Донецкий техникум промышленной автоматики

Топ 20 Блоги, щоб допомогти вам стати Pinterest Експерт

 1. Як є ви вважається використанням Pinterest для плану Вашого бізнесу маркетингу? Чи існують інші ресурси...

Сайти для обміну зображеннями, здається, весь гнів в ці дні. Pinterest швидко став одним з провідних соціальних мереж в світі. Насправді, Дослідження показують, що Pinterest досяг 10 мільйон відвідувачів в місяць швидше, ніж будь-який інший окремий сайт в історії, і 85% малих і середніх підприємств, які скористалися Pinterest спостерігалося зростання їх загального охоплення ринку.

Значення просування Ваших товарів і послуг на процвітаючою платформи не може бути поставлена ​​під сумнів. Однак, багато власників бізнесу, великий і маленький, підіймаються, щоб з'ясувати, чи є чи не інвестувати час в будівництві аудиторію на Pinterest дасть їм обгрунтований повернення на інвестиції.

Ваш цільовий ринок може відповідати аудиторії Pinterest в, але ваші ідеї співвідносяться в Pinterest впливу? Чи будуть ваші зображення бути привабливим для розробки наступне, і де ви почнете створювати сторінки Pinterest? Добре, перш ніж перекидатися від неспокою, це може допомогти зрозуміти, Pinterest не підходить для будь-якого бізнесу. Бізнес не може призначатися всім він хоче досягти і не повинні, ви повинні. Багато підприємств питання, якщо активний Pinterest присутність правильний крок для веб-сайту. У деяких випадках, краще слідувати обґрунтоване припущення, а не відчуття, що Pinterest може бути успішним.

Якщо ви малого бізнесу болотна в водах Pinterest вперше або хочете поліпшити свій використання Pinterest, цей пост для вас. Ми зібрали 20 з блогів Pinterest і розділили їх на три частини: Блоги прочитати перед нічних закріплення сесій, Pinterest плати, щоб слідувати, і рекомендовані групи, щоб приєднатися.

 1. компанія nstant Зв'язатися - Це соціальні медіа маркетингу блог створює видатну роботу узагальнення інформації про всіх основних соціальних мережах. Проведіть час читання новин і дивитися безкоштовні вебінари Pinterest постійному контакті з.
 2. Curalate Insights - Дізнайтеся про мистецтво візуального оповідання в блозі Curalate Insights. На додаток, прочитати на експертних знаннях Curalate по стратегії бренду і оптимізації зображень.
 3. Epreneur ТВ - Техміна Заман є автором Epreneur ТВ, який демонструє епізоди з управління і соціальні медіа стратегії. Pinterest розділ веб-сайту є золотою жилою, детально особистої соціологічне дослідження сайті Epreneur ТВ.
 4. Привіт Суспільство - Привіт Суспільство є універсальний Pinterest інструмент управління, який допомагає власникам бізнесу отримати клієнтів, трафік, і управляти відносинами. У даній інформаційній Блог дає щотижневі поради для ще вкрай новачка Pinterest.
 5. Джефф булли Блог - Джефф булли допоміг кілька компаній з їх маркетингових зусиль всієї численних соціальних мережах. Долар не зупиниться Pinterest; Цілком Зайнятий думки Джеффа булли на те, як Pinterest переваги вашого маркетингу.
 6. Маркетинг в Pinterest - Джейсон Майлз куратором цей блог, щоб стати остаточним ресурс на Pinterest маркетингу. Натисніть, щоб прочитати статті і слухати дискусії щодо платформи Pinterest.
 7. MCNG Маркетинг - Хочете знати, як Pinterest кампанії робіт? MCNG Блог покривали Вас з тим, як виміряти конверсію і пін-код зображення, що відносяться до вашого бізнесу. Цей блог глибокий кінець басейну Pinterest, люди.
 8. Oh So Pinteresting - Як творець блогу Про Так Pinteresting, Синтія Санчес записує подкаст Pinterest, пише статті, і забезпечує прогресивні ідеї, що охоплюють розвиток бізнесу і пошук вплив.
 9. PinLeague Блог - PinLeague забезпечує великий час аналітики і маркетингових інструментів для брендів. Для більш досвідчених користувачів харчування, Цей блог містить багато м'ясистих зміст. Не залишайте блог PinLeague без перевірки, це SEO Керівництво для Pinterest.
 10. Pinnable Бізнес - Дивлячись на влади на використанні Pinterest для бізнесу? У момент написання цієї статті, Pinterest Business Blog ще досить мізерні, але Джанет Thaeler і блог Пола Вілсона, Pinnable Бізнес більш ніж достатньо, щоб вам протриматися. З цікавими тематичних досліджень, презентації, відгуки і художніх, їх блог, надають вам багатство знань у багатьох випадках використання Pinterest маркетингу.
 11. Pinster Блог - Програмне забезпечення Pinster.me надає докладні аналітики для відданих користувачів. Читайте блог компанії часто, щоб знайти високого класу натяки на оптимізації зображення, мобільний маркетинг, і звітності.
 12. Pinterest для бізнесу Офіційний блог - Власників малого бізнесу, зацікавлені у використанні Pinterest для своєї маркетингової стратегії буде закладки цей блог. У той час як все ще відносно нове для сцени, ми з нетерпінням чекаємо читаєте цей блог, як фокус платформи на бренди та бізнесу продовжує розвиватися.
 13. Pinterest Офіційний блог - Досить просто, Блог Pinterest є виходу на ресурс для Pinterest. Дізнайтеся про платформу, і тримати в курсі поточних подій.
 14. Piqora Блог - Якщо ви цікаві в тому, як аналітики і відстеження контактний благо вашого бізнесу, Блог Piquora варто подивитися. Це добре зібрані база знань, яка вивчає статистичні дані і тенденції, що відбуваються на Pinterest.
 15. Ревізор Соціальні медіа - Ревізор Соціальні медіа формулює повну інформацію про кожного інструменті соціальних медіа. Візьміть добре, довго дивитися на їх утримання Pinterest, і ви будете в курсі в найкоротші терміни.
 16. вертикальний Відповідь - Вертикальна Відповідь пропонує першокласний уявлення про Pinterest і соціальні медіа маркетингу. Якщо ви шукаєте для деяких швидких стратегій посилити для вашої сторінки Pinterest, переглянути цей членороздільної блозі.
 1. Pinterest мережевий групи (LinkedIn) - Якщо ви є активним Користувач LinkedIn, ця група закликає своїх членів, щоб задати питання про Pinterest, участь в веб-чатах, і розміщувати посилання на цікаві статті про Pinterest в пресі або інших блогах.
 2. Pinterest на Quora - З майже 30,000 Послідовники, the Quora група є великий ресурс для питати допит усіх видів користувачів Pinterest. Будь спілкування з ентузіаст Pinterest або власника співробітник бізнес, Ви отримаєте безліч знань.

 1. Як Використовуйте Pinterest для маркетингу ~ #IntDesignerChat - Ця плата Pinterest підкреслює глобальні дискусії, розміщених щовівторка на Twitter. Вона включає в себе збори інфографіки, які будуть тримати вас в курсі, і приступило до влади Pinterest.
 2. Маркетинг в Pinterest - На додаток до його Блог , Джейсон Майлз запускає інформаційну Pinterest борту. Він розділяє їжу для роздумів зміст на що розвиваються практик Pinterest маркетингу.
 3. Pinterest Навчання & Чайові - Інформація Pinterest борту акції високу якість Крішна Де і цікава графіка всі пов'язані з вмісту маркетингу та управління взаємовідносинами з (також, як БОНУС, перевірити цю дивовижну тематичне дослідження вона написала про Nissan Європи і їх Pinterest кампанії).

Ми впевнені, що після прочитання цих рекомендацій на постійній основі, Ви будете одним з небагатьох експертів Pinterest серед ваших колег власників малого бізнесу і почне виділятися з натовпу.

Як є ви вважається використанням Pinterest для плану Вашого бізнесу маркетингу? Чи існують інші ресурси Pinterest ми, можливо, пропустили? Дайте нам знати в коментарях нижче.

зустріч Джон Anyasor

Отримайте ваш бізнес більше вільного веб-трафіку. візит UpCity.com щоб почати безкоштовну пробну версію. Ознайомтеся щоденні поради блог на http://upcity.com/blog

Як є ви вважається використанням Pinterest для плану Вашого бізнесу маркетингу?
Ваш цільовий ринок може відповідати аудиторії Pinterest в, але ваші ідеї співвідносяться в Pinterest впливу?
Чи будуть ваші зображення бути привабливим для розробки наступне, і де ви почнете створювати сторінки Pinterest?
Як є ви вважається використанням Pinterest для плану Вашого бізнесу маркетингу?
Чи існують інші ресурси Pinterest ми, можливо, пропустили?