Донецкий техникум промышленной автоматики

У Москві другий день протестують проти пенсійної реформи (фото, відео)

Акцію організувала Лібертаріанська партія і підтримав Олексій Навальний. Акцію організувала Лібертаріанська партія і підтримав Олексій Навальний

Ілюстрація REUTERS

У Москві на проспекті Академіка Сахарова проходить мітинг «проти підвищення пенсійного віку і податкового грабежу». Організатором мітингу є Лібертаріанська партія Росії, акція узгоджена з владою.

Читайте також Білий дім: Трамп готовий приїхати до Путіна в Москву, як тільки отримає запрошення

За даними проекту «Білий лічильник», який займається підрахунком людей на мітингах, на територію проведення мітингу через рамки пройшло 5000 учасників, передають «Ведомости» .

На мітингу присутній політик Олексій Навальний . Він не є організатором мітингу, але анонсував акцію в соціальних мережах. «29 липня пройде мітинг проти пенсійної реформи і податкового грабежу. Слово "реформа" тут, звичайно, треба брати в лапки. Єдина мета підвищення пенсійного віку - тупо заплатити пенсіонерам менше грошей. Але ж і декларують: зараз платимо стільки-то трильйонів, а після "реформи" платитимемо на трильйон менше. Куди піде "зекономлений" трильйон, ви і самі знаєте. Тому приходьте », - написав Навальний 27 липня в Telegram.

Як повідомила Лібертаріанська партія в соціальних мережах, мітинг проти пенсійної реформи і підвищення ПДВ в неділю проходить не тільки в Москві. Заявку на проведення акції організатори подавали в 21 місті, дозволили мітинг тільки влада столиці. Ще в трьох містах - Ярославлі, Кемерові і Рибінську - мітинги пройдуть в гайд-парки, де за законом акції узгоджувати не потрібно.

У суботу в багатьох містах Росії пройшли акції проти пенсійної реформи, організовані КПРФ і низкою громадських рухів і організацій. Мітинги проходили в Санкт-Петербурзі, Барнаулі, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Самарі та інших містах. Заходи проходили під гаслом «Не допустимо соціальний терор влади проти власного народу!».

У Москві ходу і мітинг проти пенсійної реформи проходили на проспекті Сахарова. Як повідомив, лідер КПРФ Геннадій Зюганов на мітинг приїхали делегації з 15 регіонів. Московський главк МВС нарахував 6500 учасників.

Лібертаріанська партія не перший раз проводить масовий мітинг в Москві: в квітні її акція проти блокування Telegram , Також проти Роскомнадзора і цензури, яка проходила на проспекті Сахарова, зібрала більше 12 000 чоловік. Акція була узгоджена з владою, однак організатори заявляли до 5000 учасників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter