Донецкий техникум промышленной автоматики

Тест-драйв: 4 сервісу для створення таймера зворотного відліку

 1. Навіщо в розсилці таймер зворотного відліку
 2. Закликає до негайної дії
 3. Привертає увагу
 4. Як вставити таймер зворотного відліку в SendPulse

Одна з перевірених стратегій, яка стимулює до цільового дії і підвищує продажі - таймер зворотного відліку. Ми підібрали 4 сервісу для створення такого лічильника, протестували функціонал і готові поділитися плюсами і мінусами кожного.

Навіщо в розсилці таймер зворотного відліку

Створює відчуття терміновості

Таймер, секунди якого стрімко цокає в зворотному напрямку, створює відчуття терміновості і відчуття дефіциту часу.

Закликає до негайної дії

Передплатник розуміє, що час дії пропозиції обмежений. Це стимулює діяти негайно, а не відкласти на потім і забути.

Привертає увагу

Цифри на лічильнику змінюються в безперервному режимі - динамічна дія на тлі статичного контенту листи чіпляє очей.

Щоб не залишилося сумнівів: Selligent і Lynda провели дослідження . З'ясувалося, що розсилка з таймером приносить 10-відсоткове збільшення конверсій і 33-відсотковий ріст переходів у порівнянні зі звичайним листом.

Починаємо тестувати.

Ми створимо таймер, який буде вважати, що залишився до Нового року. Так що ставимо одну і ту ж дату закінчення події - 31 грудня.

Сервіс призначений виключно для створення таймерів. Реєстрація займає лічені секунди - крім імені, прізвища та адреси електронної пошти більше нічого не потрібно.

У сервісі є 4 тарифу:

 • Free - повністю безкоштовний;
 • Bootstrap підходить для маленьких компаній і коштує $ 10 в місяць;
 • Startup з платою $ 60 в місяць для підприємців-початківців,
 • Enterprise за $ 200 в місяць - варіант для великого бізнесу.

У безкоштовному тарифі передбачено 20 000 кредитів на місяць. Один кредит - один перегляд створеного лічильника. Як тільки користувач відкриває лист з таймером - мінус кредит. Якщо один і той же користувач відкриває лист, скажімо, 5 разів, - мінус 5 кредитів з рахунку. Як виявилося, превью листи з таймером в сервісі розсилок, теж вважається переглядом.

Якщо у вас залишилися невикористані кредити за місяць, в тарифі Free і Bootstrap вони згорять, а в тарифах Startup і Enterprise перейдуть на наступний місяць. Якщо кредити закінчилися, передбачена додаткова плата за перегляди понад встановленого максимуму. Але ця функція доступна тільки на платних тарифах. Ціна за один перегляд варіюється від $ 0.0001 до $ 0.000085.

У безкоштовної версії під таймером відображається водяний знак компанії, але фон і написи можна підібрати так, що копірайт стане ледве помітним. У платному тарифі водяний знак відключається.

Користувач безкоштовного тарифу може встановити тільки одну мову таймера для всього списку розсилки. У платних тарифах мова змінюється автоматично в залежності від мови браузера одержувача - ви вибираєте мову за замовчуванням, а інше робить система.

Інтерфейс зручний і зрозумілий, але доступний тільки англійською мовою. Є 4 різних дизайну. Для таймера можна задати фон, змінити колір і розмір шрифту. Код можна редагувати. Доступний попередній перегляд таймера, який ви створили.

Щоб згенерувати таймер в цьому сервісі, глибоких технічних знань не потрібно. Досить прописати параметри і вставити отриманий код в шаблон листи. Респонсівності можна домогтися за допомогою атрибута зі стильовими властивостями: style = "width: 100%; height: auto; ».

Прийнятний варіант лічильника відображається в поганій якості: чітко видно всі пікселі незалежно від розміру. Особливо це помітно, коли вставляєш код в шаблон листи. Спроба дізнатися, чи пов'язано це з безкоштовним тарифом, або неправильними настройками, не принесла результатів. В FAQ відповіді на це питання немає, а блог компанія не веде.

Ми спробували інший варіант оформлення і отримали таймер в нормальній якості.

Сервіс спеціалізується на таймерах зворотного відліку. Плюс в тому, що він абсолютно безкоштовний. Єдиний доступну мову інтерфейсу - англійська, але це не позначається на простоті у використанні. Всі настройки інтуїтивні і зрозумілі.

Реєструватися не потрібно. Досить ввести email, вибрати часовий пояс, потім дату і час події, до якого таймер буде відраховувати час. Лічильник встановлюється не більше ніж на 30 днів. Він працює 60-90 секунд, а потім повертається до початку циклу - часу, яке відображалося при відкритті листа. Якщо передплатник відкриє email повторно, таймер знову буде відображати точний час до заданого події.

Варіантів дизайну немає, але є можливість вибрати колір фону, тексту і самого таймера. Натискаємо кнопку «Generate» і отримуємо код.

Редагувати код на сайті не можна, тому копіюємо його в буфер обміну і вставляємо в потрібний блок шаблону листа. Не забуваємо про атрибут style з відповідними значеннями width і height, щоб розмір таймера змінювався автоматично. Що примітно - водяний знак під лічильником відсутня.

Бета-версія Pro знаходиться в розробці. На сайті сервісу зазначено, що вона залишиться повністю безкоштовною. Необмежена кількість переглядів і створених таймерів збережеться. У Pro версії буде розширений редактор з можливістю підігнати розмір, змінити фон або завантажити свій власний. З'явиться превью і архів створених таймерів, які можна буде змінювати.

Сервіс призначений для створення персоналізованих зображень, таймерів зворотного відліку і стрічки соціальних мереж в реальному часі для email кампаній. Є FAQ для кожної категорії послуг, компанія веде блог.

У сервісі доступні наступні тарифи:

 • Starter для початківців. За $ 20 в місяць ви отримуєте 50 000 переглядів. Підписка на рік коштує $ 192.
 • Pro для просунутих користувачів. 250 000 переглядів за $ 80 в місяць або $ 768 за підписку на рік.
 • Enterprise для великих компаній. 1 мільйон переглядів за $ 250 в місяць, але підписка на рік не передбачена.

Є безкоштовна пробна версія, в якій є 10 тисяч переглядів - її ми і будемо тестувати.

Перше, що варто відзначити, сервіс забирає перегляди за фактом - якщо одержувач побачив таймер, а не просто відкрив email. Інтерфейс англомовний, російського адаптованого перекладу немає. У пробної версії є 6 різних дизайнів.

Налаштування зручні. В панелі зліва спочатку вибираємо базові параметри: встановлюємо дату події і час, задаємо часовий пояс. Після цього налаштовуємо шрифти. Варіантів багато. Вказуємо потрібний розмір, колір шрифту і фону. Колір надписів і цифр теж змінюється. В кінці вибираємо мову таймера і при необхідності завантажуємо власний фон.

У конструкторі можна подивитися, як буде виглядати таймер. На ньому немає водяного знака компанії.

На ньому немає водяного знака компанії

Ми звернули увагу, що дні, хвилини і секунди вказані в родовому відмінку, а годинник - в називному. Тому, щоб уникнути різнобою в відмінюванні, написи під цифрам краще прибрати.

Тому, щоб уникнути різнобою в відмінюванні, написи під цифрам краще прибрати

Теги, значення і атрибути коду на сайті редагувати не можна. Тому копіюємо його, вписуємо потрібні значення і вставляємо кінцевий варіант коду в шаблон листи.

Російськомовний сервіс. Щоб спробувати демо версію, потрібно вказати ім'я та електронну пошту. Через кілька секунд на пошту приходить посилання на публічний рахунок у сервісі proTimer, де ви можете самостійно протестувати функціонал платформи і розібратися, як додати таймер в розсилку. В догонку приходить лист від розробника про те, що лічильник, створений в демо версії, віддаляється через 2 години.

Сервіс надає два тарифних плани:

 • Економ: за 48 рублів користувач отримує 1 таймер на місяць. Скільки таймерів використовуєте - стільки раз по 48 рублів і заплатите. У тарифі є 15 варіантів дизайну.
 • Безлімітний: за 199 рублів на місяць. Єдина відмінність від економ-тарифу - необмежену кількість таймерів. За вказану суму ви можете використовувати будь-2 таймера, хоч 20.

Дизайн інтерфейсу виглядає просто, мова не змінюється. Перед початком роботи проводиться короткий інструктаж-демонстрація, але розібратися в головному меню все одно складно.

У вкладці «Як рахувати» вказуємо дату завершення акції і вибираємо час.

Переходимо до наступної вкладки - «Як відображати». Вибираємо відповідний дизайн, встановлюємо розмір і колір фону. Зміна шрифту не передбачено. Непотрібні цифрові частини таймера можна відключити разом з написами.

Попередній перегляд результату відображається в кожній вкладці. У блоці «Як відображати» досить багато налаштувань. Прев'ю не поміщається у вікні і таймер пропадає з поля зору. Щоб побачити, як змінюється лічильник, доводиться кожен раз прокруткою спускатися вниз сторінки. Це не дуже зручно.

В останній вкладці, «Налаштування для листів», потрібно вибрати, що буде відображатися, коли термін дії акції закінчиться. Є 5 запропонованих сервісом варіантів і можливість вставити URL своєї картинки в форматі PNG.

На останньому етапі можна вибрати, якого кольору буде фон під таймером. Палітри на колірному колі немає, так що довелося просити у Google таблицю назви кольорів, щоб вибрати шістнадцятковий код відповідного кольору. Ще один мінус в зручності використання.

Коли всі параметри вказані, натискаємо кнопку «Вставити таймер в лист». Платформа починає генерувати таймер. У нашому випадку, процес зайняв щонайменше 10 хвилин. Це довго в порівнянні з іншими сервісами, які видають результат моментально. Код, який ми отримали, виявився дуже громіздким. Варто відзначити, що він вставляється в вихідний код письма, а не в візуальний редактор.

Цифри за підсумком збилися - замість покладених 27 днів до 31 грудня відображається 1 день.

Як вставити таймер зворотного відліку в SendPulse

Виходячи з плюсів і мінусів кожного сервісу, ми зупинилися на Niftyimages. Таймер, створений за допомогою цієї платформи, ми і будемо вставляти в шаблон листи SendPulse .

 • Створюємо нову email кампанію. Вибираємо адресну книгу, заповнюємо «Адреса відправника», «Ім'я відправника», вказуємо тему повідомлення.
 • вибираємо безкоштовний шаблон листи з доступних або переходимо в HTML-редактор для створення свого шаблону.
 • Додаємо новий текстовий блок. Переходимо до вихідного коду на вкладці налаштувань блоку. Вставляємо код таймера.

Вставляємо код таймера

Як бачите, створити таймер не складно, так що вибирайте відповідний сервіс і додавайте терміновість в розсилки разом з SendPulse !

[Всього голосів: 2 Середній: 5/5]