Донецкий техникум промышленной автоматики

Творці шоу Цирку дю Солей "Кооza"

Творці шоу Цирку дю Солей "Кооza"

Гі Лаліберте Гі Лаліберте

Засновник і креативний директор Цирку дю Солей, Гі Лаліберте, народився в 1959 році в Квебеку. З невеликою групою однодумців він заснував першу отримала міжнародне визнання Квебекський компанію, не боявся мріяти і йти до наміченої мети, не боявся працювати, плекав таланти вуличних артистів Бе-Сен-Поля, що в результаті призвело до появи в 1984 році Цирку Сонця. Гі Лаліберте першим сформував гармонійну єдність жанрів, завдяки яким прославився цей унікальний цирк, вніс значний вклад в розвиток циркового мистецтва зокрема і живого уявлення в цілому, звівши його в ранг колосального художнього досягнення. Багато в чому завдяки таланту і наполегливості Гі Лаліберте Cirque du Soleil є саме тим, чим є - то є найбільшою компанією, відомою на весь світ.

Девід Шайнер Девід Шайнер

Девід Шайнер - уродженець Бостона, режисер шоу Kooza, професійний артист клоунади. Незважаючи на те, що Девід любить смішити людей, він дуже серйозно ставиться до цього виду мистецтва. За словами Девіда ШАЙНЕР, клоун - це персонаж, який нагадує кожному з нас про ті сторони нашої особистості, які не хочеться виносити на загальний огляд. Це складна роль, і кожен клоун, як стверджує Шайнер, мріє відшукати сенс у житті, кожен клоун в душі філософ. Свою кар'єру Девід починав у Франції як мім, а в 1984 році взяв участь у відомому фестивалі Cirque de Demain, що відкрило талановитому артисту шлях до співпраці зі знаменитими цирковими трупами, в тому числі німецьким «Ронкаллі». У 1990 році ШАЙНЕР вперше довелося працювати в Cirque du Soleil, і його приголомшливі, ні на що не схожі номери запам'яталися і полюбилися глядачам.

Серж Руа Серж Руа

Серж Руа, творчий директор шоу Cirque du Soleil Kooza народився в Монреалі в 1957 році. У дитинстві займався музикою, потім присвятив себе театральному мистецтву. Опинившись в суспільстві Бе-Сен-Поля, познайомився з Гі Лаліберте і Жілем Сен-Круа, творцями Cirque du Soleil. Спочатку був стейдж-менеджером, тур-менеджером, артистичним координатором. З 2005 року Серж Руа - творчий директор Kooza. Відмінна риса характеру Сержа, яку він активно проявляє у своїй роботі - це дивовижне вміння надихати усіх навколо, згуртовувати колектив, об'єднувати загальними цілями, створювати місток між мрією і практикою. За словами Сержа, для нього найважливіше в роботі творчого директора - це можливість приємно проводити час в компанії однодумців, а також можливість самовиражатися за професійне та особисте точки зору.

Стефан Руа Стефан Руа

Декоратор і сценограф шоу Cirque du Soleil Kooza Стефан Руа починав свій кар'єрний шлях у знаменитої компанії з шоу Dralion , Потім його проектами стали програми Zumanity, Zarkana , Varekai, Kooza. Також Стефан Руа є одним з трьох творчих співробітників штаб-квартири Цирку дю Солей, офіційно вирішують завдання формування оптимального формату взаємодії між головними музеями природничих наук Монреаля, поставлені перед ними Асоціацією Музеїв Природних Наук. Наприклад, в послужному списку Стефана - декоратор на виставці Монреальського Музею образотворчих мистецтв. Володіє численними преміями та нагородами, в тому числі що присуджується Асоціацією Театральних Критиків Квебека премією «Відкриття року - 1989, премією за кращу сценографічну роботу (1990).

Марі-Шанталь Вейенкур Марі-Шанталь Вейенкур

Художник по костюмах шоу Kooza, що прикрашає репертуар Cirque du Soleil, Марі-Шанталь Вейнекур, народилася в місті Сет-Іль (Квебек) в 1967 році. Багаторазова номінантка різних престижних премій за роботу над фільмом «Але». Останні 20 років Марі створює костюми для безлічі відомих танцювальних колективів, театральних вистав, для кіноіндустрії, оперного мистецтва. Спеціалізація Марі - сценографія. З 1989 року почалася співпраця з актором, сценаристом і режисером Робером Лепажем, Марі створювала костюми для більшості його проектів, в тому числі «Сім приток річки Ота», «Зворотний бік місяця», «Геометрія чудес».

Жан-Франсуа Коте Жан-Франсуа Коте

Жан-Франсуа Коте - композитор, який співпрацює з Цирком дю Солей, відома фігура в музичній індустрії Лос-Анджелеса. Жан-Франсуа працював з відомими виконавцями Квебека. Прославився майстерням інтеграцією електронної музики і модних музичних течій, що в результаті дає абсолютно нові музичні форми. Своє покликання знайшов в 16-річному віці, коли вперше почав грати в складі рок- і соул-груп Монреаля на клавішних, створюючи власний стиль. Через багато років Жан-Франсуа познайомився з Бенуа Ютрасом, композитором Cirque du Soleil , А незабаром був прийнятий в трупу на посаду музичного директора шоу O і Mystere.

Кларенс Форд Кларенс Форд

Хореограф, танцюрист, кінорежисер і викладач Кларенс Форд народився в 1956 році в Торонто. Танцювальну кар'єру почав в 17 років. Основоположник власного новаторського стилю, який не побоявся додати руху з хіп-хопу та вуличного танцю в номери команди з синхронного плавання та виступи фігуристів на Олімпіаді. З Цирком дю Солей Кларенс Форд співпрацює з 1997 року - саме тоді він отримав пропозицію від Дебри Браун взяти участь в майстер-класах міжнародної штаб-квартири, поділитися своїм безцінним досвідом з трупою, яка в той час працювала над шоу La Nouba . Говорячи про шоу Kooza, Кларенс загострює увагу на тому, що хореографія цієї програми бере початок в урбаністичної поп-культурі, наповненою легкістю, пустощами, а також надихається вуличними виставами і джазовими композиціями.

Мартін Лабрек Мартін Лабрек

Мартін Лабрек - майстер по світлу, співробітник Cirque du Soleil, який працює в тому числі і над шоу Kooza. Його послужний список включає близько ста циркових і театральних вистав. Лабрек зробив колосальний внесок в успіх безлічі квебекских постановок, він є володарем великого числа нагород і премій в області світлового дизайну. Мартін створював світлове оформлення для двох грандіозних програм цирку «Елуаз» - «Кочівник» і «Дощ», а також для шоу Цирку дю Солей Viva Elvis, Corteo , Kooza. У 2009 році для 11-годинного шоу Ваджі Муавад, що проходив в Папському Палаці французького Авіньйона, саме Мартін Лабрек придумував світлові рішення. Крім цього, Мартін відомий своєю роботою над шоу Домініка Шампань Paradis Perdu, показаного в Монреалі.

Джонатан Дінс Джонатан Дінс

Один з найбільш затребуваних і знаменитих звукорежисерів музичного театру Джонатан Дінс в даний час співпрацює з Цирком дю Солей, створюючи звукове оформлення для постановок O, Saltimbanco , Zumanity, Mystere , OVO, Kooza та інших. За словами Джонатана, робота в Cirque du Soleil, що передбачає колективну творчість і постійно ускладнюються завдання - це найпотужніший стимул для саморозвитку і професійного зростання. Джонатан Дінс зазначає, що в звуковому оформленні постановок для стаціонарних майданчиків і пересувних наметів потрібно зовсім різний підхід. На думку Джонатана, принадність Великого Купола - це камерний простір, особлива атмосфера, яка зближує артистів і глядачів і дозволяє максимально залучити гостей в дію шоу.

Леон Ротенберг Леон Ротенберг

Звукорежисер Цирку дю Солей Леон Ротенберг народився в Бостоні в 1974 році. Бакалавр музики, магістр мистецтв в області звукового дизайну. Після закінчення коледжу працював в якості продакшн-інженера в артистичному співтоваристві Південної Каліфорнії і театральних виставах коледжу, потім почав отримувати запрошення в більш масштабні проекти. Наприклад, в 2003 році Леон був одним з звукорежисерів вистави «Король Лір», що відрізняє особливою складністю. Працював над експериментальними мультиплікаційними фільмами, проходив додаткове навчання по звуковому дизайну і творчому аудіровнію. Першим проектом Леона Ротенберга в Cirque du Soleil стала стаціонарна програма KA, в яку його запросили як помічника звукорежисера Джонатана Динса. Їх співпраця була продовжена в шоу Corteo і LOVE, а програма Kooza - перше шоу, в якому два працюють «на рівних» звукорежисера - Дінс і Ротенберг.

Роже Франсуа Роже Франсуа

Художник з реквізиту Роже Франсуа народився в Макаміке, Квебек, в 1963 році. Вивчав в Квебеку образотворчі мистецтва, в Йоркському університеті Торонто - скульптуру, потім зайнявся створенням реквізиту для вистав, телепроектів, кіноіндустрії. Працював в кіно як художник з реквізиту і декоратор. У 1992 році Роже Франсуа познайомився з художником по костюмах Cirque du Soleil Домініком Лем'є, і вони разом працювали над створенням програми Saltimbanco. Потім Роже отримав запрошення про співпрацю з Мішелем Кретьєн, сценографом, для створення реквізиту до постановок Mystere, Alegria . З 2003 року почалося тісну і плідну співпрацю Роже з Цирком дю Солей, а шоу Kooza - перша програма, в якій Франсуа став художником з реквізиту.

Денні Зен Денні Зен

Денні Зен - творець акробатичного обладнання і оснастки в Cirque du Soleil. У 1990 році Денні почав працювати в Цирку дю Солей як зварювальник, потім працював механіком по збірці, старшим доглядачем, техніком по установці тентів. З 1993 року Денні Зен співпрацював із Творчою Студією Цирку дю Солей в якості технічного експерта і старшого фахівця по збірці. Новаторські ідеї та проекти Денні Зена допомогли встановити високі стандарти до підготовки займаються монтажними роботами співробітників і до рівня безпеки, що має колосальне значення для таких масштабних шоу, які входять в репертуар Цирку Сонця.

Андре Симар Андре Симар

Творець акробатичних номерів для Cirque du Soleil Андре Симар народився в 1945 році в Монреалі. З Цирком дю Солей співпрацює з 1987 року. Саме під керівництвом Андре виконувані артистами під куполом цирку трюки набули особливої ​​плавність, що нагадує балетні па. Створені Андре симара номера неодноразово удостоювалися високих нагород на різних фестивалях, а також захоплених відгуків. Крім цього, Андре є засновником нових видів циркових дисциплін, доказ тому - акробатичний етюд «Повітряний шовк», дуже складний по техніці номер «Човен» з шоу «О» . Андре - автор більшої частини повітряних етюдів для вистав Цирку дю Солей.

Флоран Корне Флоран Корне

Більше 25 років візажист Флоран Корне займається мистецтвом макіяжу, постійно перебуваючи в пошуку нових способів передачі почуттів і емоцій. Флоран співпрацює з театральними та оперними виставами, музичними і танцювальними проектами. За її плечима - участь в більш ніж 200 подібних проектах. В даний час Флоран Корне викладає мистецтво макіяжу в циркових і театральних школах. Протягом декількох років співпрацювала з кіноіндустрією і ТБ, з режисерами Домініком Шампань, Сержем Денонкортом, Ваджі Муавад, Робером Лепажем і іншими. У 2000 році за фільм «Безсмертна душа» Флоран була номінована на премію Gemeaux в категорії «Кращий мейк-ап». Сьогодні співпрацює з Cirque du Soleil, зокрема, створює мейк-ап для постановки Kooza .

персонажі . шоу Kooza .