Донецкий техникум промышленной автоматики

ТОП-100 Гордість України. Чоловіки - хто потрапляє до рейтингу

  1. Рейтинг чоловіків України - об'єктивно про кращих
  2. Шанс потрапити в рейтинг ТОП-100 чоловіків України випадає раз на рік
  3. Рейтинг ТОП-100 чоловіків - непростий вибір

ТОП-100 чоловіків України як синонім успішності

"Рейтинг ТОП-100. Гордість України. Чоловіки" - інтелектуальна і бізнес-еліта країни https://cdn.segodnya.ua/img/article/11645/28_main_new.1534852677.jpg https://cdn.segodnya.ua/img /article/11645/28_tn.1534852677.jpg 2018-08-21T14: 57: 32 + 03: 00 Україна

" ТОП-100 Гордість України. чоловіки "- так звучить назва однієї з шести номінацій, оголошених в травні цього року на прес-конференції, присвяченій заснуванню нового всеукраїнського рейтингу. Його ініціатором став відомий бізнес-глянець Financoff.

Рейтинг чоловіків України - об'єктивно про кращих

На просторах нашої країни є маса різних конкурсів, чартів, рейтингів - на всі смаки і з будь-якого приводу. Чи є сенс створювати новий рейтинг "ТОП-100. Чоловіки"? - запитаєте ви. Відповідь проста - більшість існуючих рейтингів є суто комерційними проектами, які не прагнуть вибрати дійсно гідних номінантів. До того ж, багато рейтинги вузькоспеціалізовані. Мета бізнес-видання Financoff - створити новий об'єктивний всеукраїнський рейтинг "ТОП-100 Гордість України. Чоловіки", який представить суспільству людей, які формують нинішній вигляд нашої країни - це бізнесмени, спортсмени, діячі мистецтва і культури, представники інших сфер. Вони відбулися в своїй області і готові поділитися історією свого успіху.

Шанс потрапити в рейтинг ТОП-100 чоловіків України випадає раз на рік

Кожна з шести заявлених номінацій формується раз на рік. Тому заявки на участь в "ТОП-100 Гордість України. Чоловіки" приймаються на розгляд редакційної комісією протягом року. Конкурсанти, які стали фіналістами ТОП-100 чоловіків України в своїх інтерв'ю розповідають про перипетії на шляху до успіху, дають рекомендації тим, хто тільки ставить перед собою глобальні цілі. Основна ідея, яку популяризує рейтинг чоловіків України - показати, що, незважаючи на складний стан економіки і безліч проблем в сучасному суспільстві, є люди, які не пасующіе перед труднощами, які домагаються успіху всупереч будь-яких криз. Вони заслуговують на визнання і популярності. Завдяки рейтингу "ТОП-100 Гордість України. Чоловіки" українці ближче познайомляться з тими, хто закладає фундамент економіки і культури нашої країни.

Рейтинг ТОП-100 чоловіків - непростий вибір

Здавалося б, що складного у виборі 100 кращих чоловіків України. Однак, якщо підходити до цього з усією відповідальністю, не йти на компроміси і дотримуватися об'єктивності, такий вибір стає трудомістким завданням. Жорсткі критерії відбору, бажання визначити "золотий стандарт", характеризують підхід, який притаманний всеукраїнським рейтингом "ТОП-100 Гордість України. Чоловіки". З тисяч анкет, розглянутих нашої редакційної комісією, вже відібрано перші кандидати. З ними рейтинг почав знайомити в відео-інтерв'ю і статтях на сторінках бізнес-видання Financoff.

Успіх не приходить до тих, хто не діє. Лише копітка праця дозволить вам добиватися поставленої мети. Кожен день ставати краще себе вчорашнього - ось формула успіху номінантів "ТОП-100 Гордість України. Чоловіки".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

100. Чоловіки"?