Донецкий техникум промышленной автоматики

Тимошенко і Коломойського помітили в готелі в Варшаві: фото - останні новини України - Польща - фото

У Варшаві в четвер, 12 липня, в одному з готелів помітили лідера фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко і українського олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомив з посиланням на інформацію свого джерела журналіст видання "Слово і діло" Богдан Кузьмич в Facebook, готель знаходиться біля аеропорту.

"Вчора один товариш з Волинських країв повернувся з Польщі. Там він часто буває у своїх справах. І до Києва заїхав транзитом. Поспілкувалися. Він розповів, що перебуваючи в Варшаві, бачив Юлію Тимошенко. Зайшла жарт про бігбордах з новим курсом. Але суть в другом. За його словами він бачив її на днях, 12 липня, в готелі в якому зупинявся переночувати. Готель хороший біля аеропорту ", - розповів він.

За інформацією товариша журналіста, спочатку в холі готелю помітили Коломойського, а через 15 хвилин там з'явилася і Тимошенко.

За інформацією товариша журналіста, спочатку в холі готелю помітили Коломойського, а через 15 хвилин там з'явилася і Тимошенко

facebook.com/bohdan.kuzmych

"Спочатку в готелі з'явився Ігор Коломойський разом з головою Волинської облради Ігорем Палицею. А хвилин через 15 в холі готелю з'явилася і Юлія Тимошенко. Не помітити її всю в білому було неможливо. Ви вірите, що Юлія Тимошенко та Ігор Коломойський зовсім випадково опинилися в одному місці? " - зазначив Кузьмич.

facebook.com/bohdan.kuzmych

Журналіст підкреслив, що саме 12 липня у Верховній Раді проходило голосування за важливий проект щодо зміни закону про Антикорупційне суді.

facebook.com/bohdan.kuzmych

"Тобто саме в цей день лідер парламентської фракції прогуляла важливе голосування в парламенті заради зустрічі з потенційним клієнтом Антикорупційного суду, якого звинувачують в обкраданні держави на мільярди доларів?" - поцікавився він.

Інформації про те, скільки тривала зустріч співрозмовник журналіста не надав.

як повідомляв OBOZREVATEL , 12 липня Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №7441 про внесення змін до закону про судоустрій і статус суддів з поправкою щодо передачі до Вищого антикорупційний суд (ВКС) всіх підслідних йому справ з дня початку його роботи.

На цих поправках напередодні наполягали в Міжнародному валютному фонді.

OBOZREVATEL публікував результати поіменного голосування нардепів.

Ти ще не підписаний на наш Telegram ? Швидко тисни!

Ви вірите, що Юлія Тимошенко та Ігор Коломойський зовсім випадково опинилися в одному місці?