Донецкий техникум промышленной автоматики

У Москві пройде благодійний ярмарок «Благомаркет»

 1. Наталя Вороніцин, організатор «Благомаркета»: «Ідея організувати ярмарок виникла зовсім спонтанно....

На другому поверсі шоурума «Оригінал» 28 і 29 травня відбудеться «  Благомаркет  »- ярмарок на допомогу благодійному фонду«  живий  »

На другому поверсі шоурума «Оригінал» 28 і 29 травня відбудеться « Благомаркет »- ярмарок на допомогу благодійному фонду« живий ». Свій одяг і предмети інтер'єру зі значними знижками представлять російські дизайнери і шоу-руми.

Деякі учасники ярмарки:

 • Магазин Click-Boutique - речі брендів Love Corporation, Oh, my knits !, I am, Mrs. Pomeranz, Cotton Group, Lovecorporation, Sonya Spielberg
 • Марка Inshade - речі з нових і минулих колекцій
 • Катя Мосіна - головні убори та інші аксесуари
 • Лада Калініна - літні сукні
 • Максим Шаров - сумки та аксесуари зі шкіри та замші
 • Марінф Інгрід - інтер'єрний текстиль
 • Ольга Фешина - авторські прикраси
 • Світлана Тегін - аксесуари та речі з кашеміру
 • Юлія Калманович - вечірні та повсякденні речі
 • Марка Savage - легка і верхня літній одяг за зниженими цінами

також заздалегідь зареєструвалися учасники зможуть продати речі з власного гардеробу. Товари розподілять на три цінові категорії: від 500 рублів, від 1000 рублів, від 2000 рублів залежно від того, дизайнерські це речі чи ні. В організації ярмарку взяли участь московські видавництва і журнали: Independent Media Sanoma Magazines, Conde Nast, «Афіша», «Коммерсант», Harper's Bazaar, «Большой город» і Esquire.

Фонд допомоги дорослим «Живий» був створений в 2010 році. Організація збирає кошти на лікування і відновлення тяжкохворих людей. «Блогомаркет» створений Наталією Вороніцин, їй фонд «Живий» допоміг особисто: Наталія багато років співпрацювала з журналами як фоторедактор, штатний фотограф і фрілансер, але розсіяний склероз прикував її до ліжка.

«Блогомаркет» створений Наталією Вороніцин, їй фонд «Живий» допоміг особисто: Наталія багато років співпрацювала з журналами як фоторедактор, штатний фотограф і фрілансер, але розсіяний склероз прикував її до ліжка

Наталя Вороніцин, організатор «Благомаркета»: «Ідея організувати ярмарок виникла зовсім спонтанно. Коли я захворіла, у мене накопичилося багато красивих дизайнерських речей. Мені захотілося їх віддати кому-небудь. Я сказала якось про це своїм друзям, вони ідею підтримали, ми вирішили зробити цілу ярмарок, та ще й запросити дизайнерів. Я сподіваюся, що "Благомаркет" приверне увагу до фонду "Живий", який так активно допомагає потрапили в біду людям ».

Я сподіваюся, що Благомаркет приверне увагу до фонду Живий, який так активно допомагає потрапили в біду людям »

«Благомаркет»
Галерея-шоурум «Оригінал»
Москва, Хохловскій пров., 7, 2-й поверх
28 і 29 травня, 11:00 - 19:00
Подія на Look At Me