральному рівні, але поступово він зійде нанівець. Тому в мінзв'язку рекомендують поки налаштувати відстрочку проведення Автоплатеж на 3 дні. В такому випадку громадяни зможуть бути впевнені, що штраф буде сплачено вчасно, поки знижка ще діє.

Шайхутдинов зазначив, що кількість зареєстрованих особистих кабінетів збільшилася до понад 1,5 мільйона. А кількість платежів за рік досягла 6 млн. Штук. Міністр зазначив, що вперше оплата послуг ЖКГ вийшла на перше місце за популярністю на порталі. На неї припадає 25% всіх платежів. Слідом йде оплата послуг зв'язку (24%), штрафи ГИБДД (20%).


Натисніть на фото для збільшення (фото: uslugi.tatarstan.ru/gibdd )

Фотографії: «БІЗНЕС Online»