Донецкий техникум промышленной автоматики

Торгівля CFD на природний газ

 1. Торгівля природним газом
 2. Що таке природний газ і зріджений газ
 3. Газові обігрівачі та електростанції на природному газі
 4. Ціна на природний газ
 5. Ринок природного газу
 6. Умови торгівлі на AvaTrade:

Торгівля природним газом  Торгівля контрактами на природний газ на сучасних платформах з низькими спредами, високим плечем, щоденної аналітикою і освітніми матеріалами

Торгівля природним газом

Торгівля контрактами на природний газ на сучасних платформах з низькими спредами, високим плечем, щоденної аналітикою і освітніми матеріалами.

Ведучий брокер в сфері Форекс і CFD, AvaTrade також надає ряд переваг тим, хто вважає за краще торгувати контрактами на природний газ.

 • Кредитне плече до
 • Торгівля в будь-якому місці за допомогою програми AvaTradeGO
 • Платформа для копіювання угод і автотрейдінга ZuluTrade
 • Цілодобова підтримка 5 днів в тиждень
 • Послуги персонального менеджера

Торгуйте контрактами на природний газ на AvaTrade, і вітальний бонус до 10 000 доларів стане вашим!

Що таке природний газ і зріджений газ

Природний газ є побічним продуктом формування паливно-енергетичних корисних копалин, що складається в основному з органічних речовин. Поклади природного газу почали сформуватися на землі близько 550 млн років тому. Природний газ знаходиться на великій глибині разом з покладами інших вуглеводнів (вугілля, нафти і т.д.). Після обробки природний газ трансформується в екологічно чисте паливо, яке використовується в різних галузях промисловості. Зокрема, газ використовують для виробництва тепла та електроенергії, а також для обігрівання приміщень, приготування їжі та забезпечення паливом деяких машин і механізмів.

Для більш зручного транспортування і зберігання газу застосовується технологія скраплення. Справа в тому, що місця, куди необхідно доставити газ, часто знаходяться далеко від родовищ. Обсяг скрапленого газу стає приблизно в 600 менше, ніж в газоподібному стані, тому його легше зберігати і транспортувати. Охолоджений скраплений газ не має кольору і не є токсичним. Нарешті, в зрідженому стані газ не пожежонебезпечний.

Газові обігрівачі та електростанції на природному газі

Газові обігрівачі використовуються як з фінансових, так і з екологічних причин. Обслуговування газових обігрівачів і котлів недороге, вони рідко виходять з ладу і працюють на екологічно чистому паливі. Газове опалення - ідеальний варіант опалення в домашніх умовах в багатьох країнах.

У промисловості природний газ часто використовують для отримання електроенергії. Однією газової електростанції досить, щоб забезпечити електроживленням близько 200 000 домівок. Завдяки газовому паливу виділяється велика кількість енергії, яка надходить до турбіни електростанції і живить газовий генератор. При такому вигляді отримання електроенергії практично не забруднюється навколишнє середовище, при цьому газ набагато дешевше багатьох інших видів палива.

Ціна на природний газ

На ціну природного газу впливає безліч факторів. Нижче перераховані деякі з них:

 • Кліматичні та погодні умови, в тому числі градус зниження температури взимку, урагани та інші природні явища.
 • Економічне зростання: чим сильніше економіка країни, тим більше попит на природний газ і тим, відповідно, вище його ціна.
 • Ціни на нафту: при підвищенні ціни на нафту ростуть і ціни на супутні продукти, і навпаки.
 • Обсяги запасів газу: низький рівень запасів веде до масової закупівлі палива, внаслідок чого попит на газ зростає і ціна його підвищується.
 • Прогноз на наступний опалювальний сезон: чим холодніше очікується погода, тим більший формується попит на природний газ.

Як і інші сировинні товари, природним газом торгують на ринку спот і на ф'ючерсному ринку. На ринку спот ціни відображають попит і пропозицію протягом даного дня. У разі недостатніх обсягів газу ціна на ринку спот відразу ж підскочить. На ф'ючерсному ринку ціни залежать від очікувань на наступний сезон, і волатильність там нижче.

Ринок природного газу

Біржа: NYMEX
Час торгівлі: 22:00 - 20:59

Умови торгівлі на AvaTrade:

 • Мінімальна сума угоди: 100
 • Маржа: 2.00%
 • Крок: 0.001
 • Термін опціону: 1 місяць
 • позначення в MT4 : NATURAL_GAS

Торгуючи природним газом на AvaTrade, ви зможете користуватися нашими навчальними матеріалами, будете отримувати щоденну аналітику Autochartist і всі важливі новини ринків. На додаток до цього ми пропонуємо великі привітальні бонуси і допомогу персональних менеджерів.

Реєструйтеся на AvaTrade прямо зараз, торгуйте CFD на природний газ, і вітальний бонус 10 000 доларів стане вашим.