Донецкий техникум промышленной автоматики

Торгівля CDF на акціях

  1. Торгівля акціями Arotrade не стягує за угоди з акціями ніяких комісій, прихованих зборів і додаткових...

Торгівля акціями

Arotrade не стягує за угоди з акціями ніяких комісій, прихованих зборів і додаткових платежів. У нас фіксовані і дуже вигідні спреди, і ми робимо все можливе, щоб максимально знизити для вас витрати на трейдинг. Ставши клієнтом Arotrade, ви отримаєте доступ до найбільших і відомим світовим біржам з мінімальними витратами. Цілодобово, 5 днів на тиждень!

Акції - це ключовий компонент будь-якого диверсифікованого портфеля. Включення в портфель активів різних типів і рівня ризику дозволяє домогтися стабільності і балансу і є одним з ключових принципів ризик-менеджменту.

Нижче перераховані найпопулярніші акції на Arotrade:

Щоб ознайомитися з повним списком, перейдіть в покажчик активів .

Угоди з кредитним плечем з CFD на акції

Трейдери Arotrade можуть скористатися 200-кратним кредитним плечем, щоб збільшити віддачу від своїх початкових вкладень і розмір угод. Кредитне плече дозволяє отримати значний прибуток при невеликому інвестиційному капіталі. Ми настійно рекомендуємо відвідати наш Навчальний центр, щоб дізнатися більше про те, як ефективно використовувати кредитне плече.

Arotrade допомагає вам залишатися в курсі всіх подій на фондових ринках завдяки великій добірці фінансових новин та аналітичних матеріалів, включаючи щоденні огляди. Ми попередимо вас про важливі економічні події, включаючи вихід місячних і квартальних звітів, запуск нових продуктів, звітів про прибутки на акцію (EPS) та інших корпоративних новинах, які можуть вплинути на ціну акцій.

Онлайн-трейдинг акціями вже є дуже популярною формою інвестицій, яку оцінили мільйони трейдерів у всьому світі. Торгувати акціями може практично будь-який за умови дотримання базових принципів управління ризиків. Навчальний центр Arotrade містить всі матеріали і освітні ресурси, необхідні вам для початку торгівлі акціями онлайн.

Багато з найуспішніших трейдерів Arotrade починали кар'єру як абсолютні новачки без будь-якого досвіду на фінансових ринках. Вони використовували Навчальний центр і демо-рахунок, щоб навчитися торгувати акціями. Серед трейдерів акціями є як новачки, які торгують у вільний час, так і професійні інвестори, керуючі комплексними портфелями. Платформа Arotrade дозволяє інвестору самостійно задавати фінансові цілі і повністю контролювати власні вкладення.