Донецкий техникум промышленной автоматики

Главная Новости

Тренди ринку здорового харчування

Опубликовано: 11.12.2021

тренди ринку здорового харчування

Хороші новини: їжте ці продукти на ніч, не турбуючись

Багато експертів попереджають, що є на ніч – надзвичайно шкідлива звичка. Вночі в організмі сповільнюються всі процеси, у тому числі травлення, тому шлунку необхідний білок, який легко засвоюється, наприклад, дитяче харчування.

Про це розповіла дієтолог та гастроентеролог Нурія Діанова. У цьому випадку м'ясо зможе «крастися» і «не бути комковатым», тоді як звичайне м'ясо зменшить апетит вранці або його не буде. Також експерт нагадав про існування спеціальних банок із коктейлями, які замінюють закуски на 200-300 калорій.

Після 30 років ми не відчуваємо себе так, як у 20. У зрілому віці утримати не так просто. . .

Але тільки не протеїн. Повноцінні закуски. Доктор підкреслив, що це найбільш підходящий варіант для тих, хто дотримується безперервного ритму їди.

Також можна їсти омлет з овочами, рибу - у вигляді котлети, суфле або просто шматочок, або сир. Банан, за словами експерта, разом із кількома столовими ложками пасти з насіння також легко засвоюється організмом.

На думку медичних експертів, важливо, щоб у людини не було важкого діабету, який піддається лікуванню.

М'ясо або птицю не можна їсти ввечері або вночі, а яловичина, свинина або яловичина будуть тиснути на шлунок у пізні години дня. Уникайте жирних стейків або курки-гриль на вечерю, якою б легкою вона не здавалася. Ви завдасте собі набагато більше шкоди та незручностей, ніж задоволення.

Давно відомо, що успіх - це 30% тренувань і 70% дієти, рекомендую дізнатися тренди ринку здорового харчування. Важливо, щоб ці елементи добре поєднувалися. М. . .

Порушення сну призводять до бажання ввечері з'їсти щось шкідливе. Такі бажання більше властиві совам, ніж жайворонкам, вважає сомнолог Олена Царьова.

За словами експерта, між сном та їжею існує прямий зв'язок. Таким чином, кофеїн знижує ймовірність засинання, робить сон більш поверхневим. Вуглеводи перед сном можуть викликати гіпоглікемію - падіння тиску, зниження температури, це спричинить пробудження. Або можуть бути прості напади голоду, які змушують вас прокидатися і їсти. Однак зворотний ефект частіше спостерігається, коли людина починає їсти більше нездорової їжі вночі після безсонної ночі.

Залиште важку їжу на ніч. Це забезпечить міцний нічний сон і запобігає накопиченню зайвого жиру та небажаної ваги. Нехай ніч залишиться тільки для сну, а день – для задоволення від смачної та поживної їжі.
Асир Федорович
11.12.2021 в 21:04
В связи с посещением наших веб-сайтов мы можем обрабатывать ваш IP-адрес, файлы cookie и аналогичные данные об активности пользователей или устройствах. Если эти данные позволяют идентифицировать вашу личность, они будут дополнительно обрабатываться как личные данные в соответствии с Регламентом Европейского парламента и Совета 2016/679 (GDPR).

Все комментарии
rss