Донецкий техникум промышленной автоматики

Tumblr маркетинг: Це мертвий для електронної комерції?

Електронна торгівля є значно зростаючий сектор і присутність в Інтернеті стає все більш важливим. Як ми згадували раніше в тут , Соціальні медіа маркетингу є хорошим способом для build ваша присутність в Інтернеті і створення поінформованості про бренд. Tumblr є одним з цих платформ, і це так само добре, як інші.

З моменту свого запуску в 2007, Tumblr домоглася 550 мільйон користувачів на місяць. Платформа надає своїм користувачам з блогів, вони можуть створювати різноманітні змісту і охоплення багатьох людей. Кількість блогів є більш 280 в даний час мільйон. Кількість щоденних постів - більше 53 млн .. Вона також має рівень проникнення мобільного 78%. Це робить Tumblr дуже право джерело для ваших маркетингових заходів.

Вам не доведеться заново створити свій власний блог компанії в Tumblr. Ви повинні прийняти рішення про вашу темі і бути конкретними з вмісту. Tumblr ім'я також має бути похідною назва вашої компанії. Постарайтеся бути весело. Якщо ви продаєте товари Одяг такі сукні можна спеціалізуються на наданні їм з стильні комбінації і називати його стиль мисливець або якщо ви продаєте їжі онлайн ви можете спеціалізуватися в рецептах і називають його творча кухня. Такий підхід буде охопити більшу кількість людей і збільшить ваші акції, зворотні посилання і послідовники.

У службі Tumblr можна використовувати позначки охопити більше людей. Думайте про це як хештеги. Ви повинні описати ваш зміст, теми і питання, які він з'єднаний в Теги. Існує неписане правило про тегах, які радить за допомогою тегів між кількість 7 і 12. Він виразно приносить більше трафіку і це також дозволяє уникнути ваш профіль виглядає як спам.

Гарна річ про Tumblr, що це як другий блог, якими ви володієте. Ви можете використовувати його для займають більше місця в результатах пошуку Google. Використання ж SEO слова в ваших Tumblr посад, як ви використовуєте у вашому власному блозі допоможе. Звичайно, ми радимо вам не копіювати той же пост блогу. Необхідно створити абсолютно новий. Tumblr дозволяє використовувати мета опису і теги alt також. Це також збільшує ваші шанси для хорошого SEO. Переконайтеся, що ви заповнюєте ваші мета-опису, які є маленькі фрагменти, які з'являються на сторінках результатів пошуку під назвою сторінки вашого веб-сайту. Ви також повинні заповнити alt-теги, коли ви завантажуєте фотографії на вашому Tumblr так що він може з'явитися в Google пошук картинок.

Електронна торгівля є значно зростаючий сектор і присутність в Інтернеті стає все більш важливим

Можна також створити участі в ваш профіль Tumblr через он-лайн конкурси. Як ми згадували раніше в тут , Конкурси є відмінним способом для створення поінформованості про бренд і захоплення. Прикладом є хроніка книги онлайн конкурс. Вони просять користувачів уявити ідеї для смішні книги через Tumblr і дав їм можливість бути опубліковані в якості призу. Воно працює відмінно. Ще одна річ, котор ви можете зробити це для забезпечення людей з купони. Наприклад, створення спеціальних пропозицій для Tumblr може бути краще. Звичайно, ми не радимо вам обмежити дистрибутивів купон для Tumblr тільки. Але, Ви можете спеціалізуються по натовпу, що.

Tumblr представлено безліч пільг і це різні форми соціальних засобів масової інформації з перевагами блог. Використовуючи це підвищить вашу присутність в Інтернеті, бренд обізнаності і клієнтів захоплень. Ви можете спробувати багато типів вмісту та використовувати ваш SEO займають більшу частину першої сторінки в Google Пошук. Який би ви вирішите робити ми хотіли б побажати вам удачі!

Tumblr є великий соціальні медіа-платформи, яка дозволяє ваш бізнес, щоб досягти більшого числа людей.

Хороші ціни дозволяють охопити більше людей, а також.

Prisync, з її програмне забезпечення для відстеження онлайн ціна, надає вам з даними вашого конкурентів Ціна активності від у всьому світі і 24/7.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ БЕЗКОШТОВНО НА PRISYNC!