Донецкий техникум промышленной автоматики

У Львові двірників змушують безкоштовно прибирати за Свідками Єгови

Працівники ЛКП запевняють, що їх не вважають за людей. Фото: & nbsp; 1sev.tv

У Львові двірників змушують безкоштовно прибирати за Свідками Єгови https://cdn.segodnya.ua/img/article/4488/22_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4488/22_tn.jpg 2013-07 -18T11: 46: 03 + 03: 00 Захід за миття 1 кв.м плитки в під'їзді двірникам платять 40 коп., а за прибирання 1 кв.м на вулиці - 26 коп

Сьогодні, 18 липня, під стінами Львівської міської ради працівники ЛКП пікетують депутатів з вимогою підняти їм заробітну плату і припинити безкоштовну експлуатацію двірників.

Як розповів виданню "Гал-інфо" працівник ЛКП, за миття 1 кв.м плитки в під'їзді їм платять 40 коп., а за прибирання 1 кв.м на вулиці - 26 коп. Взимку за прибирання вулиці тариф не збільшують. Крім того, вони повинні прибирають ще й підвали і горища, за прибирання яких взагалі ніхто не платить.

"Ми працюємо як різноробочі. Так, на Чорновола та Варшавської чекала перевірка, нас змусили там прибирати вулиці, робити розмітку, хоча це не наші зобов'язання", - розповіла одна з пікетників.

Ще одна жінка-двірник розповіла виданню, що їх возять прибирати на стадіони після масових заходів.

"Хтось бере за це гроші , А ми повинні прибирати. Коли на "Арені Львів "Був з'їзд Свідків Єгови, нас привезли туди, і ми були там цілий день, до 16.00 без їжі і води. Вже потім нам принесли яблука. Після цього ми ще й повинні були самостійно добиратися до Львова", - розповіла жінка.

Працівники ЛКП переконані, що їх не вважають за людей. "Молоді приходять і відразу йдуть, хто ж захоче в таких умовах працювати?", - каже жінка.

Також двірники відзначили, що їх зарплата в місяць становить орієнтовно 980 грн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Quot;Молоді приходять і відразу йдуть, хто ж захоче в таких умовах працювати?