Донецкий техникум промышленной автоматики

Топ 10 безкоштовних сайтів для вивчення Adobe Photoshop

Adobe Photoshop - професійний фоторедактор з багатим набором інструментів і функцій для обробки фотографій і створення зображень з нуля. Різноманіття функцій редактора вражає і дозволяє створювати приголомшливі уяву картини, проте потрібно вміти правильно користуватися даною програмою.

У зв'язку з цим Усі Курси Бай зібрав для своїх читачів безкоштовні сайти, які допоможуть навчитися користуватися фотошопом.

photoshop.demiart.ru

- сайт збирає з усього інтернету уроки Photoshop російською мовою. Дані уроки навчать усіх бажаючих малювати, обробляти фотографії і створювати спецефекти, а також познайомлять з секретами комп'ютерної графіки. На сайті можна скачати Photoshop з плагінами, фільтрами, кистями і шрифтами для нього. Необхідний урок можна знайти за певним тегом, організовані теми для обговорення тонкощів кожного уроку.
ВК онлайн - сайт з безліччю уроків для поверхневого і поглибленого освоєння фотошопа. Портал працює з 2017 року. Можна знайти цікаві питання з приводу використання редактора. Тут же можна знайти підручники, довідкові матеріали і багато іншого.


Globator.net

- сайт існує з 2006 року і зібрав з того часу безліч корисних уроків, які дозволять підкорити фотошоп. Приємна особливість для талановитих учнів: сайт часто проводить конкурси з призами, після конкурсу у переможця беруть інтерв'ю і розмішають на сайт.
Photoshop-master.ru - порівняно молодий, але активно оновлюється сайт. Тут є можливість оформлення передплати, після чого двічі на місяць учні отримуватимуть на безкоштовній основі відеоуроки по фотошопу. На сайті періодично влаштовуються цікаві конкурси.
PhotoshopLessons.ru - сайт надає безліч безкоштовних уроків за програмою Adobe Photoshop - зачіпають від простих основ до тонкощів теми. Є онлайн-підручник, опис інструментів і фільтрів фотошопа. Також тут можна знайти безкоштовні курси і перевірити отримані навички на фотошоп онлайн
Psand.ru - на сайті в наявності інструкції по створенню текстових ефектів, дизайну, фотообробки, ефектів для фото, корисні відеоуроки. Тут зберігаються підручники і базові уроки, а також відеокурси, онлайн-самовчитель і уроки фотошопа CS5 та CS6 російською мовою для простого і ефективного початку освоєння редактора.


Vse-kusy.com

- уроки фотошопа для початківців. Відвідувач отримає можливість освоїти техніку зйомки та обробку фото.

Goldenone.ru

- деякі прийоми володіння програмою для користувачів просунутого рівня.

англомовні сайти

Webdesign.org

- сайт, який представляє собою електронну бібліотеку. Відвідувачі знайдуть безліч різних уроків по темі підкорення фотошопа, також є безліч уроків з інших тем.
Psdtuts.com - корисний сайт з уроками. Всі вони є авторськими і зроблені професіоналами в ремеслі фотошопа. При цьому сайт платить пристойну суму за кожен новий авторський урок по Adobe Photoshop. Крім безкоштовних, є платні курси по темі.

17 лютого 2017