Донецкий техникум промышленной автоматики

Тримач для телефону і планшета в машину в CD слот купити.

 1. Модельний ряд власників для планшета і телефону з установкою в CD слот Останнім часом все частіше...
 2. Тримачі для телефону і смартфона в машину в CD- слот
 3. Як закріпити тримач для планшета і телефону в CD слот?
 4. Установка навігаторів GPS в утримувачі в CD слот
 5. Магнітні тримачі в CD слот
 6. Особливості експлуатації автомобільних власників, встановлених в CD -слот

Модельний ряд власників для планшета і телефону з установкою в CD слот

Останнім часом все частіше планшети і телефони використовуються для навігації GPS. Це дозволяє заощадити час в стоянні в автомобільних пробках. Установку держателя для телефону і планшета в машину в CD слот можна рекомендувати як відмінну альтернативу іншим способам кріплень. Тримач, закріплений в дисководі авто - рішення найбільш універсальне, так як не залежить від марки машини, для кріплення достатньо лише мати лише проріз CD слота. Безумовний лідер в цій категорії товару - корейська компанія PPYPLE. Вона виробляє два тримачі для планшета в CD і три - для телефону. Радячи вибрати вам з цих моделей PPYPLE ми спираємося насамперед на якість і надійність корейської продукції. Вона коштує дорожче ніж продукція безіменних виробників з Піднебесної, зате, якщо ви прислухаєтеся до нашого вибору, то отримаєте якісний товар, який буде служити довго і надійно. Крім того, нещодавно з'явилися три моделі Автодержатель для телефону з установкою в дисковод від іншої корейської компанії Onetto.

Тримачі для планшета в машину в CD слот

Модель CD-NT - бестселер від PPYPLE. Затиск планшета у цій моделі розсується, збільшуючи тим самим можливий розмір вставляється гаджета. Максимальний розмір - 190 мм, мінімальний - 126 мм. Мінімальний розмір габариту планшета по висоті актуальний для гаджетів з невеликими діагоналями, або широкоформатними зі співвідношенням сторін 16: 9. У них висота може бути і 110 мм, і губки затиску планшета просто не охоплять його.

Модель CD-N7 призначена для планшетів з малою діагоналлю, які якраз найчастіше використовуються в якості GPS навігатора водіями авто. Мінімальний розмір девайса, що встановлюється в утримувач - 105мм. Це є головна його відмінність від моделі CD-NT , В який деякі маленькі планшети просто неможливо встановити.

У кріплень в CD слот затиск планшета фіксується на підставі за допомогою кульового шарніра, це дає рухливість у всіх напрямках і ви можете встановити оптимальний кут огляду гаджета. Крім того, зубчаста рейка дозволяє переміщати зажим у вертикальній площині.

Вищеописані власники можна рекомендувати як відмінне кріплення для будь-яких моделей iPad в, а також, планшетів інших виробників, що мають діагональ екрану до 12 дюймів.

Тримачі для телефону і смартфона в машину в CD- слот

Найбільш популярна модель власника для телефону в CD слот - CD-Q5 Вона виглядає дуже стильно, девайс встановлюється в утримувач однієї рукою. Модель підходить для смартфонів з діагоналлю до 6 дюймів, в тому числі, можна вибрати її для вашого iPhone будь-якого покоління.

Ще дві моделі від PPYPLE: CD-N5 і CD-Clip5 . Остання має унікальну конструкцію затиску смартфона, що дозволяє вставляти гаджети навіть в чохлах.

У моделі CD-Clip5 всередині затиску вклеєні поліуретанові вставки зі спеціальними прорізами. Ці прорізи дозволяють надійно фіксувати корпус девайса.

Ще три моделі Автокріплення для смартфона в CD-слот виробляє інша корейська компанія Onetto.

Одна модель має магнітний затискач смартфона, інші дві традиційний механічний

Одна модель має магнітний затискач смартфона, інші дві традиційний механічний

Як закріпити тримач для планшета і телефону в CD слот?

Кріплення власника в дисководі здійснюється за рахунок трьох пружних лопатей. Необхідно підібрати вставку з комплекту, щоб він входив в проріз аудіомагнітоли досить щільно, потім натиснути важіль фіксації. На зображенні наведена конструкція підстави власника в CD слот модельного ряду Ppyple.

У власників Onetto застосовується дещо інший спосіб, зовні схожий на Ppyple, але фіксація відбувається не за допомогою важеля, на треба підкрутити коліщатко затиску (елемент фіксації). Самі лопаті і конструкція виглядають дуже схоже з Ppyple. Пристрій CD слота не має на увазі різноманіття технічний рішень для установки туди власників.

Установка навігаторів GPS в утримувачі в CD слот

Незважаючи на витіснення смартфона GPS навігатори все ще популярні серед автомобілістів. Всі GPS навігатори в достатній мірі стандартизовані в частині розміру екрана. Основні три розміри екрана GPS в діагоналі:

 • 4,3 дюйма
 • 5 дюймів
 • 7 дюймів

Для установки навігаторів 4.3 і 5 дюймів підходять наступні моделі:

Так виглядає п'ятидюймовий навігатор GPS встановлений в автодержатель Ppyple CD-Clip5

Так виглядає п'ятидюймовий навігатор GPS встановлений в автодержатель  Ppyple CD-Clip5

Як видно з картинки, навігатор знаходиться в дуже зручному місці як з точки огляду екрану, так і доступу. Ви можете легко під час їзди прокладати на ньому маршрут.

Магнітні тримачі в CD слот

Популярність власників з магнітом як фіксатор телефону або навігатора постійно зростає останні роки. Це обумовлено надзвичайною зручністю установки і зняття гаджета. На телефон клеїться спеціальна тонка металева пластина, яка в подальшому магнітиться до "голові" держателя. Установка девайса на тримач здійснюється однією рукою, не треба розсовувати механічні фіксатори, не має значення положення телефону. Головне, щоб металева пластина потрапила точно на магніт власника. Сили тяжіння цілком достатньо, щоб утримувати телефон навіть при їзді по дуже нерівній дорозі з вібраціями.

На момент написання цього огляду наш інтернет - магазин пропонує дві моделі власників з магнітом з кріпленням в CD слот авто.

На момент написання цього огляду наш інтернет - магазин пропонує дві моделі власників з магнітом з кріпленням в CD слот авто

Особливості експлуатації автомобільних власників, встановлених в CD -слот

переваги:

 • телефон або планшет знаходиться під рукою, екран добре видно і легко доступний.
 • універсальність рішення - підходить практично до всіх автомобілів, які мають автомагнітолу з слотом CD
 • швидкість зняття і установки кріплення - зняти або встановити тримач можна за лічені секунди, при цьому кількість таких операцій необмежена.
 • під час використання можна прослуховувати музику - конструкція автомагнітоли така, що власник не заважає відтворенню CD диска

недоліки:

 • Якщо треба замінити CD диск всередині магнітоли, необхідно зняти тримач - це обумовлено самою ідеєю цього технічного рішення і цю проблему неможливо обійти
 • Іноді, в окремих моделях авто слот дисковода магнітоли знаходиться внизу приладової панелі - користуватися таким власником буде важко
 • У деяких моделях автомобіля встановлений тримач спільно з гаджетом в магнітолу може закрити доступ до окремих ручкам управління, наприклад, кондиціонера. В цьому випадку рекомендується за допомогою рейки і затискає гайки опустити захоплення власника вниз.

Купити тримач для вашого смартфона або планшета з установкою в слот CD можна в нашому інтернет-магазині Вольта з доставкою, по Росії. Продукція Ppyple доставляється безкоштовно.