Донецкий техникум промышленной автоматики

Топ 8 причин інвестувати в доменні імена

Джерелом цієї статті послужила замітка інтернет маркетолога Джона Романо , Який призводить 8 незаперечних причин інвестування в доменний ринок.

Джона Романо

Джон Романо комерційний стратег, підприємець, експерт в технічному і концептуальному розвитку онлайн-стартапів. Має десятирічний досвід інвестування в сфері нерухомості та засновник кількох успішних компаній веб-розробки. Джон пише, що такі традиційні можливості інвестування, як акції, нерухомість, облігації стали менш надійними за останні кілька років. У той же час як, «нерухомість» в інтернеті (у вигляді доменних імен) стала більш прибутковою ареною для інвесторів.

Історія Джон доводить, що можна купити домени за кілька тисяч доларів і через кілька років продав їх за більш ніж $ 30 000. Доменні імена - це хороша можливість для компаній, а так само приватних осіб, які хочуть заробити в інтернеті. Доменне ім'я, також як фірмова марка або слоган легко запам'ятовуються, можуть співвідноситися до продукту або послуги і мають важливе значення в потенційного прибутку.

Хочете більше доказів? Домейнери Рік Шварц (Rick Schwartz) продав своє доменне ім'я iReport.com за $ 750 000. Френк Шилінг (Frank Schilling), який почав купувати домени в 2002 році, заробив на цьому понад $ 10 млн доларів.

Звичайно, можна розглядати сектор інтернет і технологій як «сектор високого ризику». Але, тим не менше, очікується, що інтернет продовжить свій стрімкий і значне зростання, аналогічний росту нерухомості і фондових ринків кілька десятиліть тому.

Але повернемося до доменних імен ... Домен - це ідентифікатор веб-сайтів, такий же як Google.com. Коли доменне ім'я реєструється в службі доменних імен (DNS) і направляється на конкретний IP адресу сервера, дані зберігаються на даному сервері і можуть переглядатися в інтернет-браузері, наприклад, Internet Explorer або Firefox.

Як же доменні імена можуть стати хорошим вкладенням?

У той час як інвестиції в цінні папери та нерухомість часто вимагають істотних умінь і значний обсяг витрат, то можливості інвестицій в доменні імена доступні навіть людям з малим бюджетом. Домен може бути куплений всього за кілька доларів і часто припаркований на веб-хостингу безкоштовно.

Доменний інвестор може розмістити веб-сайт з вмістом, яке має відношення до доменного імені. Накручування трафіку відвідувань на веб-сайт значно підвищить вартість доменного імені для потенційного покупця. Крім того, зі змісту можна отримати пасивний дохід, створюючи грошовий потік, в той час, як ціна домена збільшується, подібно до того, як інвестор на ринку нерухомості може здати в оренду нерухоме майно, в той час як його капітал в ньому збільшується.

Як показує інфографіка, інвестування в доменні імена дешевше і не має майже ніяких накладних витрат в порівнянні з інвестиціями в цінні папери та нерухомість. Також, існують малі початкові капіталовкладення і низькі витрати на обслуговування для можливості розвитку бізнесу, яка має високий потенціал для прибутку на капіталовкладення.
Інвестиції в доменні імена створюють можливість для стратегії «купувати і тримати», але з більш низькими операційними витратами на ринку. У той час як інвестиції в доменні імена не передбачають законодавчого захисту, легкості в кредитуванні або можливості легко перевести в готівку гроші, з іншого боку при таких інвестиціях немає необхідності в страхуванні, а захист активів - гарантована.

Якщо ви шукаєте нові інвестиційні можливості, які мають менший ризик і які простіше для розуміння, то інвестиції в доменні імена можуть підійти саме вам.
У даній можливості вас може зацікавити наш сервіс біржа доменів . Вам не потрібно витрачати час на підбір і реєстрацію унікального цікавого домену. Біржа доменів пропонує вам скористатися можливістю придбати зареєстрований раніше домен або ж продати його на вигідних для вас умовах. За допомогою Біржі доменів ми гарантуємо безпеку при покупці-продажу ваших доменів.

Вдалих і вигідних Вам угод та інвестицій!

Хочете більше доказів?
Як же доменні імена можуть стати хорошим вкладенням?