Донецкий техникум промышленной автоматики

У МТС новий тариф з абсолютно безлімітним інтернетом

Тариф з щодобового платою 12,9 рубля включає цілодобово безлімітний мобільний інтернет, безлімітні дзвінки на МТС домашнього регіону і Росії, і можливість користуватися тарифом по всій країні на тих же умовах, що і вдома.

У МТС найбільша і найякісніша мережу мобільного інтернету, тому ми можемо запропонувати нашим абонентам «навантажувати» її по повній, качати фільми і інший важкий контент без загрози для якості з'єднання. Ми бачимо безперервне зростання популярності мобільного інтернету, практично половина користувачів в нашій базі вже користується смартфонами. Ми очікуємо, що новий тариф з абсолютно безлімітним інтернетом і пакетами дзвінків і SMS буде дуже затребуваний,

- каже директор з маркетингу масового ринку МТС В'ячеслав Миколаїв.

Основні параметри нового тарифу «Smart Безлімітіще»:

- Цілодобово безлімітний мобільний інтернет.

- 200 хвилин на місяць безкоштовних дзвінків на телефони будь-яких операторів стільникового зв'язку і міські номери домашнього регіону, а також на номери МТС Росії, витрачати які абонент може в домашньому регіоні і в поїздках по країні.

- Безлімітні дзвінки на телефони МТС Росії після вичерпання 200 хвилин.

- 200 безкоштовних SMS на номери будь-яких операторів домашнього регіону, в тому числі, в поїздках по Росії; низька вартість за повідомлення після вичерпання пакета - 1,5 рубля.

- Щодобова плата 12,9 рубля.

Параметри тарифу вказані для користувачів Омська і Омської області. Підключитися на тарифний план можна в будь-якому з понад 5000 салонів МТС по всій Росії або онлайн - shop.mts.ru. Діючі абоненти можуть перейти на новий тарифний план за допомогою USSD-запиту: * 111 * 3888 # (виклик). Також змінити тарифний план можливо в інтернет-помічника. Перехід на тариф безкоштовний, стягується плата за перший місяць використання тарифного плану.

Порівняння тарифних планів з безлімітним інтернет-трафіком.

МТС - єдиний оператор серед конкурентів, що надає тарифний план з безлімітним інтернет-трафіком з подобової оплатою: плата стягується тільки за дні, коли користуєшся смартфоном. Абонентська плата в перший місяць становить всього 12,9 рубля на добу і за умови щоденного використання мобільного телефону не перевищує 400 рублів на місяць.

Аналогічну пропозицію - тарифний план Білайн «Все за 500» * з постоплатним способом розрахунку - вище за вартістю нового тарифу від МТС на 25%. Крім цього, абоненту Білайну необхідно внести обов'язковий гарантійний внесок в розмірі 500 рублів, який можна використовувати не раніше, ніж через 4 місяці. Постоплатная схема розрахунків також має ряд обмежень: по-перше, оформити підключення можна тільки при особистому візиті в офіс, по-друге - існує ризик неконтрольованого догляду «в мінус».

Абонентська плата на тарифному плані з безлімітним інтернетом від Yota ** також перевищує вартість користування тарифом Smart Безлімітіще і становить від 440 до 490 рублів на місяць в залежності від підключення пакета з безлімітними смс-повідомленнями. Обидва оператора надають в рамках тарифів безлімітні безкоштовні дзвінки всередині мережі, однак абоненти на тарифному плані Smart Безлімітіще можуть безкоштовно і без обмежень здійснювати дзвінки на номери понад 77 мільйонів абонентів МТС по всій країні; можливості абонентів Yota дзвонити без обмежень на номери оператора обмежені кількістю користувачів, яких значно менше.

На відміну від конкурентів, МТС пропонує абсолютно необмежену швидкість і обсяг інтернет-трафіку для абонентів нового тарифного плану Smart Безлімітіще. Так, швидкість інтернету при роздачі Wi-Fi з сім-карти з тарифним планом Yota обмежується до 128 Кбіт / c, а роздача Wi-Fi з телефону на тарифі «Все за 500» від Білайн не входить в безлімітний трафік і оплачується додатково: 50 рублів на годину або 150 рублів на добу.

Мегафон і Теле2 не пропонують тарифні плани з безлімітним інтернетом.

Переваги тарифного плану Smart Безлімітіще:

- подобова мінімальна абонентська плата серед конкурентів;

- необмежена швидкість і обсяг інтернет-трафіку;

- краща якість мережі і найшвидше з'єднання: кращий дозвон, найменше обривів, висока швидкість інтернету згідно дослідження Роскомнадзора ***;

- підтримка технології HD-voice на всій мережі МТС, що забезпечує високу якість голосових сервісів навіть в самих гучних місцях.

- підтримка технології HD-voice на всій мережі МТС, що забезпечує високу якість голосових сервісів навіть в самих гучних місцях

* Білайн

** Yota

*** Дані засновані дослідженні Роскомнадзора № 77-2016-002 / В від "10" березня 2016 р, доповідь Роскомнадзора про аналіз використання радіочастот доступний на сайті rkn.gov.ru

ru